Algemeen klassement Driedaagse De Panne 2017

Evenement Driedaagse De Panne 2017
Klassement Algemeen klassement Driedaagse De Panne 2017: 28 - 30 maart 2017
Afstand 531,1 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Philippe Gilbert Quick-Step Floors 12:08:57
2 Matthias Brändle Trek - Segafredo +38
3 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +43
4 Sylvain Chavanel Direct Energie +58
5 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +1:39
6 Maxime Vantomme WB - Veranclassic - Aquality Protect +1:50
7 Edward Theuns Trek - Segafredo +1:54
8 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +2:10
9 Boy van Poppel Trek - Segafredo +2:24
10 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +2:46
11 Luke Durbridge Orica - Scott +2:50
12 Guillaume Van Keirsbulck Veranda's Willems - Crelan +3:32
13 Simone Consonni UAE Team Emirates +4:15
14 Sacha Modolo UAE Team Emirates +4:51
15 Marco Marcato UAE Team Emirates +4:57
16 Rob Ruijgh Tarteletto +5:02
17 Alexandre Pichot Direct Energie +5:10
18 Alexander Edmondson Orica - Scott +6:35
19 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +6:36
20 Jens Debusschere Lotto - Soudal +6:50
21 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +6:51
22 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +6:58
23 Andrea Pasqualon Veranda's Willems - Crelan +7:09
24 Marcel Kittel Quick-Step Floors +7:32
25 Gaetan Bille Veranda's Willems - Crelan +7:35
26 Joeri Stallaert Cibel +8:15
27 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +8:19
28 Mathias De Witte Cibel +8:25
29 Marco Canola Nippo - Vini Fantini +8:53
30 Adam Blythe Aqua Blue Sport +9:06
31 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise +10:38
32 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +10:38
33 Piet Allegaert Sport Vlaanderen - Baloise +11:39
34 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +11:56
35 Peter Koning Aqua Blue Sport +11:58
36 Pascal Ackermann BORA - hansgrohe +12:02
37 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +12:08
38 Adrien Petit Direct Energie +12:14
39 Dries Devenyns Quick-Step Floors +12:31
40 Coen Vermeltfoort Roompot - Nederlandse Loterij +12:46
41 Olivier Pardini WB - Veranclassic - Aquality Protect +12:51
42 Kevyn Ista WB - Veranclassic - Aquality Protect +12:59
43 David Boucher Pauwels Sauzen +13:07
44 Alex Kirsch WB - Veranclassic - Aquality Protect +13:11
45 Aaron Gate Aqua Blue Sport +13:13
46 Eduard Michael Grosu Nippo - Vini Fantini +13:17
47 Bjørn Tore Hoem Joker +13:22
48 Stijn Devolder Veranda's Willems - Crelan +13:28
49 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +13:34
50 Federico Zurlo UAE Team Emirates +13:35
51 Anders Skaarseth Joker +13:36
52 Liam Bertazzo Wilier Triestina - Selle Italia +13:39
53 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +13:39
54 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +13:42
55 Brecht Dhaene Pauwels Sauzen +13:44
56 Rob Leemans Pauwels Sauzen +13:46
57 Igor Boev Gazprom - RusVelo +13:47
58 Lawrence Naesen WB - Veranclassic - Aquality Protect +13:53
59 Krists Neilands Israel Cycling Academy +13:59
60 Benjamin Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +14:01
61 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +14:02
62 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +14:05
63 Alex Turrin Wilier Triestina - Selle Italia +14:20
64 Riccardo Stacchiotti Nippo - Vini Fantini +14:24
65 Moreno Hofland Lotto - Soudal +14:26
66 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +14:28
67 Matteo Draperi Wilier Triestina - Selle Italia +14:28
68 Yohann Gène Direct Energie +14:29
69 Laurent Didier Trek - Segafredo +14:30
70 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +14:43
71 Michael Goolaerts Veranda's Willems - Crelan +14:51
72 Erik Baška BORA - hansgrohe +14:52
73 Dieter Bouvry Pauwels Sauzen +15:04
74 Jimmy Duquennoy WB - Veranclassic - Aquality Protect +15:08
75 Arjen Livyns Pauwels Sauzen +15:13
76 Julien Stassen WB - Veranclassic - Aquality Protect +15:23
77 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +15:51
78 Tim Declercq Quick-Step Floors +16:37
79 Arnaud Gérard Fortuneo - Oscaro +17:27
80 Rémy Mertz Lotto - Soudal +17:35
81 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +17:37
82 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +17:40
83 Gianni Marchand Cibel +17:40
84 Jack Bauer Quick-Step Floors +17:52
85 Frederik Frison Lotto - Soudal +17:54
86 Timothy Stevens Pauwels Sauzen +18:01
87 Jelle Mannaerts Tarteletto +18:02
88 Nikolai Trussov Gazprom - RusVelo +18:15
89 Mirco Maestri Bardiani - CSF +18:15
90 Markus Hoelgård Joker +18:22
91 Erwann Corbel Fortuneo - Oscaro +18:26
92 Nicolas Marini Nippo - Vini Fantini +18:29
93 Tony Hurel Direct Energie +18:30
94 Enrico Barbin Bardiani - CSF +18:30
95 Kevin Deltombe Sport Vlaanderen - Baloise +18:31
96 Romain Cardis Direct Energie +18:31
97 Nicola Bagioli Nippo - Vini Fantini +18:32
98 Franck Bonnamour Fortuneo - Oscaro +18:35
99 Seppe Verschuere Cibel +18:42
100 Alexander Cools Cibel +18:48
101 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +18:51
102 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +18:53
103 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +18:59
104 Danilo Napolitano Veranda's Willems - Crelan +19:08
105 Yuma Koishi Nippo - Vini Fantini +19:18
106 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +19:20
107 Benjamin Perry Israel Cycling Academy +19:30
108 Rafael Andriato Wilier Triestina - Selle Italia +20:21
109 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +24:21