Puntenklassement Ronde van Romandië 2017

Evenement Ronde van Romandië 2017
Klassement Puntenklassement Ronde van Romandië 2017: 25 - 30 april 2017
Afstand 683 km

Uitslag

# Naam Team Punten
1 Stefan Küng BMC Racing Team 66
2 Fabio Felline Trek - Segafredo 65
3 Alexander Edmondson Orica - Scott 58
4 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo 51
5 Richie Porte BMC Racing Team 50
6 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida 50
7 Diego Ulissi UAE Team Emirates 48
8 Tejay van Garderen BMC Racing Team 41
9 Alex Dowsett Movistar Team 40
10 Simon Yates Orica - Scott 35
11 Maximilian Schachmann Quick-Step Floors 31
12 Michael Albasini Orica - Scott 30
13 Marco Minnaard Veranda's Willems - Crelan 30
14 Ion Izagirre Bahrain - Merida 29
15 Wilco Kelderman Team Sunweb 28
16 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal 27
17 Chris Froome Team Sky 26
18 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale 25
19 Frederik Veuchelen Veranda's Willems - Crelan 25
20 Jesús Herrada Movistar Team 25
21 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe 22
22 Pierre Latour AG2R La Mondiale 20
23 Mekseb Debesay Team Dimension Data 20
24 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe 20
25 Natnael Berhane Team Dimension Data 19
26 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 17
27 Lennard Kämna Team Sunweb 17
28 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo 17
29 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale 16
30 Davide Martinelli Quick-Step Floors 15
31 Andrey Amador Movistar Team 15
32 Pello Bilbao Astana Pro Team 15
33 Youcef Reguigui Team Dimension Data 14
34 Jonathan Castroviejo Movistar Team 13
35 Vasil Kiryienka Team Sky 13
36 David Gaudu FDJ 12
37 Sander Armée Lotto - Soudal 12
38 Andrea Pasqualon Veranda's Willems - Crelan 12
39 Bob Jungels Quick-Step Floors 11
40 Damien Howson Orica - Scott 11
41 David De La Cruz Quick-Step Floors 11
42 Louis Meintjes UAE Team Emirates 11
43 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo 10
44 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 10
45 Moreno Hofland Lotto - Soudal 10
46 Nikita Stalnov Astana Pro Team 10
47 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin 9
48 Richard Carapaz Movistar Team 9
49 Johan Le Bon FDJ 9
50 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin 8
51 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe 7
52 Mathias Frank AG2R La Mondiale 6
53 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin 6
54 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin 6
55 Ondrej Cink Bahrain - Merida 6
56 Dion Smith Veranda's Willems - Crelan 6
57 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo 6
58 Kévin Reza FDJ 5
59 Hugo Houle AG2R La Mondiale 3
60 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 3
61 Anass Ait el Abdia UAE Team Emirates 2