Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Luik - Bastenaken - Luik 2016

Evenement Luik - Bastenaken - Luik 2016
Type Wegwedstrijd - Ans
Datum zondag 24 april 2016, 08:36
Afstand 248 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Wout Poels Team Sky 6:24:29
2 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
3 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
4 Samuel Sánchez BMC Racing Team +4
5 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +9
6 Warren Barguil Team Sunweb +11
7 Roman Kreuziger Tinkoff +12
8 Joaquim Rodríguez Team Katusha - Alpecin +12
9 Bauke Mollema Trek - Segafredo +12
10 Diego Rosa Astana Pro Team +12
11 Tanel Kangert Astana Pro Team +12
12 Enrico Gasparotto Wanty - Groupe Gobert +12
13 Romain Bardet AG2R La Mondiale +12
14 Michael Valgren Tinkoff +12
15 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +12
16 Alejandro Valverde Movistar Team +12
17 Dylan Teuns BMC Racing Team +12
18 Arnold Jeannesson Cofidis, Solutions Crédits +12
19 Steve Cummings Team Dimension Data +12
20 Lars Petter Nordhaug Team Sky +12
21 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12
22 Jelle Vanendert Lotto - Soudal +12
23 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +12
24 Manuele Mori UAE Team Emirates +40
25 Giovanni Visconti Movistar Team +40
26 Sam Oomen Team Sunweb +40
27 Luis León Sánchez Astana Pro Team +40
28 Daniel Moreno Movistar Team +40
29 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +47
30 Ion Izagirre Movistar Team +1:18
31 Louis Meintjes UAE Team Emirates +1:29
32 Huub Duyn Roompot - Nederlandse Loterij +1:29
33 Simon Gerrans Orica - Scott +1:29
34 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +1:29
35 Andriy Grivko Astana Pro Team +1:29
36 Michal Kwiatkowski Team Sky +1:29
37 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:41
38 Toms Skujinš Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:51
39 Pieter Serry Quick-Step Floors +1:53
40 Floris De Tier Sport Vlaanderen - Baloise +1:53
41 Stefan Denifl IAM Cycling +1:53
42 Igor Antón Team Dimension Data +1:53
43 Robert Kišerlovski Tinkoff +1:56
44 Ben Swift Team Sky +1:56
45 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +1:56
46 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +1:56
47 Daniel Martin Quick-Step Floors +1:56
48 Tim Wellens Lotto - Soudal +1:56
49 Maurits Lammertink Roompot - Nederlandse Loterij +1:56
50 Carlos Betancur Movistar Team +2:01
51 Vincenzo Nibali Astana Pro Team +2:21
52 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +2:21
53 Merhawi Kudus Team Dimension Data +2:22
54 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +2:35
55 Diego Ulissi UAE Team Emirates +2:40
56 Adam Yates Orica - Scott +2:49
57 Anthony Roux FDJ +2:51
58 David De La Cruz Quick-Step Floors +2:51
59 Gaetan Bille Wanty - Groupe Gobert +2:51
60 Ryder Hesjedal Trek - Segafredo +3:00
61 Laurens De Plus Quick-Step Floors +3:11
62 Jean-Christophe Péraud AG2R La Mondiale +3:39
63 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +4:02
64 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij +4:17
65 Loïc Vliegen BMC Racing Team +4:33
66 Steve Morabito FDJ +4:33
67 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +4:33
68 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +4:33
69 Sebastián Henao Team Sky +4:38
70 Jan Polanc UAE Team Emirates +5:27
71 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +5:27
72 Odd Christian Eiking FDJ +5:27
73 Chris Sørensen Fortuneo - Oscaro +5:27
74 Laurent Pichon FDJ +5:27
75 Benoît Vaugrenard FDJ +5:27
76 Pierrick Fédrigo Fortuneo - Oscaro +5:27
77 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +5:27
78 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +5:27
79 Sander Armée Lotto - Soudal +5:27
80 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +5:27
81 Yury Trofimov Tinkoff +5:27
82 Salvatore Puccio Team Sky +5:27
83 Michal Golas Team Sky +5:27
84 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +5:27
85 Peter Stetina Trek - Segafredo +5:27
86 José Mendes BORA - hansgrohe +5:27
87 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +5:27
88 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro +5:27
89 Romain Sicard Direct Energie +5:47
90 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits +5:47
91 Richie Porte BMC Racing Team +5:47
92 Ivan Rovnyi Tinkoff +5:47
93 Kanstantsin Siutsou Team Dimension Data +5:47
94 Simon Geschke Team Sunweb +6:11
95 Matteo Bono UAE Team Emirates +6:49
96 Jurgen Van den Broeck Team Katusha - Alpecin +6:50
97 Christian Meier Orica - Scott +7:18
98 Ben Hermans BMC Racing Team +7:18
99 Serge Pauwels Team Dimension Data +7:24
100 Pieter Vanspeybrouck Sport Vlaanderen - Baloise +7:24
101 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +7:24
102 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +7:49
103 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +7:49
104 Antwan Tolhoek Roompot - Nederlandse Loterij +8:01
105 Maxime Bouet Quick-Step Floors +8:17
106 Thomas Voeckler Direct Energie +8:19
107 Björn Thurau Wanty - Groupe Gobert +8:31
108 Pawel Poljanski Tinkoff +8:42
109 Anthony Delaplace Fortuneo - Oscaro +9:07
110 Bartosz Huzarski BORA - hansgrohe +9:31
111 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +10:31
112 Chris Froome Team Sky +10:31
113 Rafal Majka Tinkoff +10:31
114 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +10:31
115 Fredrik Ludvigsson Team Sunweb +10:31
116 Larry Warbasse IAM Cycling +10:31
117 Joey Rosskopf BMC Racing Team +10:31
118 Rory Sutherland Movistar Team +10:31
119 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +11:35
120 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +11:35
121 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:47
122 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +12:25
123 Silvan Dillier BMC Racing Team +12:48
124 Julien Vermote Quick-Step Floors +12:48
125 Rubén Fernández Movistar Team +12:48
126 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +12:53
127 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +12:56
128 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +12:56
129 Vegard Laengen IAM Cycling +12:56
130 Reinier Honig Roompot - Nederlandse Loterij +13:27
131 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +13:36
132 Laurent Didier Trek - Segafredo +13:36
133 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +14:06
134 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +14:06
135 Otto Vergaerde Sport Vlaanderen - Baloise +14:06
136 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:06
137 Chad Haga Team Sunweb +14:06
138 Tim Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +14:06
139 Sindre Lunke Team Sunweb +14:06
140 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +14:06
141 Mathew Hayman Orica - Scott +14:06
142 Oliver Zaugg IAM Cycling +14:06
143 Paul Voß BORA - hansgrohe +14:06
144 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +14:06
145 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +14:06
146 Sergey Lagutin Team Katusha - Alpecin +14:06
147 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +14:06
148 Johnny Hoogerland Roompot - Nederlandse Loterij +14:06
149 David Tanner IAM Cycling +14:06
150 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +14:42
151 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +14:44
152 Sébastien Minard AG2R La Mondiale +14:44
153 Caleb Fairly Team Sunweb +14:44
154 Jérémy Roy FDJ +14:44
Imanol Erviti Movistar Team Niet gefinished