Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Tour de France 2017: Etappe 21 Montgeron - Parijs

Evenement Tour de France 2017
Etappe 21 Wegwedstrijd Montgeron - Parijs
Datum zondag 23 juli 2017, 16:52
Afstand 103 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Dylan Groenewegen Team LottoNL - Jumbo 2:25:39
2 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
3 Edvald Boasson Hagen Team Dimension Data z.t.
4 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits z.t.
5 Alexander Kristoff Team Katusha - Alpecin z.t.
6 Borut Božic Bahrain - Merida z.t.
7 Davide Cimolai FDJ z.t.
8 Pierre-Luc Périchon Fortuneo - Oscaro z.t.
9 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
10 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
11 Michael Matthews Team Sunweb z.t.
12 Sonny Colbrelli Bahrain - Merida z.t.
13 Pieter Vanspeybrouck Wanty - Groupe Gobert z.t.
14 Thomas Boudat Direct Energie z.t.
15 Jürgen Roelandts Lotto - Soudal z.t.
16 Olivier Le Gac FDJ z.t.
17 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
18 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
19 Taylor Phinney Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
20 Florian Vachon Fortuneo - Oscaro z.t.
21 Dylan van Baarle Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
22 Bakhtiyar Kozhatayev Astana Pro Team z.t.
23 Marco Marcato UAE Team Emirates z.t.
24 Reinardt Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
25 Stefan Küng BMC Racing Team z.t.
26 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
27 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
28 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
29 Oliver Naesen AG2R La Mondiale z.t.
30 Romain Bardet AG2R La Mondiale z.t.
31 Elie Gesbert Fortuneo - Oscaro z.t.
32 Cyril Gautier AG2R La Mondiale z.t.
33 Alberto Bettiol Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
34 Simon Yates Orica - Scott z.t.
35 Grega Bole Bahrain - Merida z.t.
36 Jens Keukeleire Orica - Scott z.t.
37 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
38 Marco Minnaard Wanty - Groupe Gobert z.t.
39 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
40 Guillaume Van Keirsbulck Wanty - Groupe Gobert z.t.
41 Frederik Backaert Wanty - Groupe Gobert z.t.
42 Tiesj Benoot Lotto - Soudal z.t.
43 Andrey Amador Movistar Team z.t.
44 Romain Hardy Fortuneo - Oscaro z.t.
45 Adrien Petit Direct Energie z.t.
46 Simon Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
47 Warren Barguil Team Sunweb z.t.
48 Mikel Landa Team Sky z.t.
49 Julien Simon Cofidis, Solutions Crédits z.t.
50 Greg Van Avermaet BMC Racing Team z.t.
51 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
52 Brice Feillu Fortuneo - Oscaro z.t.
53 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
54 Guillaume Martin Wanty - Groupe Gobert z.t.
55 Yoann Offredo Wanty - Groupe Gobert z.t.
56 Thomas Degand Wanty - Groupe Gobert z.t.
57 Rudy Molard FDJ z.t.
58 Fabio Aru Astana Pro Team z.t.
59 Sergio Henao Team Sky z.t.
60 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
61 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
62 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
63 Carlos Betancur Movistar Team z.t.
64 Vasil Kiryienka Team Sky z.t.
65 Chris Froome Team Sky z.t.
66 Michal Kwiatkowski Team Sky z.t.
67 Lilian Calmejane Direct Energie z.t.
68 Tony Gallopin Lotto - Soudal z.t.
69 Marco Haller Team Katusha - Alpecin z.t.
70 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
71 Haimar Zubeldia Trek - Segafredo z.t.
72 Rigoberto Urán Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
73 Javier Moreno Bahrain - Merida z.t.
74 Imanol Erviti Movistar Team z.t.
75 Nicolas Roche BMC Racing Team z.t.
76 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
77 Damien Howson Orica - Scott z.t.
78 Alexis Vuillermoz AG2R La Mondiale z.t.
79 Andrew Talansky Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
80 Michael Gogl Trek - Segafredo z.t.
81 Pawel Poljanski BORA - hansgrohe z.t.
82 Alberto Contador Trek - Segafredo z.t.
83 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
84 Daniel Martin Quick-Step Floors z.t.
85 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
86 Vegard Laengen UAE Team Emirates z.t.
87 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
88 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
89 Fabio Sabatini Quick-Step Floors z.t.
90 Mikel Nieve Team Sky z.t.
91 Luis Ángel Maté Cofidis, Solutions Crédits z.t.
92 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
93 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
94 Axel Domont AG2R La Mondiale z.t.
95 Laurent Pichon Fortuneo - Oscaro z.t.
96 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
97 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
98 Markel Irizar Trek - Segafredo z.t.
99 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin z.t.
100 Reto Hollenstein Team Katusha - Alpecin z.t.
101 Serge Pauwels Team Dimension Data z.t.
102 Christian Knees Team Sky z.t.
103 Michael Albasini Orica - Scott z.t.
104 Luke Rowe Team Sky z.t.
105 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
106 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe z.t.
107 Andriy Grivko Astana Pro Team z.t.
108 Maxime Bouet Fortuneo - Oscaro z.t.
109 Nathan Brown Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
110 Eduardo Sepúlveda Fortuneo - Oscaro z.t.
111 Kristijan Ðurasek UAE Team Emirates z.t.
112 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin z.t.
113 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
114 Mathias Frank AG2R La Mondiale z.t.
115 Roman Kreuziger Orica - Scott z.t.
116 Dmitriy Gruzdev Astana Pro Team z.t.
117 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors z.t.
118 Ramon Sinkeldam Team Sunweb z.t.
119 Christophe Laporte Cofidis, Solutions Crédits z.t.
120 Cyril Lemoine Cofidis, Solutions Crédits z.t.
121 Mike Teunissen Team Sunweb z.t.
122 Yohann Gène Direct Energie z.t.
123 Sylvain Chavanel Direct Energie z.t.
124 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert z.t.
125 Angelo Tulik Direct Energie +38
126 Rick Zabel Team Katusha - Alpecin +38
127 Lars Bak Lotto - Soudal +51
128 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +51
129 Nicolas Edet Cofidis, Solutions Crédits +51
130 Michael Schär BMC Racing Team +51
131 Daniel Navarro Cofidis, Solutions Crédits +51
132 Darwin Atapuma UAE Team Emirates +51
133 Andrea Pasqualon Wanty - Groupe Gobert z.t.
134 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +59
135 Roy Curvers Team Sunweb +1:04
136 Mathew Hayman Orica - Scott +1:04
137 Bernhard Eisel Team Dimension Data +1:16
138 Scott Thwaites Team Dimension Data +1:16
139 Perrig Quémeneur Direct Energie +1:16
140 Jesús Herrada Movistar Team +1:16
141 Julien Vermote Quick-Step Floors +1:16
142 Jonathan Castroviejo Movistar Team +1:16
143 Alexey Lutsenko Astana Pro Team +1:31
144 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:31
145 Albert Timmer Team Sunweb +1:38
146 Matteo Bono UAE Team Emirates +1:38
147 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe +2:00
148 Alessandro De Marchi BMC Racing Team +2:00
149 Tom Leezer Team LottoNL - Jumbo +2:05
150 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +2:05
151 Florian Sénéchal Cofidis, Solutions Crédits +2:05
152 Tony Martin Team Katusha - Alpecin +2:05
153 John Degenkolb Trek - Segafredo +2:15
154 Koen de Kort Trek - Segafredo z.t.
155 Zdenek Štybar Quick-Step Floors +2:24
156 Nils Politt Team Katusha - Alpecin +2:24
157 Marcus Burghardt BORA - hansgrohe +2:24
158 Thomas Voeckler Direct Energie +3:38
159 Romain Sicard Direct Energie +3:38
160 Jaco Venter Team Dimension Data +4:52
161 Steve Cummings Team Dimension Data +4:52
162 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +4:52
163 Primož Roglic Team LottoNL - Jumbo +4:52
164 Simon Geschke Team Sunweb +4:52
165 Laurens ten Dam Team Sunweb +4:52
166 Dimitri Claeys Cofidis, Solutions Crédits +5:51
167 Pierre Latour AG2R La Mondiale +6:02