Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 3 Tortolì - Cagliari

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 3 Wegwedstrijd Tortolì - Cagliari
Datum zondag 7 mei 2017, 13:37
Afstand 148 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Fernando Gaviria Quick-Step Floors 3:26:33
2 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
3 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo z.t.
4 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
5 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
6 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +3
7 Bob Jungels Quick-Step Floors +3
8 Caleb Ewan Orica - Scott +13
9 Sacha Modolo UAE Team Emirates +13
10 André Greipel Lotto - Soudal +13
11 Phil Bauhaus Team Sunweb +13
12 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +13
13 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +13
14 Ryan Gibbons Team Dimension Data +13
15 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +13
16 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +13
17 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +13
18 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +13
19 Adam Yates Orica - Scott +13
20 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +13
21 Mirco Maestri Bardiani - CSF +13
22 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +13
23 Manuele Boaro Bahrain - Merida +13
24 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13
25 Geraint Thomas Team Sky +13
26 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +13
27 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13
28 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +13
29 Bauke Mollema Trek - Segafredo +13
30 Diego Rosa Team Sky +13
31 Mikel Landa Team Sky +13
32 Andrey Amador Movistar Team +13
33 Tom Dumoulin Team Sunweb +13
34 Thibaut Pinot FDJ +13
35 Nairo Quintana Movistar Team +13
36 Luis León Sánchez Astana Pro Team +13
37 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +13
38 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +13
39 Wilco Kelderman Team Sunweb +13
40 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +13
41 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +13
42 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +13
43 Ben Hermans BMC Racing Team +13
44 Laurens De Plus Quick-Step Floors +13
45 Tejay van Garderen BMC Racing Team +13
46 Manuel Quinziato BMC Racing Team +13
47 Joey Rosskopf BMC Racing Team +13
48 Rui Costa UAE Team Emirates +13
49 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13
50 Maxime Monfort Lotto - Soudal +13
51 Steve Morabito FDJ +13
52 José Joaquín Rojas Movistar Team +13
53 Matej Mohoric UAE Team Emirates +13
54 Marco Marcato UAE Team Emirates +13
55 Tanel Kangert Astana Pro Team +48
56 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +48
57 Tobias Ludvigsson FDJ +48
58 Luka Mezgec Orica - Scott +48
59 Natnael Berhane Team Dimension Data +1:02
60 Pavel Kochetkov Team Katusha - Alpecin +1:07
61 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +1:07
62 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +1:10
63 Jan Polanc UAE Team Emirates +1:17
64 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:17
65 Dario Cataldo Astana Pro Team +1:17
66 Francisco Ventoso BMC Racing Team +1:17
67 Simone Petilli UAE Team Emirates +1:17
68 Michael Hepburn Orica - Scott +1:17
69 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +1:17
70 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +1:17
71 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:17
72 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +1:17
73 Adam Hansen Lotto - Soudal +1:17
74 Georg Preidler Team Sunweb +1:17
75 Davide Martinelli Quick-Step Floors +1:17
76 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +1:17
77 Iljo Keisse Quick-Step Floors +1:17
78 Jérémy Roy FDJ +1:17
79 Eros Capecchi Quick-Step Floors +1:17
80 José Mendes BORA - hansgrohe +1:17
81 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +1:17
82 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +1:17
83 Lars Bak Lotto - Soudal +1:17
84 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +1:17
85 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:17
86 Simon Geschke Team Sunweb +1:17
87 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +1:17
88 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +1:17
89 Matthieu Ladagnous FDJ +1:17
90 Philip Deignan Team Sky +1:17
91 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +1:17
92 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +1:17
93 Michal Golas Team Sky +1:17
94 Laurens ten Dam Team Sunweb +1:17
95 Dries Devenyns Quick-Step Floors +1:17
96 Salvatore Puccio Team Sky +1:17
97 François Bidard AG2R La Mondiale +1:17
98 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +1:17
99 Luka Pibernik Bahrain - Merida +1:17
100 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +1:17
101 Rudy Molard FDJ +1:17
102 William Bonnet FDJ +1:17
103 Vasil Kiryienka Team Sky +1:17
104 Winner Anacona Movistar Team +1:17
105 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +1:28
106 Alexander Edmondson Orica - Scott +1:29
107 Svein Tuft Orica - Scott +1:29
108 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +1:29
109 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +1:40
110 Jan Bárta BORA - hansgrohe +1:40
111 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +2:26
112 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +2:26
113 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +2:26
114 Sebastián Henao Team Sky +2:26
115 Julien Bérard AG2R La Mondiale +2:26
116 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +2:26
117 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +2:26
118 Moreno Hofland Lotto - Soudal +2:26
119 Peter Stetina Trek - Segafredo +2:26
120 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +2:26
121 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +2:26
122 José Herrada Movistar Team +2:26
123 Johann Van Zyl Team Dimension Data +2:26
124 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:26
125 Laurent Didier Trek - Segafredo +2:26
126 Benoît Vaugrenard FDJ +2:26
127 Kenny Elissonde Team Sky +2:26
128 Sébastien Reichenbach FDJ +2:26
129 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +2:26
130 Víctor De la Parte Movistar Team +2:26
131 Omar Fraile Team Dimension Data +2:26
132 Gorka Izagirre Movistar Team +2:26
133 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +2:26
134 Rubén Plaza Orica - Scott +2:26
135 Pello Bilbao Astana Pro Team +2:26
136 Daniele Bennati Movistar Team +2:26
137 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +2:26
138 Jesper Hansen Astana Pro Team +2:26
139 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +2:44
140 Chad Haga Team Sunweb +2:44
141 Andrey Zeits Astana Pro Team +2:44
142 Silvan Dillier BMC Racing Team +2:44
143 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +2:44
144 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:44
145 Dylan Teuns BMC Racing Team +2:44
146 Enrico Barbin Bardiani - CSF +5:22
147 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +5:22
148 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +5:22
149 Igor Antón Team Dimension Data +5:22
150 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +5:22
151 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +5:22
152 Manuel Senni BMC Racing Team +5:22
153 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +5:22
154 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +5:22
155 Pieter Serry Quick-Step Floors +5:22
156 Bart De Clercq Lotto - Soudal +5:22
157 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +5:22
158 Rohan Dennis BMC Racing Team +5:22
159 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +5:22
160 Edward Ravasi UAE Team Emirates +5:22
161 Julien Bernard Trek - Segafredo +5:22
162 Alexandre Geniez AG2R La Mondiale +5:22
163 Jesús Hernández Trek - Segafredo +5:22
164 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +5:22
165 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +5:22
166 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +5:22
167 Sindre Lunke Team Sunweb +5:22
168 Sam Bennett BORA - hansgrohe +5:22
169 Mads Pedersen Trek - Segafredo +5:22
170 Rory Sutherland Movistar Team +5:22
171 Sean De Bie Lotto - Soudal +5:22
172 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +5:22
173 Javier Moreno Bahrain - Merida +5:22
174 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +5:22
175 Carlos Verona Orica - Scott +5:22
176 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +5:22
177 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +5:22
178 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +5:22
179 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +5:22
180 Tom Stamsnijder Team Sunweb +5:22
181 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +5:22
182 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +5:22
183 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +5:22
184 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +5:22
185 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +5:22
186 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +5:22
187 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:22
188 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:22
189 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +5:22
190 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +5:22
191 Simone Andreetta Bardiani - CSF +5:22
192 Nicola Boem Bardiani - CSF +5:22
193 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +5:22
194 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +5:32
195 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +6:45