De wielerwereld komt langzamerhand meer in beweging. Steeds meer koersen gaan van start, zo ook de Ronde van Burgos, die aankomende 28 juli begint. Itamar Einhorn moest verstek laten gaan, doordat hij in contact was geweest met een ploeggenoot met een coronabesmetting. In de Leiderstrui houdt hier de namen en uitvallers voor je bij.
Deceuninck - Quick Step
Remco Evenepoel
Michael Mørkøv
Andrea Bagioli
João Almeida
Sam Bennett
Shane Archbold
Yves Lampaert
Team INEOS
Richard Carapaz
Eddie Dunbar
Filippo Ganna
Sebastián Henao (DNF etappe 1)
Christian Knees
Carlos Rodriguez
Iván Ramiro Sosa
BORA - hansgrohe
Felix Großschartner
Martin Laas
Jay McCarthy
Matteo Fabbro
Lennard Kämna
Rafal Majka
Lukas Pöstlberger
Groupama - FDJ
Arnaud Démare
Kilian Frankiny
David Gaudu
Jacopo Guarnieri
Ignatas Konovalovas
Miles Scotson
Ramon Sinkeldam
Bahrain McLaren
Pello Bilbao
Damiano Caruso
Mark Cavendish
Eros Capecchi
Marco Haller
Heinrich Haussler
Mikel Landa
Israel Start-Up Nation
Alex Dowsett (DNS etappe 1)
Davide Cimolai
Rick Zabel
Daniel Navarro
Tom Van Asbroeck
Ben Hermans
CCC Team
Patrick Bevin
Victor de la Parte
Kamil Gradek
Kamil Malecki
Szymon Sajnok
Matteo Trentin
Attila Valter
Movistar Team
Alejandro Valverde
Enric Mas
Marc Soler
Carlos Verona
Antonio Pedrero
Imanol Erviti
Lluís Mas
Team Jumbo-Visma
George Bennett
Sepp Kuss
Finn Fisher-Black
Pascal Eenkhoorn
Timo Roosen
Lennard Hofstede
Gijs Leemreize (DNF etappe 1)
UAE-Team Emirates
Camilo Ardila (DNS etappe 2)
Fabio Aru
David de la Cruz
Fernando Gaviria
Maximilia Richeze
Sebastián Molano (DNS etappe 2)
Cristian Muñoz (DNS etappe 2)
NTT Pro Cycling
Nic Dlamini
Giacomo Nizzolo
Louis Meintjes
Danilo Wyss
Ben O'Connor
Benjamin Dyball
Max Walscheid
Mitchelton-Scott
Simon Yates
Esteban Chaves
Jack Haig
Alex Edmondson
Mikel Nieve
Christopher Juul-Jensen
Lucas Hamilton
Astana Pro Team
Alex Aranburu
Zhandos Bizhigitov
Rodrigo Contreras
Daniil Fominykh
Yuriy Natarov
Oscar Rodriguez
Nikita Stalnov
Trek - Segafredo
Mads Pedersen
Jasper Stuyven
Matteo Moschetti
Edward Theuns
Juan Pedro López
Emils Liepinš
Charlie Quarterman
Gazprom - RusVelo
Sergei Chernetski
Simone Velasco
Marco Canola
Damiano Cima
Aleksey Rybalkin
Nikolay Cherkasov
Ivan Rovny
Equipo Kern Pharma
Roger Adrià
Jon Agirre (DNF etappe 4)
Urko Berrade
Jaime Castrillo
Kiko Galván
Daniel Méndez
Enrique Sanz
Caja Rural - Seguros RGA
Jonathan Lastra (DNS etappe 3)
Cristián Rodriguez
Gonzalo Serrano
Jon Aberasturi
Ion Irisarri
Alejandro Osorio
Joel Nicolau
NIPPO DELKO One Provence
Alessandro Fedeli
Delio Fernandez
Mauro Finetto
Biniam Girmay Hailu
Mulu Kinfe Hailemichael
Riccardo Minali
José Manuel Diaz
Burgos-BH
Ángel Madrazo
Jetse Bol
Jaume Sureda (DNF etappe 3)
Óscar Cabedo
Juan Felipe Osorio
Willie Smit
Bingoal - Wallonie Bruxelles
Lionel Taminiaux
Laurens Huys
Eliot Lietaer
Arjen Livyns
Baptiste Planckaert
Ludovic Robeet
Jelle Vanendert
Kometa Xstra Cycling Team
Márton Dina
Alessandro Fancellu
Antonio Puppio
Riccardo Verza
Alejandro Ropero
Diego Pablo Sevilla
José Antonio García (DNF etappe 3)
Euskaltel - Euskadi
Mikel Bizkarra
Gotzon Martin
Rubén Fernández
Julen Irizar
Txomin Juaristi
Juan-José Lobato
Mikel Aristi
Foto: (Twitter Israel Start-Up Nation)
Plaats reactie
0 reacties
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties