Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2016: Etappe 18 Requena - Gandía

Evenement Vuelta a España 2016
Etappe 18 Wegwedstrijd Requena - Gandía
Datum donderdag 8 september 2016, 12:55
Afstand 196,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Magnus Cort Orica - Scott 4:54:31
2 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
3 Jempy Drücker BMC Racing Team z.t.
4 Daniele Bennati Tinkoff z.t.
5 Jonas Van Genechten IAM Cycling z.t.
6 Kiel Reijnen Trek - Segafredo z.t.
7 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe z.t.
8 Gianni Meersman Quick-Step Floors z.t.
9 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
10 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
11 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
12 Zdenek Štybar Quick-Step Floors z.t.
13 Ryan Anderson Direct Energie z.t.
14 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale z.t.
15 Romain Hardy Cofidis, Solutions Crédits z.t.
16 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
17 Sergey Lagutin Team Katusha - Alpecin z.t.
18 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA z.t.
19 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
20 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates z.t.
21 Jelle Wallays Lotto - Soudal z.t.
22 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
23 Christian Knees Team Sky z.t.
24 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal z.t.
25 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
26 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
27 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
28 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
29 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
30 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
31 Koen de Kort Team Sunweb z.t.
32 Chris Froome Team Sky z.t.
33 Michele Scarponi Astana Pro Team z.t.
34 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin z.t.
35 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
36 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
37 Samuel Sánchez BMC Racing Team z.t.
38 Gatis Smukulis Astana Pro Team z.t.
39 Jean-Christophe Péraud AG2R La Mondiale z.t.
40 Marcel Wyss IAM Cycling z.t.
41 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits z.t.
42 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
43 Simon Yates Orica - Scott z.t.
44 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
45 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
46 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin z.t.
47 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
48 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
49 Clément Chevrier IAM Cycling z.t.
50 Alessandro Vanotti Astana Pro Team z.t.
51 Alberto Contador Tinkoff z.t.
52 Yury Trofimov Tinkoff z.t.
53 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
54 Daniel Moreno Movistar Team z.t.
55 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
56 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
57 Simon Pellaud IAM Cycling z.t.
58 Darwin Atapuma BMC Racing Team z.t.
59 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
60 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
61 Jegor Silin Team Katusha - Alpecin z.t.
62 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA z.t.
63 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
64 Bryan Nauleau Direct Energie +10
65 Julien Bernard Trek - Segafredo +14
66 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +15
67 Danilo Wyss BMC Racing Team +15
68 Gert Dockx Lotto - Soudal +15
69 Larry Warbasse IAM Cycling +15
70 Michal Golas Team Sky +15
71 Vegard Laengen IAM Cycling +15
72 Manuele Boaro Tinkoff +15
73 Sander Armée Lotto - Soudal +15
74 Damien Howson Orica - Scott +15
75 Simon Gerrans Orica - Scott +15
76 Niki Terpstra Quick-Step Floors +15
77 Merhawi Kudus Team Dimension Data +15
78 Luis León Sánchez Astana Pro Team +15
79 Perrig Quémeneur Direct Energie +15
80 Imanol Erviti Movistar Team +15
81 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe +15
82 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +15
83 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +15
84 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15
85 Rubén Fernández Movistar Team +15
86 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +15
87 Moreno Moser Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +15
88 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +15
89 Silvan Dillier BMC Racing Team +15
90 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +15
91 Julien Morice Direct Energie +15
92 Mathias Frank IAM Cycling +15
93 Pello Bilbao Caja Rural - Seguros RGA +15
94 Salvatore Puccio Team Sky +21
95 Valerio Conti UAE Team Emirates +21
96 Michael Gogl Tinkoff +24
97 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +26
98 Ivan Rovnyi Tinkoff +28
99 Scott Thwaites BORA - hansgrohe +30
100 Jaco Venter Team Dimension Data +43
101 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +43
102 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +43
103 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +46
104 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +54
105 Sam Bewley Orica - Scott +1:14
106 Tyler Farrar Team Dimension Data +1:14
107 Jonathan Castroviejo Movistar Team +1:49
108 Andrey Zeits Astana Pro Team +1:49
109 Dario Cataldo Astana Pro Team +1:49
110 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates +1:49
111 Benjamin King Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:49
112 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +1:49
113 Riccardo Zoidl Trek - Segafredo +1:49
114 Chad Haga Team Sunweb +1:49
115 Sérgio Paulinho Tinkoff +1:49
116 Kenny Elissonde FDJ +1:49
117 Alexandre Geniez FDJ +1:49
118 Odd Christian Eiking FDJ +1:49
119 Tobias Ludvigsson Team Sunweb +1:49
120 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +1:49
121 Laurent Didier Trek - Segafredo +2:30
122 Omar Fraile Team Dimension Data +2:32
123 José Herrada Movistar Team +2:40
124 Jesús Hernández Tinkoff +2:40
125 Bart De Clercq Lotto - Soudal +2:40
126 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +2:40
127 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:42
128 Louis Meintjes UAE Team Emirates +2:45
129 David López Team Sky +3:24
130 Leopold König Team Sky +3:24
131 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +3:24
132 Martin Velits Quick-Step Floors +3:24
133 Dries Devenyns IAM Cycling +3:24
134 Maxime Bouet Quick-Step Floors +3:24
135 Pieter Serry Quick-Step Floors +3:24
136 Romain Cardis Direct Energie +3:24
137 Svein Tuft Orica - Scott +3:27
138 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +4:04
139 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +4:04
140 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo +4:04
141 Dylan Teuns BMC Racing Team +4:04
142 Romain Sicard Direct Energie +4:04
143 Lilian Calmejane Direct Energie +4:04
144 José Mendes BORA - hansgrohe +5:32
145 Sindre Lunke Team Sunweb +5:32
146 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +5:32
147 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +5:32
148 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +5:32
149 Rory Sutherland Movistar Team +5:32
150 Peter Kennaugh Team Sky +5:32
151 Hugh Carthy Caja Rural - Seguros RGA +5:32
152 Ian Boswell Team Sky +5:32
153 Mattia Cattaneo UAE Team Emirates +5:32
154 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +5:32
155 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits +5:32
156 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:32
157 Tom Stamsnijder Team Sunweb +5:32
158 Nicolas Dougall Team Dimension Data +5:32
159 Ilia Koshevoy UAE Team Emirates +5:32
160 Jack Haig Orica - Scott +5:32
161 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +5:32