Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 6 Reggio Calabria - Terme Luigiane

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 6 Wegwedstrijd Reggio Calabria - Terme Luigiane
Datum donderdag 11 mei 2017, 11:45
Afstand 217 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Silvan Dillier BMC Racing Team 4:58:01
2 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
3 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +12
4 Simone Andreetta Bardiani - CSF +26
5 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +39
6 Adam Yates Orica - Scott +39
7 Wilco Kelderman Team Sunweb +39
8 Bob Jungels Quick-Step Floors +39
9 Bauke Mollema Trek - Segafredo +39
10 Geraint Thomas Team Sky +39
11 Nairo Quintana Movistar Team +39
12 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +39
13 Tom Dumoulin Team Sunweb +39
14 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +39
15 Andrey Amador Movistar Team +39
16 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +39
17 Thibaut Pinot FDJ +39
18 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +39
19 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +39
20 Dylan Teuns BMC Racing Team +39
21 Tanel Kangert Astana Pro Team +39
22 Tejay van Garderen BMC Racing Team +39
23 Mikel Landa Team Sky +39
24 Dario Cataldo Astana Pro Team +39
25 Laurens De Plus Quick-Step Floors +39
26 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +39
27 Rudy Molard FDJ +39
28 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +39
29 Rui Costa UAE Team Emirates +39
30 Maxime Monfort Lotto - Soudal +47
31 Simone Petilli UAE Team Emirates +50
32 Jan Polanc UAE Team Emirates +50
33 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +50
34 José Mendes BORA - hansgrohe +56
35 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +56
36 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +59
37 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +59
38 Peter Stetina Trek - Segafredo +59
39 Valerio Conti UAE Team Emirates +59
40 Luis León Sánchez Astana Pro Team +59
41 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +59
42 José Herrada Movistar Team +59
43 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:03
44 Natnael Berhane Team Dimension Data +1:03
45 Omar Fraile Team Dimension Data +1:03
46 Ben Hermans BMC Racing Team +1:03
47 Tobias Ludvigsson FDJ +1:09
48 François Bidard AG2R La Mondiale +1:09
49 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +1:12
50 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +1:16
51 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +1:16
52 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +1:16
53 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +1:16
54 Gorka Izagirre Movistar Team +1:16
55 Pello Bilbao Astana Pro Team +1:16
56 Steve Morabito FDJ +1:16
57 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +1:16
58 Jesper Hansen Astana Pro Team +1:16
59 Laurens ten Dam Team Sunweb +1:16
60 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +1:16
61 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +1:16
62 Joey Rosskopf BMC Racing Team +1:16
63 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +1:26
64 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +1:26
65 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +1:28
66 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +1:35
67 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +1:37
68 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +1:37
69 Julien Bernard Trek - Segafredo +1:37
70 Simon Geschke Team Sunweb +1:43
71 Georg Preidler Team Sunweb +1:43
72 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +1:53
73 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +1:53
74 Manuele Boaro Bahrain - Merida +1:53
75 Sébastien Reichenbach FDJ +1:57
76 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +1:57
77 Diego Rosa Team Sky +1:59
78 Francisco Ventoso BMC Racing Team +2:02
79 Jérémy Roy FDJ +2:02
80 Ryan Gibbons Team Dimension Data +2:08
81 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +2:16
82 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +2:22
83 Sebastián Henao Team Sky +2:24
84 Rubén Plaza Orica - Scott +2:24
85 Marco Marcato UAE Team Emirates +2:28
86 Bart De Clercq Lotto - Soudal +2:35
87 Adam Hansen Lotto - Soudal +2:35
88 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +2:35
89 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +2:35
90 Winner Anacona Movistar Team +2:35
91 José Joaquín Rojas Movistar Team +2:35
92 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +2:39
93 Salvatore Puccio Team Sky +2:42
94 Eros Capecchi Quick-Step Floors +2:42
95 Laurent Didier Trek - Segafredo +2:42
96 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:42
97 Sacha Modolo UAE Team Emirates +2:46
98 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +2:46
99 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +2:54
100 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +3:40
101 Dries Devenyns Quick-Step Floors +3:46
102 Matthieu Ladagnous FDJ +4:00
103 Benoît Vaugrenard FDJ +4:04
104 Svein Tuft Orica - Scott +4:07
105 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +4:27
106 Luka Pibernik Bahrain - Merida +4:27
107 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +4:36
108 Philip Deignan Team Sky +4:36
109 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +5:04
110 Nicola Boem Bardiani - CSF +5:08
111 Mads Pedersen Trek - Segafredo +5:49
112 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +5:59
113 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +5:59
114 Edward Ravasi UAE Team Emirates +6:03
115 Matej Mohoric UAE Team Emirates +6:03
116 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +6:03
117 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +6:03
118 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +6:03
119 Lars Bak Lotto - Soudal +6:03
120 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +6:03
121 Enrico Barbin Bardiani - CSF +6:03
122 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +6:03
123 Michael Hepburn Orica - Scott +6:03
124 Carlos Verona Orica - Scott +6:03
125 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +6:03
126 Víctor De la Parte Movistar Team +6:03
127 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +6:21
128 Chad Haga Team Sunweb +7:46
129 Luka Mezgec Orica - Scott +7:46
130 Vasil Kiryienka Team Sky +9:48
131 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +9:48
132 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +9:48
133 Daniele Bennati Movistar Team +9:48
134 André Greipel Lotto - Soudal +10:14
135 Michal Golas Team Sky +10:14
136 Sindre Lunke Team Sunweb +10:14
137 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +10:14
138 Julien Bérard AG2R La Mondiale +10:14
139 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +10:14
140 Moreno Hofland Lotto - Soudal +10:14
141 Andrey Zeits Astana Pro Team +10:14
142 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +10:14
143 Mirco Maestri Bardiani - CSF +10:14
144 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +10:14
145 William Bonnet FDJ +10:14
146 Tom Stamsnijder Team Sunweb +10:14
147 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +10:14
148 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +10:14
149 Jan Bárta BORA - hansgrohe +10:14
150 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +10:14
151 Pieter Serry Quick-Step Floors +10:14
152 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +10:14
153 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +10:14
154 Igor Antón Team Dimension Data +10:14
155 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +10:14
156 Manuel Quinziato BMC Racing Team +13:43
157 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +13:43
158 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +13:43
159 Manuel Senni BMC Racing Team +13:43
160 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:43
161 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:43
162 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +13:43
163 Sean De Bie Lotto - Soudal +13:43
164 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +13:43
165 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +13:43
166 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +13:43
167 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +13:43
168 Johann Van Zyl Team Dimension Data +13:43
169 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +13:43
170 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +13:43
171 Davide Martinelli Quick-Step Floors +13:43
172 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +13:43
173 Jesús Hernández Trek - Segafredo +13:43
174 Rory Sutherland Movistar Team +13:43
175 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +13:43
176 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +13:43
177 Kenny Elissonde Team Sky +13:43
178 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +13:43
179 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:43
180 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +13:43
181 Alexander Edmondson Orica - Scott +13:43
182 Iljo Keisse Quick-Step Floors +13:43
183 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:43
184 Phil Bauhaus Team Sunweb +13:43
185 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:43
186 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +13:43
187 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +13:43
188 Nathan Haas Team Dimension Data +13:43
189 Sam Bennett BORA - hansgrohe +14:00
190 Caleb Ewan Orica - Scott +14:00
191 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +14:00