Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2016: Etappe 7 Maceda - Puebla de Sanabria

Evenement Vuelta a España 2016
Etappe 7 Wegwedstrijd Maceda - Puebla de Sanabria
Datum vrijdag 26 augustus 2016, 13:57
Afstand 155,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Jonas Van Genechten IAM Cycling 3:55:44
2 Daniele Bennati Tinkoff z.t.
3 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
4 Philippe Gilbert BMC Racing Team z.t.
5 Kévin Reza FDJ z.t.
6 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale z.t.
7 Gianni Meersman Quick-Step Floors z.t.
8 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
9 Romain Hardy Cofidis, Solutions Crédits z.t.
10 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal z.t.
11 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
12 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits z.t.
13 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
14 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
15 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
16 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
17 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
18 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
19 Leopold König Team Sky z.t.
20 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo z.t.
21 Darwin Atapuma BMC Racing Team z.t.
22 Sergey Lagutin Team Katusha - Alpecin z.t.
23 Benjamin King Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
24 Koen de Kort Team Sunweb z.t.
25 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
26 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
27 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits z.t.
28 Simon Yates Orica - Scott z.t.
29 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
30 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
31 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
32 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
33 Larry Warbasse IAM Cycling z.t.
34 Marcel Wyss IAM Cycling z.t.
35 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates z.t.
36 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
37 Chris Froome Team Sky z.t.
38 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
39 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
40 Romain Sicard Direct Energie z.t.
41 Maxime Bouet Quick-Step Floors z.t.
42 Michael Gogl Tinkoff z.t.
43 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe z.t.
44 Daniel Moreno Movistar Team z.t.
45 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
46 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
47 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
48 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors z.t.
49 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
50 Damien Howson Orica - Scott z.t.
51 Clément Chevrier IAM Cycling z.t.
52 Mathias Frank IAM Cycling z.t.
53 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
54 Jegor Silin Team Katusha - Alpecin z.t.
55 Jean-Christophe Péraud AG2R La Mondiale z.t.
56 Christian Knees Team Sky z.t.
57 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
58 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
59 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
60 Michele Scarponi Astana Pro Team z.t.
61 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
62 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
63 Peter Kennaugh Team Sky z.t.
64 Kenny Elissonde FDJ z.t.
65 José Mendes BORA - hansgrohe z.t.
66 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin z.t.
67 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
68 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
69 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
70 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits z.t.
71 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
72 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
73 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
74 Tobias Ludvigsson Team Sunweb z.t.
75 Johannes Fröhlinger Team Sunweb z.t.
76 Bartosz Huzarski BORA - hansgrohe z.t.
77 Fabrice Jeandesboz Direct Energie z.t.
78 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
79 Zico Waeytens Team Sunweb z.t.
80 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
81 Jaco Venter Team Dimension Data z.t.
82 Michal Golas Team Sky z.t.
83 David López Team Sky z.t.
84 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA z.t.
85 Julien Bernard Trek - Segafredo z.t.
86 Laurent Didier Trek - Segafredo z.t.
87 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
88 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale z.t.
89 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
90 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
91 Alexandre Geniez FDJ z.t.
92 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
93 Alberto Contador Tinkoff z.t.
94 Yury Trofimov Tinkoff z.t.
95 Jesús Hernández Tinkoff z.t.
96 Imanol Erviti Movistar Team +1:57
97 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
98 Jonathan Castroviejo Movistar Team +2:10
99 Scott Thwaites BORA - hansgrohe +2:10
100 Ian Boswell Team Sky +2:10
101 Jelle Wallays Lotto - Soudal +2:24
102 Pieter Serry Quick-Step Floors +2:31
103 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
104 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
105 José Gonçalves Caja Rural - Seguros RGA z.t.
106 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
107 Dries Devenyns IAM Cycling +9:15
108 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +9:48
109 Mário Costa UAE Team Emirates +9:48
110 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +9:50
111 Gatis Smukulis Astana Pro Team +9:50
112 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates +9:50
113 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +9:50
114 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +9:50
115 Manuele Boaro Tinkoff +9:50
116 Niki Terpstra Quick-Step Floors +9:50
117 Ivan Rovnyi Tinkoff +9:50
118 Yoann Bagot Cofidis, Solutions Crédits +9:50
119 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:09
120 Alessandro Vanotti Astana Pro Team +11:09
121 Simon Pellaud IAM Cycling +11:09
122 Ángel Madrazo Caja Rural - Seguros RGA +11:09
123 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +11:09
124 Lilian Calmejane Direct Energie +11:09
125 Odd Christian Eiking FDJ +11:09
126 Mattia Cattaneo UAE Team Emirates +11:09
127 Vegard Laengen IAM Cycling +11:09
128 Perrig Quémeneur Direct Energie +11:09
129 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +11:09
130 Chad Haga Team Sunweb +11:09
131 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +11:09
132 Sérgio Paulinho Tinkoff +11:09
133 Sindre Lunke Team Sunweb +11:09
134 Ryan Anderson Direct Energie +11:09
135 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +11:09
136 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:09
137 Riccardo Zoidl Trek - Segafredo +11:09
138 Moreno Moser Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:09
139 Jempy Drücker BMC Racing Team +11:09
140 Danilo Wyss BMC Racing Team +11:09
141 Svein Tuft Orica - Scott +11:09
142 Sam Bewley Orica - Scott +11:09
143 Davide Malacarne Astana Pro Team +11:09
144 Jack Haig Orica - Scott +11:09
145 Kenneth Vanbilsen Cofidis, Solutions Crédits +11:09
146 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +11:09
147 Magnus Cort Orica - Scott +11:09
148 Markel Irizar Trek - Segafredo +11:09
149 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +11:09
150 Sander Armée Lotto - Soudal +11:09
151 Bart De Clercq Lotto - Soudal +11:09
152 Gert Dockx Lotto - Soudal +11:09
153 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +11:09
154 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +11:09
155 Rory Sutherland Movistar Team +11:09
156 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +11:09
157 Nicolas Dougall Team Dimension Data +11:09
158 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +11:09
159 José Herrada Movistar Team +11:09
160 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +11:09
161 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +11:09
162 Hugh Carthy Caja Rural - Seguros RGA +11:09
163 Pello Bilbao Caja Rural - Seguros RGA +11:09
164 Tyler Farrar Team Dimension Data +11:09
165 Tom Stamsnijder Team Sunweb +11:09
166 Julien Morice Direct Energie +16:34
167 Bryan Nauleau Direct Energie +16:34
168 Silvan Dillier BMC Racing Team +16:34
169 Dylan Teuns BMC Racing Team +16:34
170 Tejay van Garderen BMC Racing Team +16:34
171 Silvio Herklotz BORA - hansgrohe +16:34
172 Romain Cardis Direct Energie +16:34
173 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +16:34
174 Martin Velits Quick-Step Floors +16:34
175 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +16:34
176 Laurent Pichon FDJ +16:34
177 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +16:34
178 Johan Le Bon FDJ +16:34
179 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +16:34
180 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +16:34
181 Ilia Koshevoy UAE Team Emirates +16:34
182 Omar Fraile Team Dimension Data +17:48
183 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +17:48
184 Tony Hurel Direct Energie +17:48
185 Igor Antón Team Dimension Data +17:48
186 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +17:48
Michal Kwiatkowski Team Sky Niet gefinished