Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2016: Etappe 4 Betanzos - Mirador Vixía de Herbeira

Evenement Vuelta a España 2016
Etappe 4 Wegwedstrijd Betanzos - Mirador Vixía de Herbeira
Datum dinsdag 23 augustus 2016, 13:29
Afstand 161,3 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Lilian Calmejane Direct Energie 4:05:19
2 Darwin Atapuma BMC Racing Team +15
3 Benjamin King Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15
4 Andrey Zeits Astana Pro Team +18
5 Nathan Haas Team Dimension Data +23
6 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +24
7 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +32
8 Chad Haga Team Sunweb +36
9 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +39
10 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +41
11 Larry Warbasse IAM Cycling +41
12 Ángel Madrazo Caja Rural - Seguros RGA +45
13 Merhawi Kudus Team Dimension Data +48
14 Marcel Wyss IAM Cycling +54
15 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +1:03
16 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +1:34
17 Scott Thwaites BORA - hansgrohe +1:37
18 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +1:37
19 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates +1:41
20 Alejandro Valverde Movistar Team +2:05
21 Esteban Chaves Orica - Scott +2:05
22 Chris Froome Team Sky +2:05
23 Alberto Contador Tinkoff +2:05
24 Nairo Quintana Movistar Team +2:05
25 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +2:05
26 Leopold König Team Sky +2:05
27 Samuel Sánchez BMC Racing Team +2:05
28 David De La Cruz Quick-Step Floors +2:05
29 Louis Meintjes UAE Team Emirates +2:05
30 Pierre Latour AG2R La Mondiale +2:05
31 Michele Scarponi Astana Pro Team +2:05
32 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:05
33 Axel Domont AG2R La Mondiale +2:09
34 Peter Kennaugh Team Sky +2:11
35 Daniel Moreno Movistar Team +2:21
36 Bart De Clercq Lotto - Soudal +2:21
37 José Mendes BORA - hansgrohe +2:21
38 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +2:21
39 Romain Sicard Direct Energie +2:28
40 Simon Yates Orica - Scott +2:28
41 Ben Hermans BMC Racing Team +2:28
42 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:28
43 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +2:28
44 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits +2:28
45 Riccardo Zoidl Trek - Segafredo +2:28
46 Jean-Christophe Péraud AG2R La Mondiale +2:28
47 Kenny Elissonde FDJ +2:28
48 Miguel Ángel López Astana Pro Team +2:38
49 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +2:39
50 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +2:39
51 Igor Antón Team Dimension Data +2:39
52 Jegor Silin Team Katusha - Alpecin +2:49
53 Romain Hardy Cofidis, Solutions Crédits +2:49
54 Maxime Monfort Lotto - Soudal +2:49
55 Fabio Felline Trek - Segafredo +2:49
56 Luis León Sánchez Astana Pro Team +2:54
57 Rubén Fernández Movistar Team +2:54
58 Fabrice Jeandesboz Direct Energie +3:15
59 Bartosz Huzarski BORA - hansgrohe +3:18
60 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +3:21
61 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +3:21
62 Maxime Bouet Quick-Step Floors +3:44
63 Mathias Frank IAM Cycling +4:17
64 Jesús Hernández Tinkoff +5:07
65 Yury Trofimov Tinkoff +5:07
66 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +5:24
67 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +6:05
68 Ian Boswell Team Sky +6:55
69 Philippe Gilbert BMC Racing Team +6:55
70 José Herrada Movistar Team +7:30
71 Jonathan Castroviejo Movistar Team +7:30
72 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +8:00
73 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +8:00
74 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +8:00
75 José Joaquín Rojas Movistar Team +10:37
76 Damien Howson Orica - Scott +11:29
77 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +12:01
78 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +12:01
79 David López Team Sky +12:01
80 Clément Chevrier IAM Cycling +12:01
81 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates +12:01
82 Simon Gerrans Orica - Scott +12:01
83 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +12:01
84 Tejay van Garderen BMC Racing Team +12:01
85 Sébastien Minard AG2R La Mondiale +14:53
86 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +14:53
87 Matthieu Ladagnous FDJ +14:53
88 Gatis Smukulis Astana Pro Team +14:53
89 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +14:53
90 Julien Bernard Trek - Segafredo +14:53
91 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +14:53
92 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +14:53
93 Valerio Conti UAE Team Emirates +14:53
94 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +14:53
95 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:53
96 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +14:53
97 Danilo Wyss BMC Racing Team +14:53
98 Jelle Wallays Lotto - Soudal +14:53
99 Sergey Lagutin Team Katusha - Alpecin +14:53
100 Robert Kišerlovski Tinkoff +14:53
101 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +14:53
102 François Bidard AG2R La Mondiale +14:53
103 Koen de Kort Team Sunweb +14:53
104 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:53
105 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:53
106 Simon Pellaud IAM Cycling +14:53
107 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +14:53
108 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +14:53
109 Moreno Moser Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:53
110 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +14:53
111 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +14:53
112 Dylan Teuns BMC Racing Team +14:53
113 Murilo Fischer FDJ +14:53
114 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +14:53
115 Perrig Quémeneur Direct Energie +14:53
116 Bryan Nauleau Direct Energie +14:53
117 Sander Armée Lotto - Soudal +14:53
118 Tony Hurel Direct Energie +14:53
119 Alexandre Geniez FDJ +14:53
120 Laurent Pichon FDJ +14:53
121 Mário Costa UAE Team Emirates +14:53
122 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +14:53
123 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14:53
124 Odd Christian Eiking FDJ +14:53
125 Tobias Ludvigsson Team Sunweb +14:53
126 Markel Irizar Trek - Segafredo +14:53
127 Sérgio Paulinho Tinkoff +14:53
128 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +14:53
129 Dario Cataldo Astana Pro Team +14:53
130 Imanol Erviti Movistar Team +14:53
131 Alessandro Vanotti Astana Pro Team +14:53
132 Mattia Cattaneo UAE Team Emirates +14:53
133 Sindre Lunke Team Sunweb +14:53
134 Vegard Laengen IAM Cycling +14:53
135 Michal Golas Team Sky +14:53
136 Davide Malacarne Astana Pro Team +14:53
137 Martin Velits Quick-Step Floors +14:53
138 Laurent Didier Trek - Segafredo +14:53
139 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +14:53
140 Adam Hansen Lotto - Soudal +14:53
141 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +14:53
142 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +14:53
143 Omar Fraile Team Dimension Data +14:53
144 Julien Morice Direct Energie +14:53
145 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +14:53
146 Tom Stamsnijder Team Sunweb +14:53
147 Manuele Boaro Tinkoff +14:53
148 José Gonçalves Caja Rural - Seguros RGA +14:53
149 Salvatore Puccio Team Sky +14:53
150 Ryan Anderson Direct Energie +14:53
151 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +14:53
152 Jempy Drücker BMC Racing Team +14:53
153 Silvan Dillier BMC Racing Team +14:53
154 Gert Dockx Lotto - Soudal +14:53
155 Pieter Serry Quick-Step Floors +14:53
156 Rory Sutherland Movistar Team +14:53
157 Kévin Reza FDJ +14:53
158 Christian Knees Team Sky +14:53
159 Zico Waeytens Team Sunweb +14:53
160 Gianni Meersman Quick-Step Floors +14:53
161 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +14:53
162 Hugh Carthy Caja Rural - Seguros RGA +14:53
163 Tyler Farrar Team Dimension Data +14:53
164 Sam Bewley Orica - Scott +14:53
165 Jens Keukeleire Orica - Scott +14:53
166 Pello Bilbao Caja Rural - Seguros RGA +14:53
167 Nicolas Dougall Team Dimension Data +14:53
168 Ilia Koshevoy UAE Team Emirates +14:53
169 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +14:53
170 Jaco Venter Team Dimension Data +14:53
171 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +14:53
172 Dries Devenyns IAM Cycling +14:53
173 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +14:53
174 Jonas Van Genechten IAM Cycling +14:53
175 Yves Lampaert Quick-Step Floors +14:53
176 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +14:53
177 Jack Haig Orica - Scott +14:53
178 Lorrenzo Manzin FDJ +14:53
179 Niki Terpstra Quick-Step Floors +15:09
180 Svein Tuft Orica - Scott +15:09
181 Daniele Bennati Tinkoff +15:09
182 Ivan Rovnyi Tinkoff +16:36
183 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +16:57
184 Michal Kwiatkowski Team Sky +19:02
185 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +19:17
186 Johan Le Bon FDJ +19:17
187 Michael Gogl Tinkoff +19:48
188 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +19:48
189 Magnus Cort Orica - Scott +19:48
190 Nikias Arndt Team Sunweb +21:39
191 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +21:39
192 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +21:39
193 Niccolò Bonifazio Trek - Segafredo +21:39
194 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +21:39
195 Romain Cardis Direct Energie +30:40
Vicente Reynés IAM Cycling Niet gefinished