Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2016: Etappe 21 Chantilly - Parijs

Evenement Tour de France 2016
Etappe 21 Wegwedstrijd Chantilly - Parijs
Datum zondag 24 juli 2016, 16:50
Afstand 113 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 André Greipel Lotto - Soudal 2:43:08
2 Peter Sagan Tinkoff z.t.
3 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
4 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data z.t.
5 Michael Matthews Orica - Scott z.t.
6 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
7 Ramunas Navardauskas Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
8 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
9 Sam Bennett BORA - hansgrohe z.t.
10 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
11 Davide Cimolai UAE Team Emirates z.t.
12 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro z.t.
13 Leigh Howard IAM Cycling z.t.
14 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
15 Anthony Roux FDJ z.t.
16 John Degenkolb Team Sunweb z.t.
17 Ramon Sinkeldam Team Sunweb z.t.
18 Sep Vanmarcke Team LottoNL - Jumbo z.t.
19 Michael Valgren Tinkoff z.t.
20 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
21 Andriy Grivko Astana Pro Team z.t.
22 Roman Kreuziger Tinkoff z.t.
23 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits z.t.
24 Oscar Gatto Tinkoff z.t.
25 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
26 Jacopo Guarnieri Team Katusha - Alpecin z.t.
27 Arthur Vichot FDJ z.t.
28 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
29 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal z.t.
30 Stef Clement IAM Cycling z.t.
31 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
32 Diego Rosa Astana Pro Team z.t.
33 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
34 Adam Yates Orica - Scott z.t.
35 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
36 Markel Irizar Trek - Segafredo z.t.
37 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
38 Adrien Petit Direct Energie z.t.
39 Maciej Bodnar Tinkoff z.t.
40 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
41 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
42 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
43 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
44 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
45 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
46 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin z.t.
47 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
48 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
49 Sébastien Reichenbach FDJ z.t.
50 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
51 Fränk Schleck Trek - Segafredo z.t.
52 Joaquim Rodríguez Team Katusha - Alpecin z.t.
53 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates z.t.
54 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
55 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
56 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
57 Brent Bookwalter BMC Racing Team z.t.
58 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo z.t.
59 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
60 Bernhard Eisel Team Dimension Data z.t.
61 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
62 Matteo Tosatto Tinkoff z.t.
63 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro z.t.
64 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
65 Greg Henderson Lotto - Soudal z.t.
66 Julien Vermote Quick-Step Floors z.t.
67 Iljo Keisse Quick-Step Floors z.t.
68 Julian Alaphilippe Quick-Step Floors z.t.
69 Chris Sørensen Fortuneo - Oscaro z.t.
70 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
71 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
72 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
73 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
74 Samuel Dumoulin AG2R La Mondiale z.t.
75 Mikaël Chérel AG2R La Mondiale z.t.
76 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro z.t.
77 Winner Anacona Movistar Team z.t.
78 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
79 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
80 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
81 Armindo Fonseca Fortuneo - Oscaro z.t.
82 Anthony Delaplace Fortuneo - Oscaro z.t.
83 Serge Pauwels Team Dimension Data z.t.
84 Ion Izagirre Movistar Team z.t.
85 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
86 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
87 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
88 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
89 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
90 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data z.t.
91 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
92 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe z.t.
93 Jan Bárta BORA - hansgrohe z.t.
94 Rafal Majka Tinkoff z.t.
95 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
96 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
97 Luka Pibernik UAE Team Emirates z.t.
98 Jarlinson Pantano IAM Cycling z.t.
99 Antoine Duchesne Direct Energie z.t.
100 Nélson Oliveira Movistar Team z.t.
101 Bartosz Huzarski BORA - hansgrohe z.t.
102 Steve Morabito FDJ z.t.
103 William Bonnet FDJ z.t.
104 Jérémy Roy FDJ z.t.
105 Daniel Moreno Movistar Team z.t.
106 Jérôme Coppel IAM Cycling z.t.
107 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
108 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro z.t.
109 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe z.t.
110 Rubén Plaza Orica - Scott z.t.
111 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
112 Steve Cummings Team Dimension Data z.t.
113 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
114 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott z.t.
115 Luke Durbridge Orica - Scott z.t.
116 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
117 Paolo Tiralongo Astana Pro Team z.t.
118 Vincenzo Nibali Astana Pro Team z.t.
119 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
120 Martin Elmiger IAM Cycling z.t.
121 Wilco Kelderman Team LottoNL - Jumbo z.t.
122 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
123 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro z.t.
124 Matteo Bono UAE Team Emirates z.t.
125 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo z.t.
126 Robert Kišerlovski Tinkoff z.t.
127 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
128 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
129 Albert Timmer Team Sunweb z.t.
130 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale z.t.
131 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
132 Geraint Thomas Team Sky z.t.
133 Wout Poels Team Sky z.t.
134 Sergio Henao Team Sky z.t.
135 Mikel Landa Team Sky z.t.
136 Mikel Nieve Team Sky z.t.
137 Luke Rowe Team Sky z.t.
138 Chris Froome Team Sky z.t.
139 Vasil Kiryienka Team Sky z.t.
140 Ian Stannard Team Sky z.t.
141 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
142 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits z.t.
143 Arnold Jeannesson Cofidis, Solutions Crédits z.t.
144 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
145 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
146 Grégory Rast Trek - Segafredo z.t.
147 Paul Voß BORA - hansgrohe z.t.
148 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits z.t.
149 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
150 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates z.t.
151 Alexey Lutsenko Astana Pro Team z.t.
152 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits z.t.
153 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
154 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +2:10
155 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo z.t.
156 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
157 Natnael Berhane Team Dimension Data +2:15
158 Reto Hollenstein IAM Cycling z.t.
159 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
160 Sondre Enger IAM Cycling +2:44
161 Simon Geschke Team Sunweb z.t.
162 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo z.t.
163 Marcus Burghardt BMC Racing Team z.t.
164 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
165 Mathew Hayman Orica - Scott z.t.
166 Yohann Gène Direct Energie z.t.
167 Thomas Voeckler Direct Energie +4:09
168 Bryan Coquard Direct Energie z.t.
169 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
170 Lawson Craddock Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:32
171 Oliver Naesen IAM Cycling z.t.
172 Romain Sicard Direct Energie +5:01
173 Fabrice Jeandesboz Direct Energie +5:02
174 Vegard Breen Fortuneo - Oscaro +7:17
Tony Martin Quick-Step Floors Niet gefinished