Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Parijs - Roubaix 2016

Evenement Parijs - Roubaix 2016
Type Wegwedstrijd - Roubaix
Datum zondag 10 april 2016, 09:05
Afstand 257,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Mathew Hayman Orica - Scott 5:51:53
2 Tom Boonen Quick-Step Floors z.t.
3 Ian Stannard Team Sky z.t.
4 Sep Vanmarcke Team LottoNL - Jumbo z.t.
5 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +3
6 Heinrich Haussler IAM Cycling +1:00
7 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +1:00
8 Aleksejs Saramotins IAM Cycling +1:00
9 Imanol Erviti Movistar Team +1:07
10 Adrien Petit Direct Energie +2:20
11 Peter Sagan Tinkoff +2:20
12 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +2:20
13 Oliver Naesen IAM Cycling +2:20
14 Luke Rowe Team Sky +2:20
15 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +2:20
16 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:20
17 Bert De Backer Team Sunweb +2:20
18 Luke Durbridge Orica - Scott +4:40
19 Marcus Burghardt BMC Racing Team +5:48
20 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +6:18
21 Gijs Van Hoecke Sport Vlaanderen - Baloise +6:18
22 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +6:18
23 Koen de Kort Team Sunweb +6:18
24 Zakkari Dempster BORA - hansgrohe +6:18
25 Tom Van Asbroeck Team LottoNL - Jumbo +6:18
26 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +6:18
27 Maarten Tjallingii Team LottoNL - Jumbo +6:28
28 Maxime Daniel AG2R La Mondiale +7:12
29 Nikias Arndt Team Sunweb +7:12
30 Mark Cavendish Team Dimension Data +7:12
31 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +7:12
32 Marco Marcato Wanty - Groupe Gobert +7:12
33 Salvatore Puccio Team Sky +7:12
34 Damien Gaudin AG2R La Mondiale +7:12
35 André Greipel Lotto - Soudal +7:24
36 Matteo Trentin Quick-Step Floors +7:24
37 Borut Božic Cofidis, Solutions Crédits +7:24
38 Gianni Moscon Team Sky +7:26
39 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +7:35
40 Fabian Cancellara Trek - Segafredo +7:35
41 Stefan Küng BMC Racing Team +11:14
42 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +11:14
43 Magnus Cort Orica - Scott +11:14
44 Bernhard Eisel Team Dimension Data +11:14
45 Mike Teunissen Team LottoNL - Jumbo +11:14
46 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +12:55
47 Björn Thurau Wanty - Groupe Gobert +14:22
48 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +14:23
49 Taylor Phinney BMC Racing Team +14:23
50 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +14:23
51 Juraj Sagan Tinkoff +14:23
52 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +14:23
53 Jesse Sergent AG2R La Mondiale +14:23
54 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +14:23
55 Scott Thwaites BORA - hansgrohe +14:23
56 Reto Hollenstein IAM Cycling +14:23
57 Kenny Dehaes Wanty - Groupe Gobert +14:23
58 Antoine Duchesne Direct Energie +14:23
59 Vicente Reynés IAM Cycling +14:23
60 Jonas Van Genechten IAM Cycling +14:23
61 Danny van Poppel Team Sky +14:23
62 Alan Marangoni Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:23
63 Laurens De Vreese Astana Pro Team +14:23
64 Benoît Jarrier Fortuneo - Oscaro +14:23
65 Lars Bak Lotto - Soudal +14:23
66 Sébastien Minard AG2R La Mondiale +14:23
67 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +14:23
68 Guillaume Van Keirsbulck Quick-Step Floors +14:23
69 Jempy Drücker BMC Racing Team +14:23
70 Jack Bauer Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:23
71 Roy Curvers Team Sunweb +14:23
72 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +14:23
73 Nikolai Trussov Tinkoff +14:23
74 Pavel Brutt Tinkoff +14:23
75 Francis Mourey Fortuneo - Oscaro +14:23
76 Tony Martin Quick-Step Floors +14:23
77 Jens Keukeleire Orica - Scott +14:48
78 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +14:48
79 Dimitri Claeys Wanty - Groupe Gobert +14:48
80 Evaldas Šiškevicius Delko - Marseille - Provence - KTM +16:52
81 Christophe Laborie Delko - Marseille - Provence - KTM +16:52
82 Shane Archbold BORA - hansgrohe +16:52
83 Johan Le Bon FDJ +16:52
84 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +16:52
85 Marko Kump UAE Team Emirates +16:57
86 Jaroslav Popovitsj Trek - Segafredo +16:57
87 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +18:30
88 Jan Bárta BORA - hansgrohe +18:30
89 Rick Zabel BMC Racing Team +18:30
90 Roy Jans Wanty - Groupe Gobert +18:30
91 Robin Sténuit Wanty - Groupe Gobert +18:30
92 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +18:30
93 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +18:30
94 Frederik Frison Lotto - Soudal +18:30
95 Steven Tronet Fortuneo - Oscaro +18:30
96 Floris Gerts BMC Racing Team +18:30
97 Maxime Farazijn Sport Vlaanderen - Baloise +18:30
98 Markel Irizar Trek - Segafredo +18:30
99 Vegard Breen Fortuneo - Oscaro +18:30
100 Tom Stamsnijder Team Sunweb +18:30
101 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +18:30
102 Grégory Rast Trek - Segafredo +18:30
103 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +18:30
104 Sander Helven Sport Vlaanderen - Baloise +18:30
105 Matt Brammeier Team Dimension Data +18:30
106 Luka Pibernik UAE Team Emirates +18:30
107 Yohann Gène Direct Energie +18:30
108 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +18:30
109 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +18:30
110 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +18:30
111 Hugo Houle AG2R La Mondiale +18:30
112 Marc Sarreau FDJ +18:30
113 Lieuwe Westra Astana Pro Team +18:30
114 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +18:30
115 Iljo Keisse Quick-Step Floors +18:30
116 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits +18:42
117 Jay Thomson Team Dimension Data +24:45
118 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +24:45
119 Luka Mezgec Orica - Scott +24:45
Matthias Brändle IAM Cycling +30:15