Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2016: Etappe 17 Castellón de la Plana - Alto Mas de la Costa

Evenement Vuelta a España 2016
Etappe 17 Wegwedstrijd Castellón de la Plana - Alto Mas de la Costa
Datum woensdag 7 september 2016, 13:07
Afstand 177,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Mathias Frank IAM Cycling 4:34:38
2 Leopold König Team Sky +6
3 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +11
4 Pello Bilbao Caja Rural - Seguros RGA +14
5 Dario Cataldo Astana Pro Team +16
6 José Herrada Movistar Team +29
7 Axel Domont AG2R La Mondiale +48
8 Bart De Clercq Lotto - Soudal +57
9 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +1:02
10 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +1:04
11 Marcel Wyss IAM Cycling +1:10
12 Perrig Quémeneur Direct Energie +1:21
13 Michael Gogl Tinkoff +1:24
14 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +1:31
15 Silvan Dillier BMC Racing Team +1:34
16 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +1:37
17 Clément Chevrier IAM Cycling +1:39
18 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +1:49
19 Matthieu Ladagnous FDJ +2:17
20 Imanol Erviti Movistar Team +2:28
21 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +2:33
22 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +2:41
23 Scott Thwaites BORA - hansgrohe +3:09
24 Alberto Contador Tinkoff +3:27
25 Chris Froome Team Sky +3:27
26 Nairo Quintana Movistar Team +3:27
27 Esteban Chaves Orica - Scott +3:27
28 Jean-Christophe Péraud AG2R La Mondiale +4:05
29 Ben Hermans BMC Racing Team +4:15
30 Michele Scarponi Astana Pro Team +4:16
31 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:18
32 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +4:20
33 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:23
34 Simon Yates Orica - Scott +4:23
35 Daniel Moreno Movistar Team +4:25
36 Alejandro Valverde Movistar Team +4:27
37 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +4:31
38 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +4:44
39 David De La Cruz Quick-Step Floors +4:56
40 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +4:59
41 Maxime Bouet Quick-Step Floors +5:00
42 Jegor Silin Team Katusha - Alpecin +5:10
43 Samuel Sánchez BMC Racing Team +5:27
44 Magnus Cort Orica - Scott +5:27
45 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +5:29
46 Simon Gerrans Orica - Scott +5:57
47 Maxime Monfort Lotto - Soudal +5:57
48 Romain Hardy Cofidis, Solutions Crédits +6:19
49 Jesús Hernández Tinkoff +6:23
50 Rubén Fernández Movistar Team +7:02
51 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits +7:05
52 Michal Golas Team Sky +7:05
53 Sergey Lagutin Team Katusha - Alpecin +7:39
54 Yury Trofimov Tinkoff +7:39
55 Moreno Moser Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +7:59
56 Larry Warbasse IAM Cycling +7:59
57 Pierre Latour AG2R La Mondiale +8:15
58 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +8:46
59 Koen de Kort Team Sunweb +8:54
60 David López Team Sky +8:57
61 Luis León Sánchez Astana Pro Team +8:57
62 Merhawi Kudus Team Dimension Data +8:57
63 José Joaquín Rojas Movistar Team +9:02
64 Julien Bernard Trek - Segafredo +9:32
65 Lilian Calmejane Direct Energie +9:53
66 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +9:55
67 Damien Howson Orica - Scott +9:57
68 Riccardo Zoidl Trek - Segafredo +10:07
69 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates +10:11
70 Danilo Wyss BMC Racing Team +10:11
71 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +10:22
72 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +10:29
73 Dylan Teuns BMC Racing Team +10:37
74 Darwin Atapuma BMC Racing Team +10:37
75 Simon Pellaud IAM Cycling +11:11
76 Dries Devenyns IAM Cycling +11:14
77 Jonathan Castroviejo Movistar Team +11:19
78 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +11:33
79 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:48
80 Benjamin King Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:48
81 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:48
82 Andrey Zeits Astana Pro Team +11:48
83 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates +11:48
84 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +11:57
85 Sindre Lunke Team Sunweb +12:13
86 Odd Christian Eiking FDJ +12:13
87 Adam Hansen Lotto - Soudal +12:15
88 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA +12:15
89 Pieter Serry Quick-Step Floors +12:15
90 Gatis Smukulis Astana Pro Team +12:23
91 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +12:31
92 Ivan Rovnyi Tinkoff +13:14
93 Sérgio Paulinho Tinkoff +13:14
94 José Mendes BORA - hansgrohe +13:14
95 Ian Boswell Team Sky +13:14
96 François Bidard AG2R La Mondiale +13:14
97 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +13:29
98 Chad Haga Team Sunweb +13:37
99 Christian Knees Team Sky +13:37
100 Tom Stamsnijder Team Sunweb +13:40
101 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +13:40
102 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +13:52
103 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +13:52
104 Jelle Wallays Lotto - Soudal +13:52
105 Salvatore Puccio Team Sky +14:17
106 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +14:22
107 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +14:22
108 Alessandro Vanotti Astana Pro Team +14:25
109 Valerio Conti UAE Team Emirates +14:27
110 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +14:27
111 Gert Dockx Lotto - Soudal +14:27
112 Romain Sicard Direct Energie +14:33
113 Sander Armée Lotto - Soudal +14:40
114 Fabio Felline Trek - Segafredo +14:44
115 Bryan Nauleau Direct Energie +14:54
116 Nicolas Dougall Team Dimension Data +14:54
117 Jens Keukeleire Orica - Scott +14:59
118 Sam Bewley Orica - Scott +14:59
119 Jack Haig Orica - Scott +14:59
120 Manuele Boaro Tinkoff +15:15
121 Gianni Meersman Quick-Step Floors +15:18
122 Peter Kennaugh Team Sky +15:18
123 Rory Sutherland Movistar Team +15:26
124 Kenny Elissonde FDJ +15:28
125 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +15:32
126 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15:35
127 Ryan Anderson Direct Energie +15:35
128 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal +15:35
129 Yves Lampaert Quick-Step Floors +15:41
130 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +15:44
131 Louis Meintjes UAE Team Emirates +15:44
132 Romain Cardis Direct Energie +15:55
133 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +16:29
134 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +16:32
135 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +16:47
136 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +17:03
137 Omar Fraile Team Dimension Data +17:18
138 Mattia Cattaneo UAE Team Emirates +17:18
139 Julien Morice Direct Energie +17:28
140 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +17:28
141 Martin Velits Quick-Step Floors +17:28
142 Daniele Bennati Tinkoff +17:33
143 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale +17:33
144 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +17:33
145 Ilia Koshevoy UAE Team Emirates +17:33
146 Svein Tuft Orica - Scott +17:33
147 Alexandre Geniez FDJ +17:42
148 Jaco Venter Team Dimension Data +17:42
149 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +17:42
150 Hugh Carthy Caja Rural - Seguros RGA +18:09
151 Tobias Ludvigsson Team Sunweb +18:15
152 Laurent Didier Trek - Segafredo +18:15
153 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +18:15
154 Vegard Laengen IAM Cycling +18:15
155 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +18:15
156 Tyler Farrar Team Dimension Data +18:56
157 Nikias Arndt Team Sunweb +19:32
158 Jempy Drücker BMC Racing Team +19:40
159 Niki Terpstra Quick-Step Floors +19:53
160 Jonas Van Genechten IAM Cycling +20:24
161 Lorrenzo Manzin FDJ +24:29
Tejay van Garderen BMC Racing Team Niet gefinished