Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2016: Etappe 4 Saumur - Limoges

Evenement Tour de France 2016
Etappe 4 Wegwedstrijd Saumur - Limoges
Datum dinsdag 5 juli 2016, 11:34
Afstand 237,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Marcel Kittel Quick-Step Floors 5:28:30
2 Bryan Coquard Direct Energie z.t.
3 Peter Sagan Tinkoff z.t.
4 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
5 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
6 Sondre Enger IAM Cycling z.t.
7 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro z.t.
8 Mark Cavendish Team Dimension Data z.t.
9 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale z.t.
10 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
11 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
12 Sep Vanmarcke Team LottoNL - Jumbo z.t.
13 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
14 Michael Matthews Orica - Scott z.t.
15 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
16 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
17 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
18 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
19 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
20 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits z.t.
21 Roman Kreuziger Tinkoff z.t.
22 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
23 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
24 Vincenzo Nibali Astana Pro Team z.t.
25 Matti Breschel Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
26 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale z.t.
27 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
28 Diego Rosa Astana Pro Team z.t.
29 Martin Elmiger IAM Cycling z.t.
30 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
31 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
32 Wilco Kelderman Team LottoNL - Jumbo z.t.
33 Jarlinson Pantano IAM Cycling z.t.
34 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
35 Arnold Jeannesson Cofidis, Solutions Crédits z.t.
36 Grégory Rast Trek - Segafredo z.t.
37 Chris Froome Team Sky z.t.
38 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
39 Davide Cimolai UAE Team Emirates z.t.
40 Geraint Thomas Team Sky z.t.
41 Oscar Gatto Tinkoff z.t.
42 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
43 Alberto Contador Tinkoff z.t.
44 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
45 Jurgen Van den Broeck Team Katusha - Alpecin z.t.
46 Mathew Hayman Orica - Scott z.t.
47 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
48 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
49 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
50 Adam Yates Orica - Scott z.t.
51 Stef Clement IAM Cycling z.t.
52 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
53 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
54 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro z.t.
55 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
56 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
57 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
58 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
59 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
60 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates z.t.
61 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
62 William Bonnet FDJ z.t.
63 Serge Pauwels Team Dimension Data z.t.
64 Ramunas Navardauskas Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
65 Mikel Landa Team Sky z.t.
66 Thibaut Pinot FDJ z.t.
67 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro z.t.
68 Arthur Vichot FDJ z.t.
69 Fränk Schleck Trek - Segafredo z.t.
70 Sergio Henao Team Sky z.t.
71 Fabrice Jeandesboz Direct Energie z.t.
72 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
73 Sébastien Reichenbach FDJ z.t.
74 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
75 Mathias Frank IAM Cycling z.t.
76 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
77 John Degenkolb Team Sunweb z.t.
78 Joaquim Rodríguez Team Katusha - Alpecin z.t.
79 Reto Hollenstein IAM Cycling z.t.
80 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
81 Chris Sørensen Fortuneo - Oscaro z.t.
82 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
83 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
84 Ramon Sinkeldam Team Sunweb z.t.
85 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
86 Anthony Delaplace Fortuneo - Oscaro z.t.
87 Romain Sicard Direct Energie z.t.
88 Armindo Fonseca Fortuneo - Oscaro z.t.
89 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
90 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
91 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo z.t.
92 Simon Geschke Team Sunweb z.t.
93 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
94 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
95 Mikel Nieve Team Sky z.t.
96 Angelo Tulik Direct Energie z.t.
97 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
98 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data z.t.
99 Luka Pibernik UAE Team Emirates z.t.
100 Daniel Moreno Movistar Team z.t.
101 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
102 Anthony Roux FDJ z.t.
103 Steve Morabito FDJ z.t.
104 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
105 Antoine Duchesne Direct Energie z.t.
106 Bartosz Huzarski BORA - hansgrohe z.t.
107 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +19
108 Tony Martin Quick-Step Floors +19
109 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +19
110 Marcus Burghardt BMC Racing Team +19
111 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +19
112 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +19
113 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +25
114 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +28
115 Daryl Impey Orica - Scott +32
116 Matteo Tosatto Tinkoff +37
117 Jacopo Guarnieri Team Katusha - Alpecin +37
118 Jens Debusschere Lotto - Soudal +42
119 Roy Curvers Team Sunweb +46
120 Peter Stetina Trek - Segafredo +52
121 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +52
122 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates +52
123 Greg Henderson Lotto - Soudal +52
124 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +57
125 Oliver Naesen IAM Cycling +1:11
126 Mark Renshaw Team Dimension Data +1:14
127 Iljo Keisse Quick-Step Floors +1:14
128 Adrien Petit Direct Energie +1:14
129 Jérémy Roy FDJ +1:33
130 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:33
131 Luke Rowe Team Sky +1:33
132 Vasil Kiryienka Team Sky +1:33
133 Yohann Gène Direct Energie +1:33
134 Robert Kišerlovski Tinkoff +1:33
135 Andriy Grivko Astana Pro Team +1:33
136 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +1:33
137 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:33
138 Adam Hansen Lotto - Soudal +1:33
139 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +1:33
140 Fabian Cancellara Trek - Segafredo +1:33
141 Jan Bárta BORA - hansgrohe +1:33
142 Ian Stannard Team Sky +1:33
143 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +1:33
144 Paul Voß BORA - hansgrohe +1:33
145 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +1:33
146 Shane Archbold BORA - hansgrohe +1:33
147 Rubén Plaza Orica - Scott +1:33
148 Luke Durbridge Orica - Scott +1:33
149 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +1:33
150 Amaël Moinard BMC Racing Team +1:33
151 Vegard Breen Fortuneo - Oscaro +1:33
152 Rohan Dennis BMC Racing Team +1:33
153 Jérôme Coppel IAM Cycling +1:33
154 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +1:33
155 Borut Božic Cofidis, Solutions Crédits +1:33
156 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +1:33
157 Ion Izagirre Movistar Team +1:33
158 Bernhard Eisel Team Dimension Data +1:33
159 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +1:46
160 Michael Albasini Orica - Scott +1:56
161 Markel Irizar Trek - Segafredo +2:02
162 Albert Timmer Team Sunweb +2:08
163 Michael Valgren Tinkoff +2:10
164 Petr Vakoc Quick-Step Floors +2:10
165 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro +3:14
166 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:14
167 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +3:46
168 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +4:52
169 Wout Poels Team Sky +4:52
170 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +4:52
171 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +4:52
172 Winner Anacona Movistar Team +4:55
173 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +4:55
174 Jesús Herrada Movistar Team +4:57
175 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +5:00
176 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +5:00
177 Leigh Howard IAM Cycling +5:02
178 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +5:05
179 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +5:05
180 Cédric Pineau FDJ +6:01
181 Rafal Majka Tinkoff +6:28
182 Maciej Bodnar Tinkoff +6:28
183 Matteo Bono UAE Team Emirates +6:28
184 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +6:28
185 Thomas Voeckler Direct Energie +6:28
186 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:28
187 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +6:28
188 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +6:28
189 Imanol Erviti Movistar Team +6:28
190 Nélson Oliveira Movistar Team +6:28
191 Brent Bookwalter BMC Racing Team +6:28
192 Steve Cummings Team Dimension Data +6:28
193 Julien Vermote Quick-Step Floors +6:28
194 Lars Bak Lotto - Soudal +8:03
195 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +8:59
196 Sam Bennett BORA - hansgrohe +8:59
197 Natnael Berhane Team Dimension Data +8:59
198 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +14:38