Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 1 Alghero - Olbia

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 1 Wegwedstrijd Alghero - Olbia
Datum vrijdag 5 mei 2017, 12:34
Afstand 206 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe 5:13:35
2 Caleb Ewan Orica - Scott z.t.
3 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
4 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo z.t.
5 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
6 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
7 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
8 Ryan Gibbons Team Dimension Data z.t.
9 Sam Bennett BORA - hansgrohe z.t.
10 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
11 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
12 Fernando Gaviria Quick-Step Floors z.t.
13 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
14 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
15 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
16 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
17 Enrico Barbin Bardiani - CSF z.t.
18 Geraint Thomas Team Sky z.t.
19 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
20 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
21 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
22 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
23 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
24 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo z.t.
25 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
26 Diego Rosa Team Sky z.t.
27 Adam Yates Orica - Scott z.t.
28 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
29 Francisco Ventoso BMC Racing Team z.t.
30 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
31 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
32 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
33 Joey Rosskopf BMC Racing Team z.t.
34 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
35 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
36 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
37 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
38 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
39 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
40 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale z.t.
41 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo z.t.
42 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
43 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
44 Mikel Landa Team Sky z.t.
45 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
46 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
47 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
48 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
49 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
50 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
51 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
52 Thibaut Pinot FDJ z.t.
53 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
54 Andrey Amador Movistar Team z.t.
55 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
56 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
57 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
58 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott z.t.
59 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale z.t.
60 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
61 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
62 Jan Bárta BORA - hansgrohe z.t.
63 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
64 Dries Devenyns Quick-Step Floors z.t.
65 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
66 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
67 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
68 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
69 Davide Martinelli Quick-Step Floors z.t.
70 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin z.t.
71 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +13
72 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +13
73 Wilco Kelderman Team Sunweb +13
74 Moreno Hofland Lotto - Soudal +13
75 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13
76 José Mendes BORA - hansgrohe +13
77 Adam Hansen Lotto - Soudal +13
78 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +13
79 Michal Golas Team Sky +13
80 Winner Anacona Movistar Team +13
81 Laurent Didier Trek - Segafredo +13
82 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +13
83 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +18
84 Chad Haga Team Sunweb +18
85 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +18
86 Matthieu Ladagnous FDJ +18
87 Tobias Ludvigsson FDJ +18
88 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +18
89 Jesper Hansen Astana Pro Team +18
90 Rudy Molard FDJ +18
91 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +18
92 Kenny Elissonde Team Sky +18
93 Edward Ravasi UAE Team Emirates +18
94 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +18
95 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +18
96 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +18
97 William Bonnet FDJ +18
98 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +18
99 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +18
100 Manuel Quinziato BMC Racing Team +18
101 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +18
102 Julien Bérard AG2R La Mondiale +18
103 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +18
104 Dario Cataldo Astana Pro Team +18
105 Sebastián Henao Team Sky +18
106 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +18
107 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +18
108 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +18
109 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +18
110 Simon Geschke Team Sunweb +18
111 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +18
112 Andrey Zeits Astana Pro Team +18
113 Omar Fraile Team Dimension Data +18
114 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +18
115 Laurens ten Dam Team Sunweb +18
116 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +18
117 Matej Mohoric UAE Team Emirates +18
118 Jérémy Roy FDJ +18
119 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +18
120 Iljo Keisse Quick-Step Floors +18
121 Pello Bilbao Astana Pro Team +18
122 Steve Morabito FDJ +18
123 Alexander Edmondson Orica - Scott +18
124 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +18
125 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +34
126 Dylan Teuns BMC Racing Team +34
127 Peter Stetina Trek - Segafredo +34
128 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +34
129 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +34
130 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +34
131 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +34
132 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +34
133 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +34
134 Marco Marcato UAE Team Emirates +53
135 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +1:09
136 Johann Van Zyl Team Dimension Data +1:09
137 Simone Andreetta Bardiani - CSF +1:09
138 Manuele Boaro Bahrain - Merida +1:09
139 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +1:09
140 Michael Hepburn Orica - Scott +1:09
141 Nicola Boem Bardiani - CSF +1:09
142 Mirco Maestri Bardiani - CSF +1:09
143 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +1:09
144 Sébastien Reichenbach FDJ +1:09
145 Víctor De la Parte Movistar Team +1:09
146 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +1:09
147 Benoît Vaugrenard FDJ +1:09
148 Ben Hermans BMC Racing Team +1:09
149 Javier Moreno Bahrain - Merida +1:09
150 Julien Bernard Trek - Segafredo +1:09
151 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +1:09
152 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +1:09
153 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +1:09
154 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +1:09
155 Igor Antón Team Dimension Data +1:09
156 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:09
157 Rubén Plaza Orica - Scott +1:09
158 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +1:09
159 Eros Capecchi Quick-Step Floors +1:09
160 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +1:09
161 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +1:09
162 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +1:09
163 José Herrada Movistar Team +1:09
164 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +1:09
165 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:09
166 Carlos Verona Orica - Scott +1:09
167 Philip Deignan Team Sky +1:09
168 Vasil Kiryienka Team Sky +1:09
169 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +1:09
170 Gorka Izagirre Movistar Team +1:09
171 Rory Sutherland Movistar Team +1:09
172 Jesús Hernández Trek - Segafredo +1:09
173 Sean De Bie Lotto - Soudal +1:09
174 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +1:09
175 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +1:09
176 Tom Stamsnijder Team Sunweb +1:09
177 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +1:09
178 Sindre Lunke Team Sunweb +1:09
179 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +1:09
180 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +1:09
181 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +1:09
182 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +1:21
183 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +2:18
184 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +2:32
185 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:49
186 Luka Mezgec Orica - Scott +2:49
187 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +2:49
188 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +2:49
189 Pieter Serry Quick-Step Floors +2:49
190 Svein Tuft Orica - Scott +2:49
191 Silvan Dillier BMC Racing Team +3:46
192 Mads Pedersen Trek - Segafredo +5:21
193 Bart De Clercq Lotto - Soudal +7:53
194 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +9:30
195 Manuel Senni BMC Racing Team +9:48