Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2017: Etappe 17 La Mure - Serre Chevalier

Evenement Tour de France 2017
Etappe 17 Wegwedstrijd La Mure - Serre Chevalier
Datum woensdag 19 juli 2017, 12:16
Afstand 183 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo 5:07:41
2 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:13
3 Chris Froome Team Sky +1:13
4 Romain Bardet AG2R La Mondiale +1:13
5 Warren Barguil Team Sunweb +1:13
6 Mikel Landa Team Sky +1:16
7 Daniel Martin Quick-Step Floors +1:43
8 Alberto Contador Trek - Segafredo +1:44
9 Louis Meintjes UAE Team Emirates +1:44
10 Fabio Aru Astana Pro Team +1:44
11 Mathias Frank AG2R La Mondiale +1:44
12 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +1:59
13 Serge Pauwels Team Dimension Data +3:10
14 Simon Yates Orica - Scott +3:14
15 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +5:07
16 Damiano Caruso BMC Racing Team +5:07
17 Ondrej Cink Bahrain - Merida +5:07
18 Amaël Moinard BMC Racing Team +6:00
19 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale +6:00
20 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro +6:00
21 Mikel Nieve Team Sky +6:00
22 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe +7:47
23 Nairo Quintana Movistar Team +7:47
24 Tiesj Benoot Lotto - Soudal +8:45
25 Tony Gallopin Lotto - Soudal +8:45
26 Bauke Mollema Trek - Segafredo +8:58
27 Andrey Zeits Astana Pro Team +12:42
28 Carlos Betancur Movistar Team +12:42
29 Roman Kreuziger Orica - Scott +12:48
30 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert +16:41
31 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert +16:41
32 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert +16:41
33 Daryl Impey Orica - Scott +16:43
34 Diego Ulissi UAE Team Emirates +16:43
35 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates +16:43
36 Rudy Molard FDJ +16:43
37 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits +16:43
38 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert +16:43
39 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +16:43
40 Cyril Gautier AG2R La Mondiale +16:43
41 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +16:43
42 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +16:43
43 Sylvain Chavanel Direct Energie +16:43
44 Thomas Voeckler Direct Energie +16:43
45 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +16:43
46 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +22:59
47 Michal Kwiatkowski Team Sky +23:04
48 Laurens ten Dam Team Sunweb +23:48
49 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +23:48
50 Lilian Calmejane Direct Energie +24:51
51 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro +24:51
52 Jesús Herrada Movistar Team +24:53
53 Nicolas Roche BMC Racing Team +24:53
54 Romain Sicard Direct Energie +26:47
55 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro +27:15
56 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team +28:46
57 Danilo Wyss BMC Racing Team +28:46
58 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +28:46
59 Maxime Bouet Fortuneo - Oscaro +28:46
60 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe +28:46
61 Jack Bauer Quick-Step Floors +28:46
62 Simon Geschke Team Sunweb +28:46
63 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:46
64 Michael Matthews Team Sunweb +28:46
65 Michael Valgren Astana Pro Team +28:46
66 Ben Swift UAE Team Emirates +28:46
67 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:46
68 Jasha Sütterlin Movistar Team +28:46
69 Jonathan Castroviejo Movistar Team +31:54
70 Andrey Amador Movistar Team +31:54
71 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert +33:41
72 Perrig Quémeneur Direct Energie +33:41
73 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +33:41
74 Adam Hansen Lotto - Soudal +33:41
75 Mike Teunissen Team Sunweb +33:41
76 Yoann Offredo Wanty - Groupe Gobert +33:41
77 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +33:41
78 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert +33:41
79 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33:41
80 Oliver Naesen AG2R La Mondiale +33:41
81 Michael Schär BMC Racing Team +33:41
82 Nikias Arndt Team Sunweb +33:41
83 Pierre Latour AG2R La Mondiale +33:41
84 Axel Domont AG2R La Mondiale +33:41
85 Roy Curvers Team Sunweb +33:41
86 Angelo Tulik Direct Energie +33:41
87 John Degenkolb Trek - Segafredo +33:41
88 Jay McCarthy BORA - hansgrohe +33:41
89 Koen de Kort Trek - Segafredo +33:41
90 Scott Thwaites Team Dimension Data +33:41
91 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +33:41
92 Steve Cummings Team Dimension Data +33:41
93 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal +33:41
94 André Greipel Lotto - Soudal +33:41
95 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +33:41
96 Greg Van Avermaet BMC Racing Team +33:41
97 Bernhard Eisel Team Dimension Data +33:41
98 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo +33:41
99 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data +33:41
100 Fabio Sabatini Quick-Step Floors +33:41
101 Luke Rowe Team Sky +33:41
102 Imanol Erviti Movistar Team +33:41
103 Lars Bak Lotto - Soudal +33:41
104 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data +33:41
105 Elie Gesbert Fortuneo - Oscaro +33:41
106 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro +33:41
107 Vasil Kiryienka Team Sky +33:41
108 Stefan Küng BMC Racing Team +33:41
109 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert +33:41
110 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin +33:41
111 Damien Howson Orica - Scott +33:41
112 Andriy Grivko Astana Pro Team +33:41
113 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin +33:41
114 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits +33:41
115 Matteo Bono UAE Team Emirates +33:41
116 Marco Marcato UAE Team Emirates +33:41
117 Jens Keukeleire Orica - Scott +33:41
118 Thomas Boudat Direct Energie +33:41
119 Markel Irizar Trek - Segafredo +33:41
120 Vegard Laengen UAE Team Emirates +33:41
121 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +33:41
122 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +33:41
123 Christian Knees Team Sky +33:41
124 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +33:41
125 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +33:41
126 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +33:41
127 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert +33:41
128 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +33:41
129 Michael Albasini Orica - Scott +33:41
130 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team +33:41
131 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +33:41
132 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +33:41
133 Sergio Henao Team Sky +33:41
134 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +33:41
135 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +33:41
136 Esteban Chaves Orica - Scott +33:41
137 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +33:41
138 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +33:41
139 Marco Haller Team Katusha - Alpecin +33:41
140 Albert Timmer Team Sunweb +33:41
141 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +33:41
142 Javier Moreno Bahrain - Merida +33:41
143 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro +33:41
144 Olivier Le Gac FDJ +33:41
145 Grega Bole Bahrain - Merida +33:41
146 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33:41
147 Ramon Sinkeldam Team Sunweb +33:41
148 Borut Božic Bahrain - Merida +33:41
149 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo +33:41
150 Timo Roosen Team LottoNL - Jumbo +33:41
151 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +33:41
152 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida +33:41
153 Adrien Petit Direct Energie +33:41
154 Jaco Venter Team Dimension Data +33:41
155 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +33:41
156 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +33:41
157 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits +33:41
158 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33:41
159 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro +33:41
160 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits +33:41
161 Michael Gogl Trek - Segafredo +33:41
162 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +33:41
163 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33:41
164 Julien Vermote Quick-Step Floors +33:41
165 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits +33:41
166 Yohann Gène Direct Energie +33:41
167 Daniele Bennati Movistar Team +33:41
168 Davide Cimolai FDJ +33:41
169 Mathew Hayman Orica - Scott +33:41
Daniel McLay Fortuneo - Oscaro Niet gefinished