Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Luik - Bastenaken - Luik 2015

Evenement Luik - Bastenaken - Luik 2015
Type Wegwedstrijd - Ans
Datum zondag 26 april 2015, 08:30
Afstand 253 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Alejandro Valverde Movistar Team 6:14:20
2 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
3 Joaquim Rodríguez Team Katusha - Alpecin z.t.
4 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
5 Roman Kreuziger Tinkoff z.t.
6 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
7 Sergio Henao Team Sky z.t.
8 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
9 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
10 Daniel Moreno Team Katusha - Alpecin z.t.
11 Louis Meintjes Team Dimension Data +10
12 Lars Petter Nordhaug Team Sky +10
13 Vincenzo Nibali Astana Pro Team +24
14 Pieter Weening Orica - Scott +24
15 Giampaolo Caruso Team Katusha - Alpecin +24
16 Enrico Gasparotto Wanty - Groupe Gobert +24
17 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +32
18 Robert Kišerlovski Tinkoff +44
19 Vasil Kiryienka Team Sky +52
20 Tony Gallopin Lotto - Soudal +58
21 Michal Kwiatkowski Quick-Step Floors +58
22 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +1:04
23 José Mendes BORA - hansgrohe +1:04
24 Sébastien Reichenbach IAM Cycling +1:06
25 Tom Dumoulin Team Sunweb +1:06
26 Steve Cummings Team Dimension Data +1:06
27 Thomas Voeckler Direct Energie +1:06
28 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits +1:06
29 Samuel Sánchez BMC Racing Team +1:06
30 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:06
31 Dylan Teuns BMC Racing Team +1:10
32 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:10
33 Rafal Majka Tinkoff +1:10
34 Warren Barguil Team Sunweb +1:10
35 Bauke Mollema Trek - Segafredo +1:30
36 Philippe Gilbert BMC Racing Team +1:41
37 Wilco Kelderman Team LottoNL - Jumbo +1:41
38 Kanstantsin Siutsou Team Sky +2:03
39 Simon Yates Orica - Scott +2:41
40 Giovanni Visconti Movistar Team +2:49
41 Michele Scarponi Astana Pro Team +4:37
42 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +4:44
43 Jarlinson Pantano IAM Cycling +5:02
44 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:31
45 Huub Duyn Roompot - Nederlandse Loterij +6:05
46 Brent Bookwalter BMC Racing Team +6:05
47 Georg Preidler Team Sunweb +6:05
48 Dominik Nerz BORA - hansgrohe +6:05
49 Maurits Lammertink Roompot - Nederlandse Loterij +6:05
50 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +6:05
51 Merhawi Kudus Team Dimension Data +6:05
52 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +6:05
53 Björn Leukemans Wanty - Groupe Gobert +6:05
54 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +6:05
55 Fabio Felline Trek - Segafredo +6:05
56 Michael Albasini Orica - Scott +6:05
57 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +6:05
58 Tanel Kangert Astana Pro Team +6:05
59 Anthony Roux FDJ +6:05
60 Simon Clarke Orica - Scott +6:05
61 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +6:05
62 Laurens ten Dam Team LottoNL - Jumbo +6:22
63 Simon Geschke Team Sunweb +8:09
64 Matteo Bono UAE Team Emirates +8:18
65 Rafael Valls UAE Team Emirates +8:18
66 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +8:18
67 Rein Taaramäe Astana Pro Team +8:18
68 Esteban Chaves Orica - Scott +8:18
69 Carlos Betancur AG2R La Mondiale +8:18
70 José Herrada Movistar Team +9:22
71 Gorka Izagirre Movistar Team +9:22
72 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +9:32
73 Petr Vakoc Quick-Step Floors +9:32
74 Jan Polanc UAE Team Emirates +9:32
75 José Joaquín Rojas Movistar Team +9:32
76 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +9:32
77 Rinaldo Nocentini AG2R La Mondiale +9:32
78 Laurent Pichon FDJ +9:32
79 Joey Rosskopf BMC Racing Team +9:32
80 Chris Sørensen Tinkoff +9:32
81 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +9:32
82 Bob Jungels Trek - Segafredo +9:32
83 Nairo Quintana Movistar Team +9:32
84 Pierre Rolland Direct Energie +9:32
85 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +10:16
86 Mike Terpstra Roompot - Nederlandse Loterij +10:16
87 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +10:16
88 Rasmus Guldhammer Stölting +10:16
89 Johnny Hoogerland Roompot - Nederlandse Loterij +10:16
90 Andriy Grivko Astana Pro Team +11:28
91 Arnold Jeannesson FDJ +11:39
92 Jérôme Baugnies Wanty - Groupe Gobert +12:02
93 Tim Wellens Lotto - Soudal +13:04
94 Sergey Lagutin Team Katusha - Alpecin +15:04
95 Manuele Mori UAE Team Emirates +16:43
96 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +16:43
97 Sander Armée Lotto - Soudal +16:43
98 Björn Thurau BORA - hansgrohe +16:43
99 Maxime Mederel Direct Energie +16:43
100 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +16:43
Simon Gerrans Orica - Scott Niet gefinished