Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2016: Etappe 2 Saint-Lô - Cherbourg

Evenement Tour de France 2016
Etappe 2 Wegwedstrijd Saint-Lô - Cherbourg
Datum zondag 3 juli 2016, 13:00
Afstand 183 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Peter Sagan Tinkoff 4:20:51
2 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
3 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
4 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
5 Michael Matthews Orica - Scott z.t.
6 Wilco Kelderman Team LottoNL - Jumbo z.t.
7 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
8 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
9 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
10 Chris Froome Team Sky z.t.
11 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
12 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
13 Adam Yates Orica - Scott z.t.
14 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
15 Joaquim Rodríguez Team Katusha - Alpecin z.t.
16 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
17 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
18 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
19 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
20 Jurgen Van den Broeck Team Katusha - Alpecin z.t.
21 Mikel Landa Team Sky z.t.
22 Arthur Vichot FDJ z.t.
23 Roman Kreuziger Tinkoff z.t.
24 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
25 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
26 Sergio Henao Team Sky z.t.
27 Mathias Frank IAM Cycling +10
28 Sébastien Reichenbach FDJ +11
29 Vincenzo Nibali Astana Pro Team +11
30 Thibaut Pinot FDJ +11
31 Louis Meintjes UAE Team Emirates +11
32 Jarlinson Pantano IAM Cycling +11
33 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +15
34 Luis León Sánchez Astana Pro Team +15
35 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17
36 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +17
37 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17
38 Serge Pauwels Team Dimension Data +17
39 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +17
40 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +17
41 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +17
42 Tanel Kangert Astana Pro Team +17
43 Jesús Herrada Movistar Team +21
44 Romain Sicard Direct Energie +21
45 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +21
46 Geraint Thomas Team Sky +24
47 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +26
48 Arnold Jeannesson Cofidis, Solutions Crédits +26
49 Fränk Schleck Trek - Segafredo +32
50 Jan Polanc UAE Team Emirates +35
51 Steve Morabito FDJ +35
52 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +35
53 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +35
54 Daniel Moreno Movistar Team +35
55 Mikel Nieve Team Sky +41
56 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +41
57 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +41
58 Fabrice Jeandesboz Direct Energie +41
59 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +41
60 Robert Kišerlovski Tinkoff +48
61 Alberto Contador Tinkoff +48
62 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +48
63 Laurens ten Dam Team Sunweb +48
64 Peter Stetina Trek - Segafredo +48
65 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +48
66 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +57
67 Sylvain Chavanel Direct Energie +1:07
68 Bryan Coquard Direct Energie +1:07
69 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +1:13
70 Georg Preidler Team Sunweb +1:13
71 Simon Geschke Team Sunweb +1:13
72 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +1:22
73 Sondre Enger IAM Cycling +1:22
74 Fabian Cancellara Trek - Segafredo +1:28
75 Ion Izagirre Movistar Team +1:39
76 Edward Theuns Trek - Segafredo +1:39
77 Oliver Naesen IAM Cycling +1:39
78 Michael Albasini Orica - Scott +1:39
79 Anthony Roux FDJ +1:39
80 Luka Pibernik UAE Team Emirates +1:39
81 Richie Porte BMC Racing Team +1:45
82 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +1:45
83 Sep Vanmarcke Team LottoNL - Jumbo +1:45
84 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +1:45
85 Wout Poels Team Sky +1:45
86 Mark Cavendish Team Dimension Data +1:45
87 Reto Hollenstein IAM Cycling +1:45
88 Angelo Tulik Direct Energie +1:51
89 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +2:06
90 Damiano Caruso BMC Racing Team +2:10
91 Stef Clement IAM Cycling +2:24
92 Andriy Grivko Astana Pro Team +2:29
93 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +2:52
94 Daryl Impey Orica - Scott +2:52
95 Armindo Fonseca Fortuneo - Oscaro +2:52
96 Michael Valgren Tinkoff +2:52
97 Markel Irizar Trek - Segafredo +2:52
98 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +2:52
99 Nélson Oliveira Movistar Team +2:52
100 Gorka Izagirre Movistar Team +2:52
101 Matti Breschel Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:52
102 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +2:52
103 Vasil Kiryienka Team Sky +2:52
104 Matthieu Ladagnous FDJ +2:52
105 Grégory Rast Trek - Segafredo +2:52
106 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +2:52
107 William Bonnet FDJ +2:52
108 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +2:52
109 Paul Voß BORA - hansgrohe +3:07
110 Julien Vermote Quick-Step Floors +3:09
111 Ramunas Navardauskas Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:19
112 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:19
113 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +3:24
114 Petr Vakoc Quick-Step Floors +3:30
115 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +3:47
116 Mathew Hayman Orica - Scott +3:51
117 Luke Durbridge Orica - Scott +3:51
118 Anthony Delaplace Fortuneo - Oscaro +4:16
119 Amaël Moinard BMC Racing Team +4:16
120 Jérôme Coppel IAM Cycling +4:16
121 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +4:16
122 Winner Anacona Movistar Team +4:46
123 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +4:46
124 Marcus Burghardt BMC Racing Team +4:46
125 Roy Curvers Team Sunweb +4:46
126 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +4:46
127 Matteo Bono UAE Team Emirates +4:46
128 Tony Martin Quick-Step Floors +4:46
129 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +4:46
130 Jens Debusschere Lotto - Soudal +4:46
131 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +4:46
132 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +4:46
133 Vegard Breen Fortuneo - Oscaro +5:53
134 Michael Schär BMC Racing Team +5:56
135 Brent Bookwalter BMC Racing Team +5:56
136 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +6:15
137 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +6:51
138 John Degenkolb Team Sunweb +6:51
139 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +6:51
140 Albert Timmer Team Sunweb +6:51
141 Cédric Pineau FDJ +6:51
142 Jérémy Roy FDJ +6:51
143 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates +6:51
144 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:51
145 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +6:51
146 Matteo Tosatto Tinkoff +6:51
147 Marcel Kittel Quick-Step Floors +6:51
148 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +6:51
149 Iljo Keisse Quick-Step Floors +6:51
150 Mark Renshaw Team Dimension Data +6:51
151 Adam Hansen Lotto - Soudal +6:51
152 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro +6:51
153 Chris Sørensen Fortuneo - Oscaro +6:51
154 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +6:51
155 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +6:51
156 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +6:51
157 Borut Božic Cofidis, Solutions Crédits +6:51
158 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +6:51
159 Jan Bárta BORA - hansgrohe +6:51
160 Antoine Duchesne Direct Energie +6:51
161 Bartosz Huzarski BORA - hansgrohe +6:51
162 Oscar Gatto Tinkoff +6:51
163 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +6:51
164 Thomas Voeckler Direct Energie +6:51
165 Maciej Bodnar Tinkoff +6:51
166 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates +6:51
167 Rafal Majka Tinkoff +6:51
168 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +6:51
169 Yohann Gène Direct Energie +6:51
170 Martin Elmiger IAM Cycling +8:15
171 Leigh Howard IAM Cycling +8:15
172 Adrien Petit Direct Energie +8:15
173 Greg Henderson Lotto - Soudal +8:15
174 Davide Cimolai UAE Team Emirates +8:15
175 Rohan Dennis BMC Racing Team +8:15
176 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +8:15
177 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +8:15
178 André Greipel Lotto - Soudal +8:15
179 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:15
180 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +8:15
181 Jacopo Guarnieri Team Katusha - Alpecin +8:15
182 Rubén Plaza Orica - Scott +8:15
183 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +8:15
184 Imanol Erviti Movistar Team +8:15
185 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:15
186 Diego Rosa Astana Pro Team +8:15
187 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +8:15
188 Natnael Berhane Team Dimension Data +8:15
189 Lars Bak Lotto - Soudal +8:15
190 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +8:15
191 Steve Cummings Team Dimension Data +8:15
192 Ian Stannard Team Sky +8:15
193 Luke Rowe Team Sky +8:15
194 Bernhard Eisel Team Dimension Data +8:15
195 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +9:47
196 Shane Archbold BORA - hansgrohe +13:39
197 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +13:39
198 Sam Bennett BORA - hansgrohe +16:23