Bergklassement Tour de France 2017

Hier vind je de stand in het bergklassement van de Tour de France 2017. Bekijk ook het algemeen klassement, het jongerenklassement en het puntenklassement.

Evenement Tour de France 2017
Klassement Bergklassement Tour de France 2017: 1 - 23 juli 2017
Afstand 3540 km

Uitslag

# Naam Team Punten
1 Warren Barguil Team Sunweb 169
2 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo 80
3 Thomas De Gendt Lotto - Soudal 64
4 Darwin Atapuma UAE Team Emirates 55
5 Chris Froome Team Sky 51
6 Romain Bardet AG2R La Mondiale 47
7 Mikel Landa Team Sky 45
8 Bauke Mollema Trek - Segafredo 37
9 Alberto Contador Trek - Segafredo 36
10 Serge Pauwels Team Dimension Data 32
11 Daniel Martin Quick-Step Floors 29
12 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale 28
13 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 26
14 Tony Gallopin Lotto - Soudal 23
15 Fabio Aru Astana Pro Team 22
16 Michael Matthews Team Sunweb 21
17 Steve Cummings Team Dimension Data 20
18 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits 19
19 Mikel Nieve Team Sky 16
20 Tiesj Benoot Lotto - Soudal 15
21 Cyril Gautier AG2R La Mondiale 14
22 Lilian Calmejane Direct Energie 11
23 Alexey Lutsenko Astana Pro Team 11
24 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro 11
25 Alessandro De Marchi BMC Racing Team 10
26 Romain Sicard Direct Energie 10
27 Jan Bakelants AG2R La Mondiale 10
28 Michal Kwiatkowski Team Sky 10
29 Louis Meintjes UAE Team Emirates 8
30 Damiano Caruso BMC Racing Team 8
31 Nairo Quintana Movistar Team 8
32 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits 7
33 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert 6
34 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo 6
35 Nicolas Roche BMC Racing Team 4
36 Diego Ulissi UAE Team Emirates 4
37 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 4
38 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 3
39 Elie Gesbert Fortuneo - Oscaro 3
40 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro 2
41 Perrig Quémeneur Direct Energie 2
42 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 2
43 Nils Politt Team Katusha - Alpecin 2
44 Daryl Impey Orica - Scott 2
45 Koen de Kort Trek - Segafredo 2
46 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida 2
47 Thomas Voeckler Direct Energie 2
48 Jesús Herrada Movistar Team 2
49 Maxime Bouet Fortuneo - Oscaro 1
50 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert 1
51 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert 1
52 Simon Yates Orica - Scott 1
53 Carlos Betancur Movistar Team 1
54 Sylvain Chavanel Direct Energie 1
55 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin 1
56 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro 1
57 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 1
58 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team 1
59 Greg Van Avermaet BMC Racing Team 1
60 Simon Geschke Team Sunweb 1
61 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits 1
62 Imanol Erviti Movistar Team 1