Algemeen klassement Ronde van Abu Dhabi 2017

Evenement Ronde van Abu Dhabi 2017
Klassement Algemeen klassement Ronde van Abu Dhabi 2017: 23 - 26 februari 2017
Afstand 671 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Rui Costa UAE Team Emirates 15:42:21
2 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +4
3 Tom Dumoulin Team Sunweb +16
4 Bauke Mollema Trek - Segafredo +38
5 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +53
6 Rafal Majka BORA - hansgrohe +56
7 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +56
8 Fabio Aru Astana Pro Team +56
9 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +56
10 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +1:07
11 Diego Ulissi UAE Team Emirates +1:08
12 Romain Bardet AG2R La Mondiale +1:08
13 Nairo Quintana Movistar Team +1:08
14 Rafael Valls Lotto - Soudal +1:11
15 Alberto Contador Trek - Segafredo +1:11
16 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +1:15
17 Mathias Frank AG2R La Mondiale +1:15
18 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +1:15
19 Jesús Herrada Movistar Team +1:15
20 Louis Meintjes UAE Team Emirates +1:15
21 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +1:15
22 Roman Kreuziger Orica - Scott +1:15
23 Tanel Kangert Astana Pro Team +1:15
24 Carlos Verona Orica - Scott +1:15
25 Jack Haig Orica - Scott +1:15
26 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +1:32
27 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +1:32
28 Kenny Elissonde Team Sky +1:33
29 Chris Hamilton Team Sunweb +1:35
30 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +1:37
31 Nicolas Roche BMC Racing Team +2:07
32 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +2:07
33 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +2:07
34 Rubén Fernández Movistar Team +2:07
35 Axel Domont AG2R La Mondiale +2:07
36 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +2:07
37 Peter Stetina Trek - Segafredo +2:07
38 Manuel Senni BMC Racing Team +2:07
39 Pieter Serry Quick-Step Floors +2:07
40 Laurens ten Dam Team Sunweb +2:07
41 Peter Kennaugh Team Sky +2:07
42 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +2:36
43 Merhawi Kudus Team Dimension Data +2:38
44 Samuel Sánchez BMC Racing Team +2:40
45 Dylan Teuns BMC Racing Team +2:40
46 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +2:52
47 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +2:52
48 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +2:52
49 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +2:52
50 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +3:06
51 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +3:36
52 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +3:36
53 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +3:36
54 Sergey Chernetsky Astana Pro Team +3:36
55 Maxime Monfort Lotto - Soudal +3:55
56 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +3:55
57 Tejay van Garderen BMC Racing Team +3:57
58 Dario Cataldo Astana Pro Team +4:10
59 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +4:12
60 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +4:12
61 Adam Hansen Lotto - Soudal +4:23
62 Sindre Lunke Team Sunweb +4:23
63 Lars Bak Lotto - Soudal +4:40
64 Lennard Kämna Team Sunweb +4:40
65 Tao Geoghegan Hart Team Sky +5:43
66 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +5:44
67 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +5:50
68 André Greipel Lotto - Soudal +6:02
69 David Lozano Team Novo Nordisk +6:05
70 Michael Gogl Trek - Segafredo +6:12
71 Pello Bilbao Astana Pro Team +6:12
72 Loïc Vliegen BMC Racing Team +6:12
73 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +6:12
74 Petr Vakoc Quick-Step Floors +6:12
75 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +6:48
76 Robert Power Orica - Scott +6:50
77 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +7:35
78 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +7:35
79 Charles Planet Team Novo Nordisk +7:35
80 Laurent Didier Trek - Segafredo +7:35
81 Artur Ershov Gazprom - RusVelo +7:35
82 Artyom Zakharov Astana Pro Team +7:53
83 Sean De Bie Lotto - Soudal +7:55
84 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +8:38
85 Mark Cavendish Team Dimension Data +11:30
86 Caleb Ewan Orica - Scott +11:36
87 Marcel Kittel Quick-Step Floors +11:39
88 Manuele Mori UAE Team Emirates +11:46
89 Mirco Maestri Bardiani - CSF +11:50
90 Jorge Arcas Movistar Team +11:50
91 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +11:52
92 Alexander Porsev Gazprom - RusVelo +11:52
93 Roger Kluge Orica - Scott +11:52
94 Riccardo Minali Astana Pro Team +11:52
95 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +11:52
96 Daniele Bennati Movistar Team +11:52
97 Jasha Sütterlin Movistar Team +11:52
98 Andrea Peron Team Novo Nordisk +11:52
99 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +11:52
100 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +11:52
101 Jack Bauer Quick-Step Floors +11:52
102 Imanol Erviti Movistar Team +11:52
103 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +11:52
104 Lennard Hofstede Team Sunweb +11:52
105 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +11:52
106 Manuel Quinziato BMC Racing Team +11:52
107 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +11:52
108 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +11:52
109 Alex Dowsett Movistar Team +11:52
110 Albert Timmer Team Sunweb +11:52
111 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +11:52
112 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +11:52
113 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +11:52
114 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +12:11
115 Luka Mezgec Orica - Scott +12:12
116 Owain Doull Team Sky +12:14
117 Simone Consonni UAE Team Emirates +12:18
118 Sander Armée Lotto - Soudal +12:26
119 Ramunas Navardauskas Bahrain - Merida +12:41
120 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +12:46
121 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +13:16
122 Mark Renshaw Team Dimension Data +13:16
123 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +13:39
124 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +13:44
125 Davide Martinelli Quick-Step Floors +14:03
126 Julien Bernard Trek - Segafredo +14:25
127 Andrea Guardini UAE Team Emirates +14:58
128 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +15:03
129 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +17:20
130 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +17:57
131 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +18:21
132 Alan Marangoni Nippo - Vini Fantini +19:25
133 Alexander Edmondson Orica - Scott +20:08
134 Elia Viviani Team Sky +20:40
135 Manuele Boaro Bahrain - Merida +21:23
136 Jon Dibben Team Sky +21:37
137 Erik Baška BORA - hansgrohe +21:48
138 Nicola Boem Bardiani - CSF +22:13
139 Johann Van Zyl Team Dimension Data +23:47
140 Bernhard Eisel Team Dimension Data +24:49
141 Nicola Ruffoni Bardiani - CSF +25:37