Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 5 Pedara - Messina

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 5 Wegwedstrijd Pedara - Messina
Datum woensdag 10 mei 2017, 13:23
Afstand 159 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Fernando Gaviria Quick-Step Floors 3:40:11
2 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
3 Sam Bennett BORA - hansgrohe z.t.
4 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
5 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
6 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
7 Ryan Gibbons Team Dimension Data z.t.
8 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
9 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
10 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
11 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
12 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo z.t.
13 Adam Yates Orica - Scott z.t.
14 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
15 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale z.t.
16 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
17 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
18 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
19 Mirco Maestri Bardiani - CSF z.t.
20 Geraint Thomas Team Sky z.t.
21 Enrico Barbin Bardiani - CSF z.t.
22 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
23 Caleb Ewan Orica - Scott z.t.
24 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
25 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
26 Jasper De Buyst Lotto - Soudal z.t.
27 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
28 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
29 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
30 Andrey Amador Movistar Team z.t.
31 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
32 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
33 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
34 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
35 Francisco Ventoso BMC Racing Team z.t.
36 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
37 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
38 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
39 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
40 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data z.t.
41 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF z.t.
42 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
43 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe z.t.
44 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
45 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
46 Joey Rosskopf BMC Racing Team z.t.
47 Vasil Kiryienka Team Sky z.t.
48 William Bonnet FDJ z.t.
49 Diego Rosa Team Sky z.t.
50 Manuele Boaro Bahrain - Merida z.t.
51 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo z.t.
52 Natnael Berhane Team Dimension Data z.t.
53 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
54 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
55 Thibaut Pinot FDJ z.t.
56 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
57 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
58 Tobias Ludvigsson FDJ z.t.
59 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
60 Nicola Boem Bardiani - CSF z.t.
61 Chad Haga Team Sunweb z.t.
62 Edward Ravasi UAE Team Emirates z.t.
63 Mikel Landa Team Sky z.t.
64 Rudy Molard FDJ z.t.
65 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
66 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
67 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
68 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
69 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
70 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
71 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo z.t.
72 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal z.t.
73 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
74 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
75 José Herrada Movistar Team z.t.
76 Matej Mohoric UAE Team Emirates z.t.
77 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
78 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo z.t.
79 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
80 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
81 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo z.t.
82 Sebastián Henao Team Sky z.t.
83 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
84 Alexander Edmondson Orica - Scott z.t.
85 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
86 Hubert Dupont AG2R La Mondiale z.t.
87 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
88 Michal Golas Team Sky z.t.
89 Benoît Vaugrenard FDJ z.t.
90 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
91 Jesper Hansen Astana Pro Team z.t.
92 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
93 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
94 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
95 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
96 Franco Pellizotti Bahrain - Merida z.t.
97 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
98 Paolo Tiralongo Astana Pro Team z.t.
99 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe z.t.
100 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
101 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
102 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale z.t.
103 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
104 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
105 Simon Geschke Team Sunweb z.t.
106 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
107 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo z.t.
108 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo z.t.
109 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
110 Winner Anacona Movistar Team z.t.
111 Davide Martinelli Quick-Step Floors +16
112 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +20
113 Tom Stamsnijder Team Sunweb +20
114 Víctor De la Parte Movistar Team +20
115 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +20
116 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +20
117 Julien Bérard AG2R La Mondiale +20
118 Sindre Lunke Team Sunweb +20
119 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +20
120 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +20
121 Silvan Dillier BMC Racing Team +20
122 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +20
123 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +20
124 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +20
125 Laurens ten Dam Team Sunweb +20
126 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +20
127 Moreno Hofland Lotto - Soudal +20
128 Jérémy Roy FDJ +20
129 Michael Hepburn Orica - Scott +20
130 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +20
131 José Mendes BORA - hansgrohe +20
132 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +20
133 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +20
134 Sébastien Reichenbach FDJ +20
135 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +20
136 Laurent Didier Trek - Segafredo +20
137 Eros Capecchi Quick-Step Floors +20
138 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +20
139 Adam Hansen Lotto - Soudal +20
140 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +20
141 Jan Bárta BORA - hansgrohe +20
142 Steve Morabito FDJ +20
143 Manuel Senni BMC Racing Team +20
144 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +20
145 Julien Bernard Trek - Segafredo +20
146 Philip Deignan Team Sky +20
147 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +20
148 Luka Pibernik Bahrain - Merida +20
149 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +20
150 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +20
151 Pello Bilbao Astana Pro Team +20
152 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +20
153 Marco Marcato UAE Team Emirates +33
154 Johann Van Zyl Team Dimension Data +52
155 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +1:06
156 Iljo Keisse Quick-Step Floors +1:11
157 Lars Bak Lotto - Soudal +1:28
158 Mads Pedersen Trek - Segafredo +1:28
159 Dries Devenyns Quick-Step Floors +1:28
160 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +1:28
161 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
162 Rubén Plaza Orica - Scott +1:28
163 Jesús Hernández Trek - Segafredo +1:28
164 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +1:28
165 Bart De Clercq Lotto - Soudal +1:28
166 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +1:28
167 Svein Tuft Orica - Scott +2:03
168 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +2:11
169 Sean De Bie Lotto - Soudal +2:44
170 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +2:52
171 Carlos Verona Orica - Scott +3:06
172 Omar Fraile Team Dimension Data +3:06
173 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +3:25
174 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +3:27
175 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +3:27
176 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +3:27
177 Igor Antón Team Dimension Data +3:27
178 Nathan Haas Team Dimension Data +3:59
179 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +5:10
180 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +6:16
181 Simone Andreetta Bardiani - CSF +7:01
182 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +7:01
183 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +7:01
184 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +7:01
185 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +7:01
186 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +7:01
187 Dylan Teuns BMC Racing Team +7:01
188 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +7:01
189 Pieter Serry Quick-Step Floors +7:01
190 Rory Sutherland Movistar Team +7:01
191 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +7:01