Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 2 Olbia - Tortolì

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 2 Wegwedstrijd Olbia - Tortolì
Datum zaterdag 6 mei 2017, 11:50
Afstand 221 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 André Greipel Lotto - Soudal 6:05:18
2 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
3 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
4 Fernando Gaviria Quick-Step Floors z.t.
5 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
6 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
7 Ryan Gibbons Team Dimension Data z.t.
8 Geraint Thomas Team Sky z.t.
9 Caleb Ewan Orica - Scott z.t.
10 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
11 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale z.t.
12 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
13 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
14 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
15 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe z.t.
16 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
17 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
18 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
19 Adam Yates Orica - Scott z.t.
20 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
21 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
22 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
23 Diego Rosa Team Sky z.t.
24 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo z.t.
25 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
26 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
27 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
28 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
29 Joey Rosskopf BMC Racing Team z.t.
30 Mikel Landa Team Sky z.t.
31 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
32 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
33 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
34 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
35 Davide Martinelli Quick-Step Floors z.t.
36 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
37 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
38 William Bonnet FDJ z.t.
39 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
40 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
41 Thibaut Pinot FDJ z.t.
42 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal z.t.
43 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
44 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
45 Dries Devenyns Quick-Step Floors z.t.
46 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
47 Andrey Amador Movistar Team z.t.
48 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
49 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
50 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo z.t.
51 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida z.t.
52 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
53 Rudy Molard FDJ z.t.
54 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
55 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
56 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
57 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
58 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
59 Matej Mohoric UAE Team Emirates z.t.
60 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
61 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
62 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
63 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
64 Chad Haga Team Sunweb z.t.
65 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
66 Simon Geschke Team Sunweb z.t.
67 Michal Golas Team Sky z.t.
68 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
69 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
70 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
71 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
72 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
73 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
74 Julien Bérard AG2R La Mondiale z.t.
75 Víctor De la Parte Movistar Team z.t.
76 Francisco Ventoso BMC Racing Team z.t.
77 José Mendes BORA - hansgrohe z.t.
78 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
79 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
80 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
81 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
82 Hubert Dupont AG2R La Mondiale z.t.
83 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
84 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
85 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo z.t.
86 Javier Moreno Bahrain - Merida z.t.
87 Jesper Hansen Astana Pro Team z.t.
88 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo z.t.
89 Tobias Ludvigsson FDJ z.t.
90 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo z.t.
91 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
92 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
93 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo z.t.
94 Eros Capecchi Quick-Step Floors z.t.
95 Winner Anacona Movistar Team z.t.
96 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
97 Jasper De Buyst Lotto - Soudal z.t.
98 Enrico Barbin Bardiani - CSF z.t.
99 Benoît Vaugrenard FDJ z.t.
100 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
101 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +20
102 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +20
103 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +20
104 Igor Antón Team Dimension Data +20
105 Michael Hepburn Orica - Scott +20
106 Daniele Bennati Movistar Team +20
107 Dylan Teuns BMC Racing Team +24
108 Ben Hermans BMC Racing Team +24
109 Sebastián Henao Team Sky +24
110 Gorka Izagirre Movistar Team +24
111 Kenny Elissonde Team Sky +24
112 Steve Morabito FDJ +24
113 José Herrada Movistar Team +24
114 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +24
115 Sébastien Reichenbach FDJ +24
116 Laurent Didier Trek - Segafredo +24
117 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +24
118 Jan Polanc UAE Team Emirates +24
119 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +24
120 Rubén Plaza Orica - Scott +24
121 Jérémy Roy FDJ +24
122 Peter Stetina Trek - Segafredo +24
123 Silvan Dillier BMC Racing Team +24
124 Adam Hansen Lotto - Soudal +24
125 Moreno Hofland Lotto - Soudal +24
126 Nathan Haas Team Dimension Data +24
127 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +24
128 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24
129 Mirco Maestri Bardiani - CSF +24
130 Iljo Keisse Quick-Step Floors +24
131 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +24
132 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +24
133 Mads Pedersen Trek - Segafredo +40
134 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +53
135 Omar Fraile Team Dimension Data +59
136 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +59
137 Svein Tuft Orica - Scott +1:12
138 Philip Deignan Team Sky +1:23
139 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +1:37
140 Marco Marcato UAE Team Emirates +1:54
141 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +2:14
142 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +2:16
143 Andrey Zeits Astana Pro Team +2:29
144 Johann Van Zyl Team Dimension Data +2:58
145 Rory Sutherland Movistar Team +2:58
146 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +2:58
147 Edward Ravasi UAE Team Emirates +2:58
148 Bart De Clercq Lotto - Soudal +2:58
149 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +2:58
150 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:58
151 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +2:58
152 Julien Bernard Trek - Segafredo +2:58
153 Sindre Lunke Team Sunweb +2:58
154 Matthieu Ladagnous FDJ +2:58
155 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +2:58
156 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +2:58
157 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +2:58
158 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +2:58
159 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +2:58
160 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +2:58
161 Jesús Hernández Trek - Segafredo +2:58
162 Carlos Verona Orica - Scott +2:58
163 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +2:58
164 Sean De Bie Lotto - Soudal +2:58
165 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +2:58
166 Vasil Kiryienka Team Sky +2:58
167 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:58
168 Tom Stamsnijder Team Sunweb +2:58
169 Pieter Serry Quick-Step Floors +2:58
170 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +2:58
171 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +2:58
172 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +2:58
173 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +3:12
174 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +3:22
175 Manuele Boaro Bahrain - Merida +3:34
176 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +3:34
177 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +3:54
178 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +3:54
179 Pello Bilbao Astana Pro Team +3:54
180 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +4:20
181 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +5:43
182 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +5:43
183 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +5:46
184 Nicola Boem Bardiani - CSF +7:46
185 Phil Bauhaus Team Sunweb +7:46
186 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +10:53
187 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +10:53
188 Manuel Senni BMC Racing Team +10:53
189 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +10:53
190 Simone Andreetta Bardiani - CSF +10:53
191 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +10:53
192 Jan Bárta BORA - hansgrohe +12:49
193 Sam Bennett BORA - hansgrohe +12:49
194 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +12:49
195 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +12:49