Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2017: Etappe 11 Eymet - Pau

Evenement Tour de France 2017
Etappe 11 Wegwedstrijd Eymet - Pau
Datum woensdag 12 juli 2017, 13:04
Afstand 203,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Marcel Kittel Quick-Step Floors 4:34:27
2 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo z.t.
3 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data z.t.
4 Michael Matthews Team Sunweb z.t.
5 Daniel McLay Fortuneo - Oscaro z.t.
6 Davide Cimolai FDJ z.t.
7 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
8 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits z.t.
9 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
10 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
11 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert z.t.
12 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
13 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro z.t.
14 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert z.t.
15 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
16 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
17 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert z.t.
18 Thomas Boudat Direct Energie z.t.
19 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
20 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert z.t.
21 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
22 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
23 Yoann Offredo Wanty - Groupe Gobert z.t.
24 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
25 Michal Kwiatkowski Team Sky z.t.
26 Koen de Kort Trek - Segafredo z.t.
27 Chris Froome Team Sky z.t.
28 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
29 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
30 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
31 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin z.t.
32 Jakob Fuglsang Astana Pro Team z.t.
33 Simon Yates Orica - Scott z.t.
34 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
35 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
36 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
37 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
38 Mathew Hayman Orica - Scott z.t.
39 George Bennett Team LottoNL - Jumbo z.t.
40 Matteo Bono UAE Team Emirates z.t.
41 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
42 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
43 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
44 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
45 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
46 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo z.t.
47 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
48 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
49 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
50 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
51 Pierre Latour AG2R La Mondiale z.t.
52 Sergio Henao Team Sky z.t.
53 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro z.t.
54 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe z.t.
55 Vasil Kiryienka Team Sky z.t.
56 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
57 Mikel Landa Team Sky z.t.
58 Mikel Nieve Team Sky z.t.
59 Carlos Betancur Movistar Team z.t.
60 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
61 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
62 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
63 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
64 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
65 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert z.t.
66 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert z.t.
67 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
68 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert z.t.
69 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal z.t.
70 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
71 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
72 Fabio Felline Trek - Segafredo z.t.
73 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
74 Angelo Tulik Direct Energie z.t.
75 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe z.t.
76 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
77 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
78 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
79 Nils Politt Team Katusha - Alpecin z.t.
80 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
81 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
82 John Degenkolb Trek - Segafredo z.t.
83 Tiesj Benoot Lotto - Soudal z.t.
84 Markel Irizar Trek - Segafredo z.t.
85 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro z.t.
86 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
87 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
88 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
89 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team z.t.
90 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin z.t.
91 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
92 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
93 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin z.t.
94 Andriy Grivko Astana Pro Team z.t.
95 Tony Martin Team Katusha - Alpecin z.t.
96 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
97 Jonathan Castroviejo Movistar Team z.t.
98 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
99 Andrey Amador Movistar Team z.t.
100 Michael Schär BMC Racing Team z.t.
101 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro z.t.
102 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
103 Serge Pauwels Team Dimension Data z.t.
104 Rudy Molard FDJ z.t.
105 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
106 Arthur Vichot FDJ z.t.
107 Ondrej Cink Bahrain - Merida z.t.
108 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
109 Maxime Bouet Fortuneo - Oscaro z.t.
110 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
111 Roy Curvers Team Sunweb z.t.
112 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits z.t.
113 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
114 Olivier Le Gac FDJ z.t.
115 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
116 Marcel Sieberg Lotto - Soudal z.t.
117 Borut Božic Bahrain - Merida z.t.
118 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits z.t.
119 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
120 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
121 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
122 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
123 Yohann Gène Direct Energie z.t.
124 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin z.t.
125 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
126 Darwin Atapuma UAE Team Emirates z.t.
127 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe z.t.
128 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
129 Damien Howson Orica - Scott z.t.
130 Thibaut Pinot FDJ z.t.
131 Simon Geschke Team Sunweb z.t.
132 Steve Cummings Team Dimension Data z.t.
133 Grega Bole Bahrain - Merida z.t.
134 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo z.t.
135 Adrien Petit Direct Energie z.t.
136 Romain Sicard Direct Energie +35
137 Philippe Gilbert Quick-Step Floors +37
138 Elie Gesbert Fortuneo - Oscaro +38
139 Christian Knees Team Sky +47
140 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +1:07
141 Nikias Arndt Team Sunweb +1:07
142 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +1:10
143 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +1:10
144 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +1:10
145 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +1:10
146 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:10
147 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +1:10
148 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +1:14
149 Bernhard Eisel Team Dimension Data +1:22
150 Stefan Küng BMC Racing Team +1:26
151 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +1:26
152 Perrig Quémeneur Direct Energie +1:26
153 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +1:26
154 Luke Rowe Team Sky +1:26
155 Scott Thwaites Team Dimension Data +1:26
156 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +1:26
157 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:26
158 Javier Moreno Bahrain - Merida +1:26
159 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +1:37
160 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +2:06
161 Thomas Voeckler Direct Energie +2:06
162 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +2:06
163 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +2:06
164 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +2:06
165 Jesús Herrada Movistar Team +2:06
166 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +2:20
167 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +2:20
168 Marco Marcato UAE Team Emirates +2:20
169 Vegard Laengen UAE Team Emirates +2:20
170 Jaco Venter Team Dimension Data +2:20
171 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:20
172 Mike Teunissen Team Sunweb +2:20
173 Albert Timmer Team Sunweb +2:20
174 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:20
175 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:20
176 Laurens ten Dam Team Sunweb +2:20
177 Julien Vermote Quick-Step Floors +3:44
178 Michael Gogl Trek - Segafredo +4:16
179 Tim Wellens Lotto - Soudal +6:04
Dario Cataldo Astana Pro Team Niet gefinished