Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2017: Etappe 8 Dole - Station des Rousses

Evenement Tour de France 2017
Etappe 8 Wegwedstrijd Dole - Station des Rousses
Datum zaterdag 8 juli 2017, 12:24
Afstand 187,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Lilian Calmejane Direct Energie 4:30:29
2 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +37
3 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +50
4 Nicolas Roche BMC Racing Team +50
5 Roman Kreuziger Orica - Scott +50
6 Fabio Aru Astana Pro Team +50
7 Michael Valgren Astana Pro Team +50
8 Rafal Majka BORA - hansgrohe +50
9 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +50
10 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro +50
11 Carlos Betancur Movistar Team +50
12 Louis Meintjes UAE Team Emirates +50
13 Daniel Martin Quick-Step Floors +50
14 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +50
15 Mikel Landa Team Sky +50
16 Damiano Caruso BMC Racing Team +50
17 Richie Porte BMC Racing Team +50
18 Chris Froome Team Sky +50
19 George Bennett Team LottoNL - Jumbo +50
20 Nairo Quintana Movistar Team +50
21 Esteban Chaves Orica - Scott +50
22 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +50
23 Pierre Latour AG2R La Mondiale +50
24 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +50
25 Jakob Fuglsang Astana Pro Team +50
26 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +50
27 Romain Bardet AG2R La Mondiale +50
28 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +50
29 Simon Yates Orica - Scott +50
30 Alberto Contador Trek - Segafredo +50
31 Jonathan Castroviejo Movistar Team +50
32 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +50
33 Geraint Thomas Team Sky +50
34 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +50
35 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +50
36 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +50
37 Mikel Nieve Team Sky +50
38 Sergio Henao Team Sky +50
39 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +50
40 Serge Pauwels Team Dimension Data +50
41 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +56
42 Tony Gallopin Lotto - Soudal +1:59
43 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +2:25
44 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +6:59
45 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +6:59
46 Andrey Zeits Astana Pro Team +8:47
47 Warren Barguil Team Sunweb +8:47
48 Arthur Vichot FDJ +9:34
49 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +9:34
50 Jay McCarthy BORA - hansgrohe +9:34
51 Yoann Offredo Wanty - Groupe Gobert +9:34
52 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +9:34
53 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +9:34
54 Ondrej Cink Bahrain - Merida +9:34
55 Mathias Frank AG2R La Mondiale +9:34
56 Axel Domont AG2R La Mondiale +9:34
57 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +9:34
58 Sylvain Chavanel Direct Energie +9:34
59 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:34
60 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +13:12
61 Amaël Moinard BMC Racing Team +13:12
62 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +13:12
63 Damien Howson Orica - Scott +13:12
64 Jens Keukeleire Orica - Scott +13:12
65 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:28
66 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +13:28
67 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +13:28
68 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +13:28
69 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +13:28
70 Angelo Tulik Direct Energie +13:28
71 Rudy Molard FDJ +13:28
72 Bauke Mollema Trek - Segafredo +13:28
73 Laurens ten Dam Team Sunweb +13:28
74 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +13:28
75 Perrig Quémeneur Direct Energie +15:14
76 Thibaut Pinot FDJ +15:14
77 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +15:14
78 Adam Hansen Lotto - Soudal +15:14
79 Michael Gogl Trek - Segafredo +16:52
80 Maxime Bouet Fortuneo - Oscaro +16:52
81 Michael Schär BMC Racing Team +17:15
82 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +17:15
83 Koen de Kort Trek - Segafredo +20:56
84 Fabio Felline Trek - Segafredo +20:56
85 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +20:56
86 Nikias Arndt Team Sunweb +20:56
87 Julien Vermote Quick-Step Floors +20:56
88 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +20:56
89 Michal Kwiatkowski Team Sky +20:56
90 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +20:56
91 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +20:56
92 Dario Cataldo Astana Pro Team +20:56
93 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +20:56
94 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +20:56
95 Diego Ulissi UAE Team Emirates +20:56
96 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +20:56
97 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +20:56
98 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert +20:56
99 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +20:56
100 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro +20:56
101 Manuele Mori UAE Team Emirates +20:56
102 Matteo Bono UAE Team Emirates +20:56
103 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +20:56
104 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +20:56
105 Michael Albasini Orica - Scott +20:56
106 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +20:56
107 Stefan Küng BMC Racing Team +20:56
108 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +20:56
109 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +20:56
110 Andrey Amador Movistar Team +20:56
111 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +20:56
112 Ben Swift UAE Team Emirates +20:56
113 Daryl Impey Orica - Scott +20:56
114 John Degenkolb Trek - Segafredo +20:56
115 Scott Thwaites Team Dimension Data +20:56
116 Vegard Laengen UAE Team Emirates +20:56
117 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +20:56
118 Danilo Wyss BMC Racing Team +20:56
119 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +20:56
120 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +20:56
121 Mike Teunissen Team Sunweb +20:56
122 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo +20:56
123 Michael Matthews Team Sunweb +20:56
124 Javier Moreno Bahrain - Merida +20:56
125 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +20:56
126 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +20:56
127 Jesús Herrada Movistar Team +20:56
128 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +24:29
129 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +24:29
130 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +24:29
131 Jasha Sütterlin Movistar Team +24:29
132 Imanol Erviti Movistar Team +24:29
133 Mathew Hayman Orica - Scott +24:29
134 Matteo Trentin Quick-Step Floors +27:26
135 Grega Bole Bahrain - Merida +27:49
136 Romain Sicard Direct Energie +28:30
137 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +31:34
138 Jack Bauer Quick-Step Floors +31:34
139 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +31:34
140 Christian Knees Team Sky +31:34
141 Marcel Sieberg Lotto - Soudal +31:34
142 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +31:34
143 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +31:34
144 Yohann Gène Direct Energie +31:34
145 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits +31:34
146 Elie Gesbert Fortuneo - Oscaro +31:34
147 Adrien Petit Direct Energie +31:34
148 Markel Irizar Trek - Segafredo +31:34
149 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +31:34
150 Marcel Kittel Quick-Step Floors +31:34
151 Lars Bak Lotto - Soudal +31:34
152 André Greipel Lotto - Soudal +31:34
153 Thomas Boudat Direct Energie +31:34
154 Bernhard Eisel Team Dimension Data +31:34
155 Andriy Grivko Astana Pro Team +31:34
156 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +31:34
157 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +31:34
158 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +31:34
159 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +31:34
160 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +31:34
161 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +31:34
162 Daniele Bennati Movistar Team +31:34
163 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +31:34
164 Borut Božic Bahrain - Merida +31:34
165 Marco Marcato UAE Team Emirates +31:34
166 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +31:34
167 Jaco Venter Team Dimension Data +31:34
168 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +31:34
169 Thomas Voeckler Direct Energie +31:34
170 Olivier Le Gac FDJ +31:34
171 Davide Cimolai FDJ +31:34
172 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +31:34
173 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +31:34
174 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +31:34
175 Albert Timmer Team Sunweb +31:34
176 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +31:34
177 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +31:34
178 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro +31:34
179 Steve Cummings Team Dimension Data +31:34
180 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +31:34
181 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +31:34
182 Vasil Kiryienka Team Sky +31:34
183 Jacopo Guarnieri FDJ +31:34
184 Simon Geschke Team Sunweb +31:34
185 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +31:34
186 Mickaël Delage FDJ +37:33
187 Ignatas Konovalovas FDJ +37:33
188 Arnaud Démare FDJ +37:33
189 Roy Curvers Team Sunweb +37:33
190 Luke Rowe Team Sky +37:33
191 Mark Renshaw Team Dimension Data +37:33
192 Tim Wellens Lotto - Soudal +37:33
193 Juraj Sagan BORA - hansgrohe +40:30