Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Amstel Gold Race 2016

Evenement Amstel Gold Race 2016
Type Wegwedstrijd - Berg en Terblijt
Datum zondag 17 april 2016, 08:24
Afstand 248,7 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Enrico Gasparotto Veranda's Willems - Crelan 6:18:02
2 Michael Valgren Tinkoff z.t.
3 Sonny Colbrelli Bardiani - CSF +4
4 Bryan Coquard Direct Energie +4
5 Michael Matthews Orica - Scott +4
6 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +4
7 Diego Ulissi UAE Team Emirates +4
8 Giovanni Visconti Movistar Team +4
9 Loïc Vliegen BMC Racing Team +4
10 Tim Wellens Lotto - Soudal +4
11 Simon Gerrans Orica - Scott +4
12 Roman Kreuziger Tinkoff +4
13 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +4
14 Bauke Mollema Trek - Segafredo +4
15 Warren Barguil Team Sunweb +4
16 Maurits Lammertink Roompot - Nederlandse Loterij +4
17 Rui Costa UAE Team Emirates +4
18 Dylan Teuns BMC Racing Team +4
19 Arthur Vichot FDJ +4
20 Daniel Moreno Movistar Team +4
21 Floris De Tier Sport Vlaanderen - Baloise +4
22 Diego Rosa Astana Pro Team +4
23 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +4
24 Ion Izagirre Movistar Team +4
25 Tony Gallopin Lotto - Soudal +4
26 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +4
27 Samuel Sánchez BMC Racing Team +4
28 Sergio Henao Team Sky +4
29 Lars Petter Nordhaug Team Sky +4
30 Wilco Kelderman Team LottoNL - Jumbo +4
31 Petr Vakoc Quick-Step Floors +8
32 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +34
33 Serge Pauwels Team Dimension Data +34
34 Ben Hermans BMC Racing Team +34
35 Oliver Naesen IAM Cycling +41
36 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +41
37 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +41
38 Georg Preidler Team Sunweb +41
39 Daryl Impey Orica - Scott +41
40 Manuele Mori UAE Team Emirates +41
41 Wout Poels Team Sky +41
42 Simon Geschke Team Sunweb +41
43 Bob Jungels Quick-Step Floors +41
44 Larry Warbasse IAM Cycling +41
45 Luis León Sánchez Astana Pro Team +41
46 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +41
47 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +41
48 Laurens De Vreese Astana Pro Team +1:01
49 Sep Vanmarcke Team LottoNL - Jumbo +1:01
50 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +1:01
51 Andriy Grivko Astana Pro Team +1:01
52 Sebastián Henao Team Sky +1:01
53 Pieter Serry Quick-Step Floors +1:36
54 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +1:36
55 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +2:05
56 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +2:07
57 Michael Albasini Orica - Scott +2:12
58 Matteo Trentin Quick-Step Floors +3:20
59 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +3:37
60 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:18
61 Jaco Venter Team Dimension Data +4:33
62 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +4:33
63 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +4:33
64 Mário Costa UAE Team Emirates +4:33
65 Alexey Tsatevich Team Katusha - Alpecin +4:33
66 Huub Duyn Roompot - Nederlandse Loterij +4:33
67 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:33
68 Jan Polanc UAE Team Emirates +4:33
69 Robert Kišerlovski Tinkoff +4:33
70 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +4:33
71 Angelo Tulik Direct Energie +4:33
72 Marcus Burghardt BMC Racing Team +4:33
73 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +4:33
74 Gorka Izagirre Movistar Team +4:33
75 Matteo Bono UAE Team Emirates +4:33
76 Vegard Laengen IAM Cycling +4:33
77 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +4:33
78 Michal Golas Team Sky +4:33
79 Anthony Roux FDJ +4:33
80 Davide Rebellin CCC - Sprandi - Polkowice +4:33
81 Philippe Gilbert BMC Racing Team +4:33
82 Sergey Chernetsky Team Katusha - Alpecin +4:33
83 David Tanner IAM Cycling +4:33
84 Mathew Hayman Orica - Scott +4:33
85 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +4:33
86 Silvan Dillier BMC Racing Team +4:33
87 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +4:33
88 Gianni Meersman Quick-Step Floors +4:33
89 Michel Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +4:33
90 Jurgen Van den Broeck Team Katusha - Alpecin +4:33
91 Tom Dumoulin Team Sunweb +4:33
92 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +4:33
93 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +4:33
94 Benoît Vaugrenard FDJ +4:33
95 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +5:39
96 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +5:56
97 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +6:19
98 Björn Thurau Veranda's Willems - Crelan +7:35
99 Matej Mohoric UAE Team Emirates +8:03
100 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +8:03
101 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +8:49
102 Roy Curvers Team Sunweb +8:49
103 Benjamin King Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:49
104 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:49
105 Gijs Van Hoecke Sport Vlaanderen - Baloise +8:49
106 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +8:49
107 Antwan Tolhoek Roompot - Nederlandse Loterij +8:49
108 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij +8:49
109 Valerio Conti UAE Team Emirates +8:49
110 Antoine Duchesne Direct Energie +8:49
111 Juan José Lobato Movistar Team +8:49
112 Jesper Hansen Tinkoff +8:49
113 Daniele Colli Nippo - Vini Fantini +8:49
114 Imanol Erviti Movistar Team +8:49
115 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +8:49
116 Pavel Brutt Tinkoff +8:49
117 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +9:11
118 Chad Haga Team Sunweb +11:24
119 Marco Minnaard Veranda's Willems - Crelan +15:49
120 Otto Vergaerde Sport Vlaanderen - Baloise +17:16
Michal Kwiatkowski Team Sky Niet gefinished