Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Vuelta a España 2016: Etappe 21 Las Rozas de Madrid - Madrid

Evenement Vuelta a España 2016
Etappe 21 Wegwedstrijd Las Rozas de Madrid - Madrid
Datum zondag 11 september 2016, 17:27
Afstand 104,1 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Magnus Cort Orica - Scott 2:48:52
2 Daniele Bennati Tinkoff z.t.
3 Gianni Meersman Quick-Step Floors z.t.
4 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
5 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
6 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
7 Romain Hardy Cofidis, Solutions Crédits z.t.
8 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
9 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
10 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
11 Eduard Prades Caja Rural - Seguros RGA z.t.
12 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates z.t.
13 Fumiyuki Beppu Trek - Segafredo z.t.
14 Tosh Van der Sande Lotto - Soudal z.t.
15 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin z.t.
16 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale z.t.
17 Jonas Van Genechten IAM Cycling z.t.
18 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
19 Ryan Anderson Direct Energie z.t.
20 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
21 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin z.t.
22 Jempy Drücker BMC Racing Team z.t.
23 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
24 Merhawi Kudus Team Dimension Data z.t.
25 Jean-Christophe Péraud AG2R La Mondiale z.t.
26 Benjamin King Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
27 Gert Dockx Lotto - Soudal z.t.
28 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
29 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
30 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
31 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
32 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
33 Rubén Fernández Movistar Team z.t.
34 Bryan Nauleau Direct Energie z.t.
35 Rudy Molard Cofidis, Solutions Crédits z.t.
36 Clément Chevrier IAM Cycling z.t.
37 Chris Froome Team Sky z.t.
38 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo z.t.
39 Loïc Chetout Cofidis, Solutions Crédits z.t.
40 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
41 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
42 Yves Lampaert Quick-Step Floors z.t.
43 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
44 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
45 Jegor Silin Team Katusha - Alpecin z.t.
46 Darwin Atapuma BMC Racing Team z.t.
47 Koen de Kort Team Sunweb z.t.
48 Alejandro Valverde Movistar Team z.t.
49 Simon Yates Orica - Scott z.t.
50 Christoph Pfingsten BORA - hansgrohe z.t.
51 Jaco Venter Team Dimension Data z.t.
52 Daniel Moreno Movistar Team z.t.
53 Marcel Wyss IAM Cycling z.t.
54 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
55 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
56 Pello Bilbao Caja Rural - Seguros RGA z.t.
57 Alexandre Geniez FDJ z.t.
58 Michele Scarponi Astana Pro Team z.t.
59 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
60 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
61 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
62 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
63 Simon Pellaud IAM Cycling z.t.
64 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
65 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin z.t.
66 Larry Warbasse IAM Cycling z.t.
67 Yury Trofimov Tinkoff z.t.
68 Alberto Contador Tinkoff z.t.
69 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
70 David De La Cruz Quick-Step Floors z.t.
71 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
72 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team z.t.
73 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +14
74 Michal Golas Team Sky +14
75 Jelle Wallays Lotto - Soudal +14
76 Perrig Quémeneur Direct Energie +25
77 Michael Gogl Tinkoff +25
78 Christian Knees Team Sky +25
79 Sergey Lagutin Team Katusha - Alpecin +25
80 Jesús Hernández Tinkoff +25
81 Kenny Elissonde FDJ +25
82 Julien Bernard Trek - Segafredo +25
83 Ian Boswell Team Sky +25
84 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25
85 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +25
86 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +25
87 Sergio Pardilla Caja Rural - Seguros RGA +25
88 Matthieu Ladagnous FDJ +25
89 Pierre Latour AG2R La Mondiale +25
90 Dylan Teuns BMC Racing Team +25
91 Silvan Dillier BMC Racing Team +25
92 Sérgio Paulinho Tinkoff +25
93 Vegard Laengen IAM Cycling +25
94 Tobias Ludvigsson Team Sunweb +25
95 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +25
96 Danilo Wyss BMC Racing Team +38
97 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +43
98 Stéphane Rossetto Cofidis, Solutions Crédits +43
99 Laurent Didier Trek - Segafredo +49
100 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +49
101 Alessandro Vanotti Astana Pro Team +49
102 Luis León Sánchez Astana Pro Team +49
103 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +49
104 Martin Velits Quick-Step Floors +57
105 Mathias Frank IAM Cycling +57
106 Manuele Boaro Tinkoff +1:00
107 Tyler Farrar Team Dimension Data +1:04
108 Kiel Reijnen Trek - Segafredo +1:04
109 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +1:04
110 Moreno Moser Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:06
111 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +1:11
112 Gatis Smukulis Astana Pro Team +1:11
113 Sander Armée Lotto - Soudal +1:11
114 Bart De Clercq Lotto - Soudal +1:17
115 Niki Terpstra Quick-Step Floors +1:17
116 Omar Fraile Team Dimension Data +1:17
117 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:17
118 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +1:17
119 Damien Howson Orica - Scott +1:17
120 José Herrada Movistar Team +1:17
121 Jonathan Castroviejo Movistar Team +1:17
122 Imanol Erviti Movistar Team +1:17
123 Ivan Rovnyi Tinkoff +1:17
124 David López Team Sky +1:17
125 Riccardo Zoidl Trek - Segafredo +1:17
126 Mattia Cattaneo UAE Team Emirates +1:17
127 Tsgabu Grmay UAE Team Emirates +1:17
128 José Mendes BORA - hansgrohe +1:17
129 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +1:17
130 Tom Stamsnijder Team Sunweb +1:17
131 Julien Morice Direct Energie +1:17
132 Lilian Calmejane Direct Energie +1:17
133 Jérôme Cousin Cofidis, Solutions Crédits +1:17
134 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:17
135 Romain Cardis Direct Energie +1:17
136 Chad Haga Team Sunweb +1:17
137 Ilia Koshevoy UAE Team Emirates +1:17
138 Nicolas Dougall Team Dimension Data +1:17
139 Scott Thwaites BORA - hansgrohe +1:17
140 Hugh Carthy Caja Rural - Seguros RGA +1:17
141 Maxime Bouet Quick-Step Floors +1:17
142 Pieter Serry Quick-Step Floors +1:17
143 Peter Kennaugh Team Sky +1:17
144 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +1:17
145 Leopold König Team Sky +1:34
146 Romain Sicard Direct Energie +1:52
147 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +1:54
148 Sindre Lunke Team Sunweb +1:57
149 Rory Sutherland Movistar Team +1:57
150 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +2:04
151 Svein Tuft Orica - Scott +2:15
152 Sam Bewley Orica - Scott +2:15
153 Michael Schwarzmann BORA - hansgrohe +2:34
154 Louis Vervaeke Lotto - Soudal +3:28
155 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +3:28
156 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +3:28
157 Dries Devenyns IAM Cycling +3:28
158 Louis Meintjes UAE Team Emirates +3:32
159 Jack Haig Orica - Scott +5:22