Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 4 Cefalù - Etna

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 4 Wegwedstrijd Cefalù - Etna
Datum dinsdag 9 mei 2017, 12:10
Afstand 181 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Jan Polanc UAE Team Emirates 4:55:58
2 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +19
3 Geraint Thomas Team Sky +29
4 Thibaut Pinot FDJ +29
5 Dario Cataldo Astana Pro Team +29
6 Tom Dumoulin Team Sunweb +29
7 Bob Jungels Quick-Step Floors +29
8 Adam Yates Orica - Scott +29
9 Bauke Mollema Trek - Segafredo +29
10 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +29
11 Nairo Quintana Movistar Team +29
12 Simone Petilli UAE Team Emirates +29
13 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +29
14 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +29
15 Tejay van Garderen BMC Racing Team +29
16 Wilco Kelderman Team Sunweb +29
17 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +29
18 Mikel Landa Team Sky +29
19 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +29
20 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +29
21 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +29
22 Andrey Amador Movistar Team +29
23 Tanel Kangert Astana Pro Team +38
24 Igor Antón Team Dimension Data +49
25 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:05
26 Rui Costa UAE Team Emirates +1:05
27 Sébastien Reichenbach FDJ +1:05
28 Gorka Izagirre Movistar Team +1:05
29 Jesper Hansen Astana Pro Team +1:26
30 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +1:31
31 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +1:31
32 Ben Hermans BMC Racing Team +1:45
33 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +1:52
34 Peter Stetina Trek - Segafredo +2:17
35 Maxime Monfort Lotto - Soudal +2:36
36 Winner Anacona Movistar Team +2:36
37 José Herrada Movistar Team +2:36
38 Natnael Berhane Team Dimension Data +2:36
39 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +2:36
40 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +3:30
41 Carlos Verona Orica - Scott +4:34
42 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +4:51
43 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +4:57
44 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +4:57
45 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +5:49
46 Víctor De la Parte Movistar Team +6:57
47 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +7:08
48 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +7:28
49 Laurens De Plus Quick-Step Floors +7:28
50 Tobias Ludvigsson FDJ +7:28
51 Jesús Hernández Trek - Segafredo +7:49
52 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +7:49
53 Andrey Zeits Astana Pro Team +7:49
54 Steve Morabito FDJ +7:49
55 Julien Bernard Trek - Segafredo +7:49
56 Philip Deignan Team Sky +7:49
57 Sebastián Henao Team Sky +7:49
58 Rudy Molard FDJ +7:49
59 Chad Haga Team Sunweb +7:49
60 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +9:44
61 Georg Preidler Team Sunweb +10:16
62 Bart De Clercq Lotto - Soudal +10:16
63 Silvan Dillier BMC Racing Team +10:16
64 Rubén Plaza Orica - Scott +10:16
65 José Joaquín Rojas Movistar Team +10:16
66 Pello Bilbao Astana Pro Team +10:16
67 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +10:45
68 Laurent Didier Trek - Segafredo +10:45
69 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +10:45
70 Simon Geschke Team Sunweb +10:45
71 Sindre Lunke Team Sunweb +10:45
72 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +10:45
73 Joey Rosskopf BMC Racing Team +10:45
74 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:42
75 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:32
76 Edward Ravasi UAE Team Emirates +13:32
77 Diego Rosa Team Sky +13:32
78 Salvatore Puccio Team Sky +13:32
79 Eros Capecchi Quick-Step Floors +13:32
80 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +13:32
81 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +13:32
82 François Bidard AG2R La Mondiale +13:32
83 Kenny Elissonde Team Sky +13:32
84 Manuele Boaro Bahrain - Merida +13:32
85 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +14:06
86 Adam Hansen Lotto - Soudal +14:06
87 Luis León Sánchez Astana Pro Team +14:06
88 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +14:06
89 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +14:44
90 Dylan Teuns BMC Racing Team +15:16
91 Laurens ten Dam Team Sunweb +16:00
92 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +16:35
93 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +16:35
94 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +16:35
95 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +16:54
96 Julien Bérard AG2R La Mondiale +16:54
97 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +17:07
98 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +17:29
99 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +17:29
100 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +17:29
101 Francisco Ventoso BMC Racing Team +17:29
102 Omar Fraile Team Dimension Data +17:29
103 Jérémy Roy FDJ +17:29
104 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +18:19
105 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +18:19
106 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +21:43
107 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +21:43
108 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +21:43
109 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +21:43
110 Pieter Serry Quick-Step Floors +21:43
111 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +21:43
112 Rory Sutherland Movistar Team +21:43
113 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +21:43
114 Dries Devenyns Quick-Step Floors +22:09
115 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +22:52
116 Manuel Quinziato BMC Racing Team +22:52
117 Manuel Senni BMC Racing Team +22:52
118 Matthieu Ladagnous FDJ +22:52
119 José Mendes BORA - hansgrohe +22:52
120 Marco Marcato UAE Team Emirates +22:52
121 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +22:52
122 Michael Hepburn Orica - Scott +22:52
123 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +22:52
124 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +22:52
125 Lars Bak Lotto - Soudal +22:52
126 Mads Pedersen Trek - Segafredo +22:52
127 Luka Pibernik Bahrain - Merida +22:52
128 Matej Mohoric UAE Team Emirates +22:52
129 Benoît Vaugrenard FDJ +22:52
130 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +22:52
131 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +22:52
132 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +22:52
133 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +22:52
134 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +22:52
135 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +22:52
136 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +22:52
137 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +22:52
138 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +22:52
139 Vasil Kiryienka Team Sky +22:52
140 Simone Andreetta Bardiani - CSF +22:52
141 Daniele Bennati Movistar Team +22:52
142 William Bonnet FDJ +22:52
143 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +23:31
144 Ryan Gibbons Team Dimension Data +25:37
145 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +25:37
146 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +25:37
147 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25:37
148 Tom Stamsnijder Team Sunweb +25:37
149 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +25:37
150 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +25:37
151 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +25:37
152 Nathan Haas Team Dimension Data +25:37
153 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +25:37
154 Johann Van Zyl Team Dimension Data +25:37
155 Moreno Hofland Lotto - Soudal +25:37
156 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +25:37
157 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +25:37
158 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +25:37
159 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +25:37
160 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +25:37
161 Iljo Keisse Quick-Step Floors +26:43
162 Michal Golas Team Sky +26:43
163 Svein Tuft Orica - Scott +26:43
164 André Greipel Lotto - Soudal +26:43
165 Luka Mezgec Orica - Scott +26:43
166 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +26:43
167 Mirco Maestri Bardiani - CSF +26:43
168 Phil Bauhaus Team Sunweb +26:43
169 Enrico Barbin Bardiani - CSF +26:43
170 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +26:43
171 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +26:43
172 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +26:43
173 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +26:54
174 Sacha Modolo UAE Team Emirates +26:54
175 Sean De Bie Lotto - Soudal +26:54
176 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +26:54
177 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +26:54
178 Alexander Edmondson Orica - Scott +26:54
179 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +27:22
180 Davide Martinelli Quick-Step Floors +27:22
181 Sam Bennett BORA - hansgrohe +27:29
182 Caleb Ewan Orica - Scott +27:29
183 Jan Bárta BORA - hansgrohe +27:29
184 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +27:29
185 Nicola Boem Bardiani - CSF +27:33
186 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +27:38
187 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +27:43
188 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +30:38
189 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +30:38
190 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +36:34
191 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +38:46
Javier Moreno Bahrain - Merida Gediskwalificeerd