Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2017: Etappe 4 Mondorf-les-Bains - Vittel

Evenement Tour de France 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Mondorf-les-Bains - Vittel
Datum dinsdag 4 juli 2017, 12:18
Afstand 207,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Arnaud Démare FDJ 4:53:54
2 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
3 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
4 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits z.t.
5 Adrien Petit Direct Energie z.t.
6 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal z.t.
7 Michael Matthews Team Sunweb z.t.
8 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
9 Tiesj Benoot Lotto - Soudal z.t.
10 Zdenek Štybar Quick-Step Floors z.t.
11 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data z.t.
12 Pieter Vanspeybrouck Veranda's Willems - Crelan z.t.
13 Marcel Kittel Quick-Step Floors z.t.
14 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
15 Mike Teunissen Team Sunweb z.t.
16 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
17 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
18 Davide Cimolai FDJ z.t.
19 Grega Bole Bahrain - Merida z.t.
20 Philippe Gilbert Quick-Step Floors z.t.
21 Alexey Lutsenko Astana Pro Team z.t.
22 Chris Froome Team Sky z.t.
23 Vasil Kiryienka Team Sky z.t.
24 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
25 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
26 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
27 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
28 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
29 Rafal Majka BORA - hansgrohe z.t.
30 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
31 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
32 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
33 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
34 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
35 Mathew Hayman Orica - Scott z.t.
36 Marco Minnaard Veranda's Willems - Crelan z.t.
37 Thomas Degand Veranda's Willems - Crelan z.t.
38 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
39 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
40 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin z.t.
41 Ramon Sinkeldam Team Sunweb z.t.
42 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
43 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
44 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
45 Maxime Bouet Fortuneo - Oscaro z.t.
46 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
47 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
48 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
49 Rudy Molard FDJ z.t.
50 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
51 Serge Pauwels Team Dimension Data z.t.
52 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
53 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
54 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
55 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
56 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
57 Sergio Henao Team Sky z.t.
58 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro z.t.
59 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro z.t.
60 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
61 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
62 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
63 Christian Knees Team Sky z.t.
64 Frederik Backaert Veranda's Willems - Crelan z.t.
65 Yoann Offredo Veranda's Willems - Crelan z.t.
66 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro z.t.
67 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
68 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
69 Tim Wellens Lotto - Soudal z.t.
70 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
71 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
72 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
73 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
74 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
75 Simon Yates Orica - Scott z.t.
76 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
77 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
78 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro z.t.
79 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
80 Marco Marcato UAE Team Emirates z.t.
81 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
82 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
83 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
84 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
85 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
86 Vegard Laengen UAE Team Emirates z.t.
87 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
88 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro z.t.
89 Guillaume Martin Veranda's Willems - Crelan z.t.
90 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
91 Andrey Amador Movistar Team z.t.
92 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
93 Jonathan Castroviejo Movistar Team z.t.
94 Carlos Betancur Movistar Team z.t.
95 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
96 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
97 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits z.t.
98 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
99 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
100 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
101 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
102 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
103 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
104 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
105 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo z.t.
106 Borut Božic Bahrain - Merida z.t.
107 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
108 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
109 Nils Politt Team Katusha - Alpecin z.t.
110 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
111 Perrig Quémeneur Direct Energie z.t.
112 Yohann Gène Direct Energie z.t.
113 Thibaut Pinot FDJ z.t.
114 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin z.t.
115 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +1:53
116 Arthur Vichot FDJ z.t.
117 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
118 Ondrej Cink Bahrain - Merida z.t.
119 Simon Geschke Team Sunweb z.t.
120 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
121 Andriy Grivko Astana Pro Team z.t.
122 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
123 Tony Gallopin Lotto - Soudal +2:11
124 Thomas Voeckler Direct Energie +2:11
125 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +2:11
126 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits z.t.
127 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
128 Albert Timmer Team Sunweb +2:15
129 Angelo Tulik Direct Energie z.t.
130 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo z.t.
131 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
132 Elie Gesbert Fortuneo - Oscaro z.t.
133 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro z.t.
134 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
135 Ignatas Konovalovas FDJ z.t.
136 Romain Sicard Direct Energie z.t.
137 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +2:15
138 Julien Vermote Quick-Step Floors z.t.
139 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +2:15
140 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
141 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
142 Darwin Atapuma UAE Team Emirates z.t.
143 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +2:15
144 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
145 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits z.t.
146 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
147 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
148 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
149 Thomas Boudat Direct Energie z.t.
150 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe z.t.
151 Michal Kwiatkowski Team Sky z.t.
152 Mikel Landa Team Sky z.t.
153 Mikel Nieve Team Sky z.t.
154 Geraint Thomas Team Sky z.t.
155 Markel Irizar Trek - Segafredo z.t.
156 Koen de Kort Trek - Segafredo z.t.
157 John Degenkolb Trek - Segafredo z.t.
158 Bernhard Eisel Team Dimension Data z.t.
159 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +2:56
160 Matteo Bono UAE Team Emirates +2:56
161 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits z.t.
162 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +3:09
163 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro +3:12
164 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
165 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo z.t.
166 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo z.t.
167 Damien Howson Orica - Scott +3:12
168 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
169 Alessandro De Marchi BMC Racing Team z.t.
170 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
171 Axel Domont AG2R La Mondiale +3:30
172 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +3:30
173 Javier Moreno Bahrain - Merida +3:30
174 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +3:30
175 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:30
176 Steve Cummings Team Dimension Data +3:48
177 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe z.t.
178 Jacopo Guarnieri FDJ z.t.
179 Jaco Venter Team Dimension Data +3:57
180 Mark Renshaw Team Dimension Data z.t.
181 Mickaël Delage FDJ +3:57
182 Guillaume Van Keirsbulck Veranda's Willems - Crelan +3:57
183 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +3:57
184 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +3:57
185 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
186 Mark Cavendish Team Dimension Data z.t.
187 Scott Thwaites Team Dimension Data +3:57
188 Luke Rowe Team Sky +3:57
189 Dion Smith Veranda's Willems - Crelan z.t.
190 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
191 Matteo Trentin Quick-Step Floors z.t.
192 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo z.t.
193 Andrea Pasqualon Veranda's Willems - Crelan z.t.
194 Olivier Le Gac FDJ +5:22
Peter Sagan BORA - hansgrohe Gediskwalificeerd