Algemeen klassement Ronde van Denemarken 2017

Evenement Ronde van Denemarken 2017
Klassement Algemeen klassement Ronde van Denemarken 2017: 12 - 16 september 2017

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Mads Pedersen Trek - Segafredo 13:41:35
2 Michael Valgren Astana Pro Team +15
3 Casper Pedersen Giant - Castelli +46
4 Rasmus Guldhammer Team Virtu +1:00
5 Lennard Hofstede Team Sunweb +1:16
6 Torkil Veyhe coloQuick +1:23
7 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +1:25
8 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +1:26
9 Asbjørn Kragh Denemarken +1:37
10 Jonas Gregaard Riwal +1:39
11 Elmar Reinders Roompot - Nederlandse Loterij +1:47
12 Alexander Kamp Team Virtu +1:53
13 Fabien Grellier Direct Energie +1:57
14 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise +1:59
15 Emil Vinjebo Giant - Castelli +2:08
16 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise +2:19
17 Chris Sørensen Riwal +2:19
18 Marco Minnaard Veranda's Willems - Crelan +2:27
19 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +2:32
20 Roy Curvers Team Sunweb +2:50
21 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +2:52
22 Christoffer Lisson BHS - Almeborg +3:20
23 Simone Antonini Veranda's Willems - Crelan +3:29
24 Brecht Dhaene Veranda's Willems - Crelan +3:30
25 Jonas Aaen Riwal +3:30
26 Mikkel Honoré Denemarken +3:30
27 Jesper Schultz coloQuick +3:32
28 Pim Ligthart Roompot - Nederlandse Loterij +3:33
29 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +3:33
30 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +3:40
31 Phil Bauhaus Team Sunweb +3:57
32 Nicklas Pedersen Giant - Castelli +4:18
33 Charles Planet Team Novo Nordisk +4:36
34 Niklas Larsen Team Virtu +4:47
35 Christophe Noppe Sport Vlaanderen - Baloise +4:48
36 Kevin Van Melsen Veranda's Willems - Crelan +4:52
37 Troels Vinther Riwal +5:14
38 Mirco Maestri Bardiani - CSF +5:31
39 Grégory Rast Trek - Segafredo +5:34
40 Lorenzo Fortunato Bardiani - CSF +5:47
41 Rasmus Wallin coloQuick +5:57
42 Florian Maitre Direct Energie +5:59
43 Yevgeniy Gidich Astana Pro Team +6:22
44 Michael Svendgaard Team Virtu +7:36
45 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +7:58
46 Martin Madsen BHS - Almeborg +8:29
47 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +8:35
48 Pieter Vanspeybrouck Veranda's Willems - Crelan +8:58
49 Thomas Boudat Direct Energie +10:08
50 Paul Ourselin Direct Energie +10:17
51 Umberto Orsini Bardiani - CSF +10:22
52 Jarl Salomein Sport Vlaanderen - Baloise +10:24
53 Jeroen Meijers Roompot - Nederlandse Loterij +10:25
54 Adrien Petit Direct Energie +10:28
55 Mark Pedersen Team Virtu +10:36
56 Nicolai Brøchner Riwal +10:43
57 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +11:31
58 Max Kanter Team Sunweb +11:32
59 Alexandre Pichot Direct Energie +11:39
60 Andreas Jeppesen Team Virtu +11:43
61 Lindsay De Vylder Sport Vlaanderen - Baloise +11:55
62 Morten Hulgaard BHS - Almeborg +12:15
63 Edoardo Zardini Bardiani - CSF +12:29
64 Casper von Folsach Giant - Castelli +12:53
65 Nicola Conci Trek - Segafredo +13:21
66 Andreas Stokbro Riwal +13:35
67 Matti Breschel Astana Pro Team +13:58
68 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +14:05
69 Bryan Nauleau Direct Energie +14:18
70 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +14:25
71 Morten Øllegaard BHS - Almeborg +14:54
72 Robin Sténuit Veranda's Willems - Crelan +14:55
73 Niklas Eg Team Virtu +15:27
74 Patrick Clausen Riwal +16:31
75 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +17:01
76 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +17:11
77 Yohann Gène Direct Energie +17:14
78 Joonas Henttala Team Novo Nordisk +17:17
79 Max Walscheid Team Sunweb +17:19
80 Sebastian Lander Denemarken +17:23
81 Andreas Kron Riwal +17:32
82 Kenneth Van Rooy Sport Vlaanderen - Baloise +17:43
83 Silas Clemmensen Denemarken +17:44
84 Martin Mortensen coloQuick +18:35
85 Michael Reihs Team Virtu +19:04
86 Jakob Madsen Denemarken +19:21
87 David Lozano Team Novo Nordisk +19:49
88 Jannik Hansen BHS - Almeborg +19:59
89 Frederik Muff Denemarken +20:23
90 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +20:24
91 Boy van Poppel Trek - Segafredo +20:59
92 Christian Moberg coloQuick +20:59
93 Rasmus Iversen Giant - Castelli +21:30
94 Jesper Andreasen BHS - Almeborg +21:31
95 Mathias Bregnhøj BHS - Almeborg +21:41
96 Jakob Egholm Giant - Castelli +22:18
97 Romain Gioux Team Novo Nordisk +23:25
98 Mathias Krigbaum coloQuick +24:05
99 Marco Maronese Bardiani - CSF +24:13
100 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij +24:30
101 Steffen Christiansen BHS - Almeborg +24:38
102 Tim Ariesen Roompot - Nederlandse Loterij +24:45
103 Arman Kamyshev Astana Pro Team +24:54
104 Mikkel Skjellerup Denemarken +25:43
105 August Poulsen Denemarken +26:11
106 Danilo Napolitano Veranda's Willems - Crelan +28:20
107 Fabio Calabria Team Novo Nordisk +28:23
108 Martijn Verschoor Team Novo Nordisk +29:08
109 Laurent Didier Trek - Segafredo +30:01
110 Nicklas Bøje Giant - Castelli +30:05