Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Gent - Wevelgem 2016

Evenement Gent - Wevelgem 2016
Type Wegwedstrijd - Wevelgem
Datum zondag 27 maart 2016, 09:40
Afstand 242,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Peter Sagan Tinkoff 5:55:12
2 Sep Vanmarcke Team LottoNL - Jumbo z.t.
3 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
4 Fabian Cancellara Trek - Segafredo z.t.
5 Arnaud Démare FDJ +11
6 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +11
7 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +11
8 Jacopo Guarnieri Team Katusha - Alpecin +11
9 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +11
10 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +11
11 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +11
12 Luka Mezgec Orica - Scott +11
13 Pieter Vanspeybrouck Sport Vlaanderen - Baloise +11
14 Aleksejs Saramotins IAM Cycling +11
15 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +11
16 Koen de Kort Team Sunweb +11
17 Pavel Brutt Tinkoff +11
18 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +11
19 Andriy Grivko Astana Pro Team +11
20 Tom Boonen Quick-Step Floors +17
21 Niki Terpstra Quick-Step Floors +19
22 Luke Rowe Team Sky +24
23 Stijn Vandenbergh Quick-Step Floors +28
24 Daniel Oss BMC Racing Team +59
25 Jens Keukeleire Orica - Scott +1:07
26 Bryan Coquard Direct Energie +1:22
27 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij +5:08
28 Alexander Porsev Team Katusha - Alpecin +5:08
29 Tom Van Asbroeck Team LottoNL - Jumbo +5:08
30 Maarten Tjallingii Team LottoNL - Jumbo +5:08
31 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +5:08
32 Manuel Quinziato BMC Racing Team +5:08
33 Taylor Phinney BMC Racing Team +5:08
34 Edward Theuns Trek - Segafredo +5:08
35 Michal Golas Team Sky +5:08
36 Andrey Amador Movistar Team +5:08
37 Oscar Gatto Tinkoff +5:08
38 Sacha Modolo UAE Team Emirates +5:08
39 Nikolas Maes Quick-Step Floors +5:08
40 Zico Waeytens Team Sunweb +5:08
41 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +6:05
42 Lars Bak Lotto - Soudal +6:05
43 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +6:06
44 Amaury Capiot Sport Vlaanderen - Baloise +6:08
45 Yohann Gène Direct Energie +6:11
46 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +6:16
47 Matteo Trentin Quick-Step Floors +6:16
48 Jasha Sütterlin Movistar Team +6:21
49 Mitch Docker Orica - Scott +7:16
50 Grégory Rast Trek - Segafredo +7:16
51 Laurens De Vreese Astana Pro Team +11:05
52 Paolo Simion Bardiani - CSF +11:05
53 Michael Schär BMC Racing Team +11:05
54 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij +11:05
55 Roy Jans Wanty - Groupe Gobert +11:05
56 Marcus Burghardt BMC Racing Team +11:05
57 Murilo Fischer FDJ +11:05
58 Mickaël Delage FDJ +11:05
59 Tomasz Kiendys CCC - Sprandi - Polkowice +11:05
60 Marko Kump UAE Team Emirates +11:05
61 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +11:05
62 Bert De Backer Team Sunweb +11:05
63 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +11:05
64 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +11:05
65 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +11:05
66 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +11:05
67 Roy Curvers Team Sunweb +11:05
68 Mike Teunissen Team LottoNL - Jumbo +11:05
69 Sébastien Turgot AG2R La Mondiale +11:05
70 Guillaume Van Keirsbulck Quick-Step Floors +11:05
71 Danny van Poppel Team Sky +11:09
72 Sylvain Chavanel Direct Energie +11:11
73 Marco Coledan Trek - Segafredo +11:11
74 Maciej Bodnar Tinkoff +11:11
75 Sander Helven Sport Vlaanderen - Baloise +11:11
76 Josef Cerný CCC - Sprandi - Polkowice +11:11
77 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +11:11
78 Wesley Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +11:11
79 Jaroslav Popovitsj Trek - Segafredo +11:11
80 Tyler Farrar Team Dimension Data +11:57
81 Nicolas Dougall Team Dimension Data +12:02
82 Simon Pellaud IAM Cycling +12:03
Erik Baška Tinkoff Niet gefinished