Uitslag Ronde van Slovenië 2016: Etappe 3 Celje - Celjska Koca

Evenement Ronde van Slovenië 2016
Etappe 3 Individuele tijdrit Celje - Celjska Koca
Datum zaterdag 18 juni 2016, 15:15
Afstand 16,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Diego Ulissi UAE Team Emirates 28:23
2 Rein Taaramäe Team Katusha - Alpecin +4
3 Omar Fraile Team Dimension Data +52
4 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +1:10
5 Jack Haig Orica - Scott +1:10
6 Jan Bárta BORA - hansgrohe +1:14
7 Artem Ovechkin Gazprom - RusVelo +1:22
8 José Mendes BORA - hansgrohe +1:23
9 Gianni Moscon Team Sky +1:24
10 Jan Tratnik Amplatz +1:28
11 Eliot Lietaer Sport Vlaanderen - Baloise +1:29
12 Franco Pellizotti Androni - Sidermec - Bottecchia +1:32
13 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +1:44
14 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +1:46
15 Alex Peters Team Sky +1:48
16 Alessio Taliani Androni - Sidermec - Bottecchia +1:49
17 Janez Brajkovic Slovenië +1:49
18 Jure Golcer Adria Mobil +1:51
19 Jaco Venter Team Dimension Data +1:58
20 Egan Bernal Androni - Sidermec - Bottecchia +2:01
21 Michele Gazzara Sangemini +2:04
22 Gianfranco Zilioli Nippo - Vini Fantini +2:04
23 Péter Kusztor Amplatz +2:07
24 Francesco Gavazzi Androni - Sidermec - Bottecchia +2:07
25 Hermann Pernsteiner Amplatz +2:09
26 Pavel Brutt Tinkoff +2:12
27 Pawel Poljanski Tinkoff +2:14
28 Simone Sterbini Bardiani - CSF +2:17
29 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +2:20
30 Sergey Nikolaev Gazprom - RusVelo +2:21
31 Xabier Zandio Team Sky +2:23
32 Marco Frapporti Androni - Sidermec - Bottecchia +2:26
33 Matteo Rabottini Meridiana +2:26
34 Nicola Gaffurini Sangemini +2:30
35 Bruno Maltar Rog Ljubljana +2:33
36 Floris De Tier Sport Vlaanderen - Baloise +2:35
37 Luka Pibernik UAE Team Emirates +2:36
38 Rodolfo Torres Androni - Sidermec - Bottecchia +2:36
39 Domen Novak Adria Mobil +2:41
40 Scott Thwaites BORA - hansgrohe +2:42
41 Michele Scartezzini Sangemini +2:44
42 Matej Mohoric UAE Team Emirates +2:44
43 Federico Zurlo UAE Team Emirates +2:47
44 Alessandro Tonelli Bardiani - CSF +2:48
45 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +2:49
46 Giacomo Berlato Nippo - Vini Fantini +2:50
47 Andi Bajc Amplatz +2:51
48 Iuri Filosi Nippo - Vini Fantini +2:53
49 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +2:58
50 Tim Declercq Sport Vlaanderen - Baloise +2:58
51 Enrico Barbin Bardiani - CSF +3:02
52 Stefano Nardelli Sangemini +3:03
53 Alessandro Bisolti Nippo - Vini Fantini +3:09
54 Gian Marco Di Francesco Sangemini +3:14
55 Damiano Cunego Nippo - Vini Fantini +3:23
56 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise +3:23
57 Jens Wallays Sport Vlaanderen - Baloise +3:30
58 Jens Keukeleire Orica - Scott +3:32
59 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +3:33
60 Radoslav Rogina Adria Mobil +3:35
61 Mirko Selvaggi Androni - Sidermec - Bottecchia +3:37
62 Lars Petter Nordhaug Team Sky +3:38
63 Andreas Schillinger BORA - hansgrohe +3:39
64 Anton Vorobyev Team Katusha - Alpecin +3:44
65 Marko Pavlic Slovenië +3:45
66 Maximilian Kuen Amplatz +3:49
67 Artur Ershov Gazprom - RusVelo +3:50
68 Aydar Zakarin Gazprom - RusVelo +3:56
69 Grega Bole Nippo - Vini Fantini +3:57
70 Mitch Docker Orica - Scott +3:58
71 Simone Velasco Bardiani - CSF +3:58
72 Izidor Penko Rog Ljubljana +3:59
73 Otto Vergaerde Sport Vlaanderen - Baloise +4:05
74 Marek Canecký Amplatz +4:05
75 Pierpaolo De Negri Nippo - Vini Fantini +4:06
76 Michal Kolár Tinkoff +4:06
77 Žiga Grošelj Slovenië +4:10
78 Rok Korošec Rog Ljubljana +4:10
79 Tomáš Koudela SKC Prostejov +4:11
80 Alexander Evtushenko Gazprom - RusVelo +4:13
81 Matej Zahálka SKC Prostejov +4:14
82 David Per Adria Mobil +4:14
83 Alexander Porsev Team Katusha - Alpecin +4:15
84 Tilen Finkšt Rog Ljubljana +4:16
85 Alexey Tsatevich Team Katusha - Alpecin +4:17
86 Roman Maykin Gazprom - RusVelo +4:28
87 Sacha Modolo UAE Team Emirates +4:29
88 Luca Chirico Bardiani - CSF +4:30
89 Vladimir Isaichev Team Katusha - Alpecin +4:30
90 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +4:35
91 Jernej Švab Slovenië +4:37
92 Bernhard Eisel Team Dimension Data +4:42
93 Emanuel Kišerlovski Meridiana +4:45
94 Tadej Logar Slovenië +4:47
95 Preben Van Hecke Sport Vlaanderen - Baloise +4:48
96 Niccolò Salvietti Sangemini +4:48
97 Jesús Hernández Tinkoff +4:52
98 Andrei Solomennikov Gazprom - RusVelo +4:54
99 Žiga Rucigaj Rog Ljubljana +4:55
100 Cheung King Lok Orica - Scott +4:59
101 Elia Viviani Team Sky +5:05
102 Michele Viola Meridiana +5:05
103 Giacomo Giuliani Sangemini +5:06
104 Gašper Katrašnik Adria Mobil +5:11
105 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +5:11
106 Petr Hampl SKC Prostejov +5:14
107 Antonio Santoro Meridiana +5:14
108 Daniele Colli Nippo - Vini Fantini +5:36
109 Davide Mucelli Meridiana +5:36
110 Marko Kump UAE Team Emirates +5:36
111 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +5:39
112 Uroš Repše Meridiana +5:41
113 Andrew Fenn Team Sky +5:41
114 Gorazd Per Adria Mobil +5:42
115 Marek Šipoš SKC Prostejov +5:43
116 Erik Baška Tinkoff +5:53
117 Matej Drinovec Adria Mobil +5:54
118 Andreas Umhaller Amplatz +6:01
119 Mark Renshaw Team Dimension Data +6:02
120 Matej Štibingr SKC Prostejov +6:06
121 Nicolas Dougall Team Dimension Data +6:10
122 Beñat Intxausti Team Sky +6:16
123 Lukáš Matula SKC Prostejov +6:16
124 Luka Cotar Slovenië +6:18
125 Jon Božic Adria Mobil +6:22
126 Mateo Frankovic Meridiana +6:25
127 Matic Grošelj Slovenië +6:29
128 David Jabuka Meridiana +6:41
129 Jure Miškulin Rog Ljubljana +6:56
130 Robert Jenko Rog Ljubljana +7:00
131 Ludek Lichnovský SKC Prostejov +7:03
132 Wojciech Pszczolarski SKC Prostejov +8:06
Michael Gogl Tinkoff Niet gefinished