Uitslag Ronde van Castilië en León 2016: Etappe 1 Alcañices - Bragança

Evenement Ronde van Castilië en León 2016
Etappe 1 Wegwedstrijd Alcañices - Bragança
Datum vrijdag 15 april 2016, 13:21
Afstand 166,3 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Carlos Betancur Movistar Team 4:27:02
2 Pello Bilbao Caja Rural - Seguros RGA z.t.
3 Carlos Barbero Caja Rural - Seguros RGA +46
4 Dmitry Sokolov Lokosphinx +46
5 Winner Anacona Movistar Team +46
6 Álvaro Trueba Efapel +49
7 Rafael Silva Efapel +54
8 Alejandro Valverde Movistar Team +54
9 Diego Milán Inteja +54
10 Jesús Ezquerra Sporting +54
11 Daniel Mestre Efapel +54
12 Jóni Brandão Efapel +54
13 José Joaquín Rojas Movistar Team +54
14 Rafael Reis W52 +54
15 Federico Figueiredo RP - Boavista +54
16 David De La Fuente Sporting +54
17 Karol Domagalski ONE Pro +54
18 César Fonte RP - Boavista +54
19 Hernando Bohórquez Manzana Postobón Team +54
20 Garikoitz Bravo Euskadi +54
21 José Gonçalves Caja Rural - Seguros RGA +54
22 Lluís Mas Caja Rural - Seguros RGA +54
23 Jaime Rosón Caja Rural - Seguros RGA +54
24 Ricardo Vilela Caja Rural - Seguros RGA +54
25 Fernando Grijalba Inteja +54
26 Alexander Vdovin Lokosphinx +54
27 John Ebsen ONE Pro +54
28 Linus Gerdemann Stölting +54
29 Juan Felipe Osorio Manzana Postobón Team +54
30 Rui Vinhas W52 +54
31 Samuel Caldeira W52 +54
32 David Rodrigues RP - Boavista +54
33 Diego Ochoa Boyacá Raza de Campeones +54
34 Aitor González Euskadi +54
35 Alex Dowsett Movistar Team +54
36 Sergey Shilov Lokosphinx +54
37 Víctor Etxebarría RP - Boavista +54
38 Aldemar Reyes Manzana Postobón Team +54
39 Jesús Del Pino Burgos +54
40 Vasily Neustroev Lokosphinx +54
41 Nuno Almeida Efapel +54
42 David Arroyo Caja Rural - Seguros RGA +54
43 Adam Phelan Drapac +54
44 Mario González Sporting +54
45 António Barbio Efapel +54
46 Hernán Parra Manzana Postobón Team +54
47 Adrián González Euskadi +54
48 Lachlan Norris Drapac +54
49 Mikel Bizkarra Euskadi +54
50 Ricardo Mestre W52 +54
51 Henrique Casimiro Efapel +54
52 Thomas Koep Stölting +1:18
53 Vadim Zhuravlev Lokosphinx +1:18
54 Bernardo Suaza Manzana Postobón Team +1:22
55 Igor Merino Burgos +1:28
56 Pablo Guerrero RP - Boavista +1:44
57 Ignacio Sarabia Inteja +1:44
58 Rafael Márquez Inteja +1:54
59 Néstor García Boyacá Raza de Campeones +2:46
60 Artem Samolenkov Lokosphinx +2:46
61 Peio Goikoetxea Manzana Postobón Team +2:46
62 Rinaldo Nocentini Sporting +3:56
63 Brad Evans Drapac +4:05
64 Imanol Estévez Euskadi +4:22
65 Marco Suesca Manzana Postobón Team +4:22
66 Alex Aranburu Euskadi +4:22
67 Tom Baylis ONE Pro +5:26
68 Raúl Alarcón W52 +6:21
69 Rui Sousa RP - Boavista +6:21
70 Daniel López Burgos +6:21
71 Ricardo Ferreira RP - Boavista +6:21
72 Pablo Torres Burgos +6:21
73 Daniel Freitas W52 +6:21
74 David Livramento Sporting +6:21
75 Hugo Sabido Sporting +6:21
76 Heiner Parra Boyacá Raza de Campeones +6:21
77 Válter Pereira Sporting +6:21
78 Beñat Txoperena Euskadi +6:21
79 Steele Von Hoff ONE Pro +6:21
80 Brenton Jones Drapac +6:21
81 Sven Reutter Stölting +6:21
82 Jonas Tenbrock Stölting +6:21
83 Juan Ignacio Pérez W52 +6:21
84 Yeison Chaparro Boyacá Raza de Campeones +6:21
85 Sam Spokes Drapac +6:21
86 Dmitriy Strakhov Lokosphinx +8:25
87 Antonio Pedrero Movistar Team +9:53
88 Jorge Arcas Movistar Team +9:53
89 Robinson Ortega Boyacá Raza de Campeones +9:53
90 Ibai Salas Burgos +12:53
91 Joël García Inteja +12:53
92 Arnau Solé Burgos +12:53
93 Joaquín Sobrino Inteja +12:53
94 Miguel Florez Boyacá Raza de Campeones +13:28
95 Jorge Cubero Burgos +14:34
96 Wilson Rodríguez Boyacá Raza de Campeones +14:34
97 Kristian House ONE Pro +14:34
98 Jason Lowndes Drapac +14:34
99 Joshua Hunt ONE Pro +14:34
100 Gavin Mannion Drapac +14:34
101 Rasmus Quaade Stölting +14:34
102 Juan José Cueto Inteja +15:43
Lennard Kämna Stölting Niet gefinished