Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2016: Etappe 7 L'Isle-Jourdain - Lac de Payolle

Evenement Tour de France 2016
Etappe 7 Wegwedstrijd L'Isle-Jourdain - Lac de Payolle
Datum vrijdag 8 juli 2016, 13:18
Afstand 159,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Steve Cummings Team Dimension Data 3:48:09
2 Daryl Impey Orica - Scott +1:04
3 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +1:04
4 Vincenzo Nibali Astana Pro Team +1:58
5 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +2:57
6 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +3:37
7 Geraint Thomas Team Sky +3:37
8 Wout Poels Team Sky +3:37
9 Gorka Izagirre Movistar Team +3:37
10 Alejandro Valverde Movistar Team +3:37
11 Chris Froome Team Sky +3:37
12 Roman Kreuziger Tinkoff +3:37
13 Richie Porte BMC Racing Team +3:37
14 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors +3:37
15 Daniel Martin Quick-Step Floors +3:37
16 Romain Bardet AG2R La Mondiale +3:37
17 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:37
18 Nairo Quintana Movistar Team +3:37
19 Stef Clement IAM Cycling +3:37
20 Bauke Mollema Trek - Segafredo +3:37
21 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +3:55
22 Wilco Kelderman Team LottoNL - Jumbo +3:37
23 Louis Meintjes UAE Team Emirates +3:37
24 Tejay van Garderen BMC Racing Team +3:37
25 Joaquim Rodríguez Team Katusha - Alpecin +3:37
26 Fränk Schleck Trek - Segafredo +4:00
27 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +4:02
28 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +4:09
29 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +3:37
30 Fabio Aru Astana Pro Team +3:37
31 Mikel Nieve Team Sky +3:37
32 Sergio Henao Team Sky +3:37
33 Alberto Contador Tinkoff +3:37
34 Sébastien Reichenbach FDJ +3:37
35 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +3:37
36 Damiano Caruso BMC Racing Team +4:02
37 Mathias Frank IAM Cycling +4:02
38 Jarlinson Pantano IAM Cycling +4:00
39 Jurgen Van den Broeck Team Katusha - Alpecin +3:37
40 Warren Barguil Team Sunweb +3:37
41 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:09
42 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +4:29
43 Fabrice Jeandesboz Direct Energie +4:27
44 Daniel Moreno Movistar Team +4:29
45 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +4:17
46 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +4:34
47 Tanel Kangert Astana Pro Team +4:47
48 Paul Voß BORA - hansgrohe +4:54
49 Simon Geschke Team Sunweb +4:54
50 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +5:03
51 Diego Rosa Astana Pro Team +5:05
52 Mikel Landa Team Sky +4:58
53 Rafal Majka Tinkoff +4:58
54 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +5:03
55 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:25
56 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +5:48
57 Sylvain Chavanel Direct Energie +5:48
58 Robert Kišerlovski Tinkoff +5:30
59 Steve Morabito FDJ +6:41
60 Jan Polanc UAE Team Emirates +6:41
61 Serge Pauwels Team Dimension Data +6:23
62 Thibaut Pinot FDJ +6:41
63 Tony Martin Quick-Step Floors +5:48
64 Laurens ten Dam Team Sunweb +6:41
65 Amaël Moinard BMC Racing Team +6:41
66 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +6:41
67 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:41
68 Romain Sicard Direct Energie +8:53
69 Georg Preidler Team Sunweb +7:35
70 Arnold Jeannesson Cofidis, Solutions Crédits +7:35
71 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale +7:39
72 Peter Stetina Trek - Segafredo +7:10
73 Adam Yates Orica - Scott +3:30
74 Rubén Plaza Orica - Scott +6:41
75 Matti Breschel Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:53
76 Antoine Duchesne Direct Energie +6:41
77 Anthony Delaplace Fortuneo - Oscaro +8:53
78 Martin Elmiger IAM Cycling +8:53
79 Luis León Sánchez Astana Pro Team +8:59
80 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +9:07
81 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +9:17
82 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +9:17
83 Jérôme Coppel IAM Cycling +10:29
84 Oliver Naesen IAM Cycling +11:15
85 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +11:15
86 Jan Bárta BORA - hansgrohe +11:15
87 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates +11:15
88 Luka Pibernik UAE Team Emirates +12:49
89 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +12:49
90 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +12:49
91 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +12:49
92 Chris Sørensen Fortuneo - Oscaro +13:21
93 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +13:21
94 Andriy Grivko Astana Pro Team +13:21
95 Michael Valgren Tinkoff +13:21
96 Tom Dumoulin Team Sunweb +13:21
97 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +13:21
98 Natnael Berhane Team Dimension Data +13:21
99 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +13:21
100 Markel Irizar Trek - Segafredo +13:21
101 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:21
102 Marcus Burghardt BMC Racing Team +13:48
103 Angelo Tulik Direct Energie +13:21
104 Bryan Coquard Direct Energie +13:21
105 Ion Izagirre Movistar Team +13:21
106 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro +13:21
107 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +13:21
108 Arthur Vichot FDJ +13:21
109 Matthieu Ladagnous FDJ +13:21
110 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates +13:21
111 Jérémy Roy FDJ +13:21
112 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:42
113 Fabian Cancellara Trek - Segafredo +14:42
114 Matteo Bono UAE Team Emirates +14:42
115 Borut Božic Cofidis, Solutions Crédits +14:59
116 Iljo Keisse Quick-Step Floors +17:25
117 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +17:25
118 Adam Hansen Lotto - Soudal +17:25
119 Reto Hollenstein IAM Cycling +17:25
120 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +17:25
121 Roy Curvers Team Sunweb +17:25
122 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +17:25
123 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +17:25
124 Rohan Dennis BMC Racing Team +17:25
125 Jacopo Guarnieri Team Katusha - Alpecin +17:25
126 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +17:25
127 Grégory Rast Trek - Segafredo +17:25
128 Michael Schär BMC Racing Team +17:25
129 Simon Gerrans Orica - Scott +17:25
130 Luke Durbridge Orica - Scott +17:25
131 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +17:25
132 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +17:25
133 Brent Bookwalter BMC Racing Team +17:25
134 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17:25
135 Rui Costa UAE Team Emirates +17:25
136 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +17:25
137 Bartosz Huzarski BORA - hansgrohe +17:25
138 Thomas Voeckler Direct Energie +17:25
139 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +17:25
140 Sondre Enger IAM Cycling +17:25
141 Vegard Breen Fortuneo - Oscaro +17:25
142 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +17:25
143 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +17:25
144 Cédric Pineau FDJ +17:25
145 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +17:25
146 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale +17:25
147 Winner Anacona Movistar Team +17:25
148 Armindo Fonseca Fortuneo - Oscaro +17:25
149 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo +17:25
150 Michael Albasini Orica - Scott +17:25
151 Matteo Tosatto Tinkoff +17:25
152 Ramunas Navardauskas Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +17:25
153 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +17:25
154 Mathew Hayman Orica - Scott +17:25
155 Julien Vermote Quick-Step Floors +17:25
156 Luke Rowe Team Sky +17:25
157 Albert Timmer Team Sunweb +17:25
158 John Degenkolb Team Sunweb +17:25
159 Marcel Kittel Quick-Step Floors +17:25
160 Yohann Gène Direct Energie +17:25
161 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +17:25
162 William Bonnet FDJ +17:25
163 Tony Gallopin Lotto - Soudal +17:25
164 Vasil Kiryienka Team Sky +17:25
165 Davide Cimolai UAE Team Emirates +17:25
166 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +17:25
167 Anthony Roux FDJ +17:25
168 Jesús Herrada Movistar Team +17:25
169 Edward Theuns Trek - Segafredo +17:25
170 Adrien Petit Direct Energie +17:25
171 Greg Henderson Lotto - Soudal +17:25
172 Leigh Howard IAM Cycling +17:25
173 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +17:25
174 Bernhard Eisel Team Dimension Data +20:09
175 Mark Renshaw Team Dimension Data +20:09
176 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +20:09
177 Mark Cavendish Team Dimension Data +20:09
178 Jens Debusschere Lotto - Soudal +20:09
179 André Greipel Lotto - Soudal +20:09
180 Petr Vakoc Quick-Step Floors +19:28
181 Michael Matthews Orica - Scott +20:09
182 Nélson Oliveira Movistar Team +20:09
183 Imanol Erviti Movistar Team +20:09
184 Peter Sagan Tinkoff +20:09
185 Oscar Gatto Tinkoff +20:09
186 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +20:09
187 Sam Bennett BORA - hansgrohe +20:09
188 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +20:09
189 Ian Stannard Team Sky +20:09
190 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +20:09
191 Lars Bak Lotto - Soudal +20:09
192 Shane Archbold BORA - hansgrohe +20:09
193 Maciej Bodnar Tinkoff +20:09
194 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +20:21
195 Sep Vanmarcke Team LottoNL - Jumbo +20:21
196 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits +23:18
197 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +23:18
198 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin +24:35