Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2016: Etappe 3 Marín - Mirador de Ézaro

Evenement Vuelta a España 2016
Etappe 3 Wegwedstrijd Marín - Mirador de Ézaro
Datum maandag 22 augustus 2016, 13:22
Afstand 176,4 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Alexandre Geniez FDJ 4:28:36
2 Rubén Fernández Movistar Team +21
3 Alejandro Valverde Movistar Team +26
4 Chris Froome Team Sky +26
5 Esteban Chaves Orica - Scott +26
6 Nairo Quintana Movistar Team +32
7 Igor Antón Team Dimension Data +44
8 Samuel Sánchez BMC Racing Team +54
9 Alberto Contador Tinkoff +54
10 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +54
11 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits +54
12 Bart De Clercq Lotto - Soudal +56
13 Louis Meintjes UAE Team Emirates +56
14 Pierre Latour AG2R La Mondiale +56
15 Peter Kennaugh Team Sky +1:02
16 Leopold König Team Sky +1:06
17 David De La Cruz Quick-Step Floors +1:06
18 José Gonçalves Caja Rural - Seguros RGA +1:06
19 Mathias Frank IAM Cycling +1:11
20 Ben Hermans BMC Racing Team +1:11
21 Michele Scarponi Astana Pro Team +1:13
22 Daniel Moreno Movistar Team +1:13
23 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:13
24 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:15
25 Romain Hardy Cofidis, Solutions Crédits +1:18
26 Bartosz Huzarski BORA - hansgrohe +1:19
27 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +1:19
28 Kenny Elissonde FDJ +1:19
29 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +1:24
30 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +1:25
31 Pieter Serry Quick-Step Floors +1:27
32 Simon Pellaud IAM Cycling +1:30
33 Romain Sicard Direct Energie +1:32
34 Maxime Monfort Lotto - Soudal +1:32
35 Jean-Christophe Péraud AG2R La Mondiale +1:32
36 Jegor Silin Team Katusha - Alpecin +1:32
37 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +1:32
38 Riccardo Zoidl Trek - Segafredo +1:32
39 José Mendes BORA - hansgrohe +1:32
40 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +1:32
41 Simon Yates Orica - Scott +1:32
42 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +1:32
43 Lilian Calmejane Direct Energie +1:38
44 Fabrice Jeandesboz Direct Energie +1:38
45 Darwin Atapuma BMC Racing Team +1:43
46 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:46
47 Fabio Felline Trek - Segafredo +1:50
48 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +1:57
49 Marcel Wyss IAM Cycling +1:59
50 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +1:59
51 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +2:02
52 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +2:02
53 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +2:02
54 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +2:02
55 Luis León Sánchez Astana Pro Team +2:20
56 Maxime Bouet Quick-Step Floors +2:20
57 Sander Armée Lotto - Soudal +2:25
58 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +2:35
59 Merhawi Kudus Team Dimension Data +2:37
60 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:40
61 Ángel Madrazo Caja Rural - Seguros RGA +2:46
62 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +3:03
63 Clément Chevrier IAM Cycling +3:04
64 Benjamin King Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:22
65 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +3:22
66 Philippe Gilbert BMC Racing Team +3:22
67 Ilia Koshevoy UAE Team Emirates +3:22
68 José Joaquín Rojas Movistar Team +3:22
69 Simon Gerrans Orica - Scott +3:54
70 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates +3:54
71 Adam Hansen Lotto - Soudal +4:10
72 Danilo Wyss BMC Racing Team +4:18
73 Nathan Haas Team Dimension Data +4:19
74 Laurent Didier Trek - Segafredo +4:21
75 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +4:23
76 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +4:23
77 Larry Warbasse IAM Cycling +4:23
78 Yury Trofimov Tinkoff +4:23
79 Pello Bilbao Caja Rural - Seguros RGA +4:38
80 François Bidard AG2R La Mondiale +4:50
81 Dario Cataldo Astana Pro Team +4:54
82 Jesús Hernández Tinkoff +5:05
83 Jonathan Castroviejo Movistar Team +5:05
84 Vegard Laengen IAM Cycling +5:17
85 Ivan Rovnyi Tinkoff +5:19
86 José Herrada Movistar Team +5:19
87 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates +5:34
88 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +5:36
89 Michal Kwiatkowski Team Sky +6:11
90 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +6:17
91 Jack Haig Orica - Scott +6:28
92 Jens Keukeleire Orica - Scott +6:32
93 Damien Howson Orica - Scott +6:32
94 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +6:32
95 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +6:52
96 Salvatore Puccio Team Sky +7:02
97 Ian Boswell Team Sky +7:03
98 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +7:10
99 Vicente Reynés IAM Cycling +7:10
100 Perrig Quémeneur Direct Energie +7:26
101 Koen de Kort Team Sunweb +7:26
102 Chad Haga Team Sunweb +7:26
103 Julien Bernard Trek - Segafredo +7:33
104 Markel Irizar Trek - Segafredo +7:53
105 Tejay van Garderen BMC Racing Team +7:55
106 Silvan Dillier BMC Racing Team +7:55
107 Axel Domont AG2R La Mondiale +7:55
108 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +8:10
109 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:18
110 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:29
111 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:29
112 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +9:23
113 Odd Christian Eiking FDJ +9:23
114 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +9:23
115 Daniele Bennati Tinkoff +9:27
116 Gert Dockx Lotto - Soudal +9:27
117 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +9:27
118 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +9:42
119 Matthieu Ladagnous FDJ +9:58
120 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +10:00
121 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +10:09
122 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +10:40
123 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +11:03
124 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +11:03
125 Robert Kišerlovski Tinkoff +11:03
126 Scott Thwaites BORA - hansgrohe +11:41
127 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +11:41
128 Moreno Moser Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:06
129 Jaco Venter Team Dimension Data +12:08
130 Tony Hurel Direct Energie +12:14
131 Gatis Smukulis Astana Pro Team +12:17
132 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +12:31
133 Andrey Zeits Astana Pro Team +12:31
134 Alessandro Vanotti Astana Pro Team +12:33
135 Miguel Ángel López Astana Pro Team +12:33
136 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +14:06
137 Mário Costa UAE Team Emirates +14:12
138 Sergey Lagutin Team Katusha - Alpecin +14:12
139 Bryan Nauleau Direct Energie +14:35
140 Martin Velits Quick-Step Floors +14:43
141 Ryan Anderson Direct Energie +14:43
142 Davide Malacarne Astana Pro Team +14:43
143 Mattia Cattaneo UAE Team Emirates +14:43
144 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +14:43
145 Tobias Ludvigsson Team Sunweb +14:43
146 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +14:43
147 Dylan Teuns BMC Racing Team +14:43
148 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:43
149 Rory Sutherland Movistar Team +14:43
150 Nicolas Dougall Team Dimension Data +14:43
151 Tom Stamsnijder Team Sunweb +14:43
152 Sindre Lunke Team Sunweb +14:43
153 Hugh Carthy Caja Rural - Seguros RGA +14:43
154 Imanol Erviti Movistar Team +14:43
155 Sébastien Minard AG2R La Mondiale +14:43
156 Christian Knees Team Sky +14:43
157 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +14:43
158 Niki Terpstra Quick-Step Floors +14:43
159 Jelle Wallays Lotto - Soudal +14:43
160 Gianni Meersman Quick-Step Floors +14:43
161 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +14:43
162 Laurent Pichon FDJ +14:43
163 Jonas Van Genechten IAM Cycling +14:43
164 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +14:43
165 Sérgio Paulinho Tinkoff +14:43
166 Dries Devenyns IAM Cycling +14:43
167 Yves Lampaert Quick-Step Floors +14:43
168 David López Team Sky +14:59
169 Sam Bewley Orica - Scott +15:02
170 Tyler Farrar Team Dimension Data +15:15
171 Kévin Reza FDJ +15:28
172 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +15:28
173 Lorrenzo Manzin FDJ +15:37
174 Omar Fraile Team Dimension Data +15:42
175 Zico Waeytens Team Sunweb +15:48
176 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +15:48
177 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +15:52
178 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +16:00
179 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +16:11
180 Magnus Cort Orica - Scott +16:26
181 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +17:12
182 Julien Morice Direct Energie +17:33
183 Murilo Fischer FDJ +17:56
184 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +17:56
185 Romain Cardis Direct Energie +17:56
186 Johan Le Bon FDJ +17:56
187 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +17:56
188 Michal Golas Team Sky +18:29
189 Manuele Boaro Tinkoff +18:29
190 Svein Tuft Orica - Scott +18:32
191 Niccolò Bonifazio Trek - Segafredo +18:51
192 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +19:00
193 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +19:00
194 Michael Gogl Tinkoff +19:17
195 Nikias Arndt Team Sunweb +19:17
196 Jempy Drücker BMC Racing Team +19:17
197 Federico Zurlo UAE Team Emirates +19:28
Warren Barguil Team Sunweb Niet gefinished