Bergklassement Ronde van Catalonië 2017

Evenement Ronde van Catalonië 2017
Klassement Bergklassement Ronde van Catalonië 2017: 20 - 26 maart 2017
Afstand 1055 km

Uitslag

# Naam Team Punten
1 Alejandro Valverde Movistar Team 105
2 Chris Froome Team Sky 50
3 Marc Soler Movistar Team 49
4 Alberto Contador Trek - Segafredo 49
5 Daniel Martin Quick-Step Floors 46
6 Adam Yates Orica - Scott 44
7 David Gaudu FDJ 40
8 Thomas De Gendt Lotto - Soudal 36
9 Natnael Berhane Team Dimension Data 32
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 27
11 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 26
12 Pieter Serry Quick-Step Floors 20
13 Laurens De Plus Quick-Step Floors 19
14 Jetse Bol Manzana Postobón Team 19
15 José Joaquín Rojas Movistar Team 16
16 Cyril Gautier AG2R La Mondiale 16
17 Geraint Thomas Team Sky 15
18 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo 14
19 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 12
20 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo 11
21 Jordi Simón Soul Brasil Pro Cycling Team 10
22 Jay McCarthy BORA - hansgrohe 10
23 Axel Domont AG2R La Mondiale 10
24 Vasil Kiryienka Team Sky 10
25 Tejay van Garderen BMC Racing Team 8
26 Rafal Majka BORA - hansgrohe 8
27 Jakob Fuglsang Astana Pro Team 8
28 George Bennett Team LottoNL - Jumbo 7
29 Dario Cataldo Astana Pro Team 7
30 Przemyslaw Niemiec UAE Team Emirates 7
31 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 6
32 Damien Howson Orica - Scott 6
33 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin 6
34 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo 6
35 Daryl Impey Orica - Scott 6
36 Mikel Nieve Team Sky 6
37 Samuel Sánchez BMC Racing Team 4
38 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 4
39 Xandro Meurisse Veranda's Willems - Crelan 4
40 Petr Vakoc Quick-Step Floors 4
41 Imanol Erviti Movistar Team 4
42 Philip Deignan Team Sky 4
43 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin 4
44 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data 4
45 Carlos Verona Orica - Scott 3
46 Sindre Lunke Team Sunweb 3
47 Darwin Atapuma UAE Team Emirates 2
48 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo 2
49 Enric Mas Quick-Step Floors 2
50 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice 2
51 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 2
52 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo 1
53 Rafael Valls Lotto - Soudal 1
54 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe 1
55 Bart De Clercq Lotto - Soudal 1
56 Jérémy Maison FDJ 1