Uitslag Eneco Tour 2016: Etappe 4 Bolsward - Sint-Pieters-Leeuw

Evenement Eneco Tour 2016
Etappe 4 Wegwedstrijd Bolsward - Sint-Pieters-Leeuw
Datum donderdag 22 september 2016, 11:57
Afstand 202 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Peter Sagan Tinkoff 4:42:12
2 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
3 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
4 Arnaud Démare FDJ z.t.
5 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
6 John Degenkolb Team Sunweb z.t.
7 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
8 Amaury Capiot Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
9 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo z.t.
10 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
11 Heinrich Haussler IAM Cycling z.t.
12 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data z.t.
13 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
14 Raymond Kreder Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
15 Gediminas Bagdonas AG2R La Mondiale z.t.
16 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits z.t.
17 Matteo Trentin Quick-Step Floors z.t.
18 Oliver Naesen IAM Cycling z.t.
19 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
20 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
21 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
22 Nico Denz AG2R La Mondiale z.t.
23 Pieter Vanspeybrouck Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
24 Danny van Poppel Team Sky z.t.
25 Dries Van Gestel Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
26 Wouter Wippert Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
27 Ramon Sinkeldam Team Sunweb z.t.
28 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo z.t.
29 Reto Hollenstein IAM Cycling z.t.
30 Tony Martin Quick-Step Floors z.t.
31 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
32 Alexander Porsev Team Katusha - Alpecin z.t.
33 Niki Terpstra Quick-Step Floors z.t.
34 Taylor Phinney BMC Racing Team z.t.
35 Kevin Van Melsen Wanty - Groupe Gobert z.t.
36 Zdenek Štybar Quick-Step Floors z.t.
37 Boy van Poppel Trek - Segafredo z.t.
38 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team z.t.
39 Marco Marcato Wanty - Groupe Gobert z.t.
40 Martin Elmiger IAM Cycling z.t.
41 Olivier Le Gac FDJ z.t.
42 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
43 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
44 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
45 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo z.t.
46 Yoann Offredo FDJ z.t.
47 Lars Boom Astana Pro Team z.t.
48 Patrick Gretsch AG2R La Mondiale z.t.
49 Marc Sarreau FDJ z.t.
50 Søren Kragh Team Sunweb z.t.
51 Nils Politt Team Katusha - Alpecin z.t.
52 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
53 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
54 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
55 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo z.t.
56 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott z.t.
57 Michael Mørkøv Team Katusha - Alpecin z.t.
58 Ignatas Konovalovas FDJ z.t.
59 Nélson Oliveira Movistar Team z.t.
60 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
61 Ion Izagirre Movistar Team z.t.
62 Winner Anacona Movistar Team z.t.
63 Jonas Van Genechten IAM Cycling z.t.
64 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
65 Gatis Smukulis Astana Pro Team z.t.
66 Alexey Lutsenko Astana Pro Team z.t.
67 Andriy Grivko Astana Pro Team z.t.
68 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal z.t.
69 Hugo Houle AG2R La Mondiale z.t.
70 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
71 Jesper Asselman Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
72 Ben Swift Team Sky z.t.
73 Geoffrey Soupe Cofidis, Solutions Crédits z.t.
74 Tiesj Benoot Lotto - Soudal z.t.
75 Gijs Van Hoecke Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
76 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
77 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
78 Aimé De Gendt Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
79 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert z.t.
80 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
81 Ryan Mullen Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
82 Maciej Bodnar Tinkoff z.t.
83 Alex Dowsett Movistar Team z.t.
84 Dries Devenyns IAM Cycling z.t.
85 Chad Haga Team Sunweb z.t.
86 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
87 William Bonnet FDJ z.t.
88 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
89 Frederik Frison Lotto - Soudal z.t.
90 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits z.t.
91 Berden de Vries Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
92 Julien Bérard AG2R La Mondiale z.t.
93 Luka Pibernik UAE Team Emirates z.t.
94 Wilco Kelderman Team LottoNL - Jumbo z.t.
95 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
96 Matthias Brändle IAM Cycling z.t.
97 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
98 Maarten Wynants Team LottoNL - Jumbo z.t.
99 Ramunas Navardauskas Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
100 Pieter Weening Roompot - Nederlandse Loterij z.t.
101 Sebastian Langeveld Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
102 Benoît Vaugrenard FDJ z.t.
103 Geraint Thomas Team Sky z.t.
104 Tim Wellens Lotto - Soudal z.t.
105 Jonas Rickaert Sport Vlaanderen - Baloise z.t.
106 Jay Thomson Team Dimension Data +1:25
107 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
108 Anton Vorobyev Team Katusha - Alpecin z.t.
109 Matteo Bono UAE Team Emirates +1:51
110 Yukiya Arashiro UAE Team Emirates z.t.
111 Marko Kump UAE Team Emirates +1:51
112 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
113 Michael Matthews Orica - Scott z.t.
114 Carlos Verona Orica - Scott z.t.
115 Jens Debusschere Lotto - Soudal z.t.
116 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
117 Jack Bauer Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
118 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
119 Nikolai Trussov Tinkoff +3:38
120 Stijn Devolder Trek - Segafredo +3:38
121 Mário Costa UAE Team Emirates +3:38
122 Nathan Haas Team Dimension Data +5:30
123 Simone Antonini Wanty - Groupe Gobert +5:30
124 Grégory Rast Trek - Segafredo +6:48
125 Albert Timmer Team Sunweb +6:48
126 Roy Jans Wanty - Groupe Gobert +6:48
127 Hugo Hofstetter Cofidis, Solutions Crédits +6:48
128 Ruslan Tleubayev Astana Pro Team +6:48
129 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +6:48
130 Michael Van Staeyen Cofidis, Solutions Crédits +6:48
131 Anthony Turgis Cofidis, Solutions Crédits +6:48
132 Luke Rowe Team Sky +6:48
133 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +6:48
134 Francisco Ventoso Movistar Team +6:48
135 Pavel Brutt Tinkoff +8:43
136 Michael Valgren Tinkoff +8:43
137 Michal Kwiatkowski Team Sky +8:43
138 Lars Petter Nordhaug Team Sky +8:43
139 Borut Božic Cofidis, Solutions Crédits +8:43
140 Brian van Goethem Roompot - Nederlandse Loterij +8:43
141 Wesley Kreder Roompot - Nederlandse Loterij +8:43
142 Sjoerd van Ginneken Roompot - Nederlandse Loterij +8:43
143 Iljo Keisse Quick-Step Floors +8:43
144 Roger Kluge IAM Cycling +8:43
145 Stijn Steels Sport Vlaanderen - Baloise +8:43
146 Jurgen Van den Broeck Team Katusha - Alpecin +8:43
147 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:43
148 Tyler Farrar Team Dimension Data +8:43
149 Joey Rosskopf BMC Racing Team +8:43
150 Stefan Küng BMC Racing Team +8:43
151 Tom Bohli BMC Racing Team +8:43
152 Matteo Tosatto Tinkoff +8:43
153 Daniel Oss BMC Racing Team +8:43
154 Oscar Gatto Tinkoff +8:43
155 Davide Cimolai UAE Team Emirates +8:43
156 Laurens De Vreese Astana Pro Team +8:43
157 Daniel Hoelgård FDJ +8:43
158 Bert Van Lerberghe Sport Vlaanderen - Baloise +10:29
159 Gaetan Bille Wanty - Groupe Gobert +11:07
160 Mark McNally Wanty - Groupe Gobert +11:07
161 Johann Van Zyl Team Dimension Data +16:28
162 Youcef Reguigui Team Dimension Data +16:28
163 Andrea Guardini Astana Pro Team +16:28
164 Marco Coledan Trek - Segafredo +16:28
165 Alexis Gougeard AG2R La Mondiale +16:28
166 Christophe Riblon AG2R La Mondiale +16:28
167 Andrew Fenn Team Sky +16:28
168 Erik Baška Tinkoff +16:28
169 Michael Hepburn Orica - Scott +16:28
170 Caleb Ewan Orica - Scott +16:35
Tom Boonen Quick-Step Floors Niet gefinished