Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 8 Molfetta - Peschici

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 8 Wegwedstrijd Molfetta - Peschici
Datum zaterdag 13 mei 2017, 12:36
Afstand 189 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Gorka Izagirre Movistar Team 4:24:59
2 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +5
3 Luis León Sánchez Astana Pro Team +10
4 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +12
5 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12
6 Thibaut Pinot FDJ +12
7 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +12
8 Adam Yates Orica - Scott +12
9 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +12
10 Bob Jungels Quick-Step Floors +12
11 Geraint Thomas Team Sky +12
12 Tom Dumoulin Team Sunweb +12
13 Mikel Landa Team Sky +12
14 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +12
15 Wilco Kelderman Team Sunweb +12
16 Nairo Quintana Movistar Team +12
17 Andrey Amador Movistar Team +12
18 Bauke Mollema Trek - Segafredo +12
19 Tejay van Garderen BMC Racing Team +12
20 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12
21 Rui Costa UAE Team Emirates +12
22 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +12
23 Dario Cataldo Astana Pro Team +12
24 Jan Polanc UAE Team Emirates +12
25 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +12
26 Simone Petilli UAE Team Emirates +12
27 Natnael Berhane Team Dimension Data +12
28 Dylan Teuns BMC Racing Team +12
29 Laurens De Plus Quick-Step Floors +12
30 Maxime Monfort Lotto - Soudal +21
31 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +22
32 Tanel Kangert Astana Pro Team +22
33 Nathan Haas Team Dimension Data +26
34 Ben Hermans BMC Racing Team +26
35 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26
36 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +26
37 Rudy Molard FDJ +26
38 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +31
39 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +31
40 Peter Stetina Trek - Segafredo +34
41 Andrey Zeits Astana Pro Team +38
42 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +38
43 Valerio Conti UAE Team Emirates z.t.
44 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +46
45 Laurens ten Dam Team Sunweb +49
46 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +53
47 José Herrada Movistar Team +59
48 Sébastien Reichenbach FDJ +1:03
49 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +1:03
50 José Joaquín Rojas Movistar Team +1:25
51 Diego Rosa Team Sky +1:28
52 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +1:28
53 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +1:28
54 Steve Morabito FDJ +1:42
55 Víctor De la Parte Movistar Team +2:45
56 Georg Preidler Team Sunweb +3:11
57 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +3:11
58 Joey Rosskopf BMC Racing Team +3:11
59 José Mendes BORA - hansgrohe +3:23
60 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +3:23
61 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:23
62 Salvatore Puccio Team Sky +3:23
63 Bart De Clercq Lotto - Soudal +4:45
64 Julien Bernard Trek - Segafredo +4:45
65 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +4:45
66 Jesper Hansen Astana Pro Team +4:45
67 Tobias Ludvigsson FDJ +4:45
68 Jérémy Roy FDJ +4:45
69 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +4:45
70 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +4:45
71 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +4:45
72 Simon Geschke Team Sunweb +4:45
73 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +5:12
74 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +5:44
75 Nicola Boem Bardiani - CSF +6:34
76 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +6:52
77 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +6:52
78 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +6:59
79 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +6:59
80 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +6:59
81 Manuele Boaro Bahrain - Merida +6:59
82 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +6:59
83 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +6:59
84 Luka Pibernik Bahrain - Merida +6:59
85 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +6:59
86 Adam Hansen Lotto - Soudal +6:59
87 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +6:59
88 Pello Bilbao Astana Pro Team +6:59
89 Benoît Vaugrenard FDJ +6:59
90 Matthieu Ladagnous FDJ +6:59
91 Edward Ravasi UAE Team Emirates +6:59
92 Chad Haga Team Sunweb +6:59
93 François Bidard AG2R La Mondiale +6:59
94 Marco Marcato UAE Team Emirates +6:59
95 Philip Deignan Team Sky +6:59
96 Sebastián Henao Team Sky +6:59
97 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:59
98 Eros Capecchi Quick-Step Floors +6:59
99 Vasil Kiryienka Team Sky +7:36
100 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +8:32
101 Enrico Barbin Bardiani - CSF +8:38
102 Mirco Maestri Bardiani - CSF +8:38
103 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +8:59
104 Julien Bérard AG2R La Mondiale +9:37
105 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:37
106 Daniele Bennati Movistar Team +9:37
107 Winner Anacona Movistar Team +9:37
108 Michal Golas Team Sky +9:37
109 Silvan Dillier BMC Racing Team +9:37
110 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +9:37
111 Mads Pedersen Trek - Segafredo +9:37
112 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +9:37
113 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +9:37
114 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +9:37
115 Rubén Plaza Orica - Scott +10:26
116 Francisco Ventoso BMC Racing Team +10:26
117 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +10:26
118 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +10:26
119 Johann Van Zyl Team Dimension Data +10:26
120 Manuel Senni BMC Racing Team +10:26
121 Rory Sutherland Movistar Team +10:26
122 Igor Antón Team Dimension Data +10:26
123 Omar Fraile Team Dimension Data +10:26
124 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +10:26
125 Ryan Gibbons Team Dimension Data +10:26
126 Laurent Didier Trek - Segafredo +10:26
127 Lars Bak Lotto - Soudal +10:26
128 Moreno Hofland Lotto - Soudal +10:26
129 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +10:26
130 Jesús Hernández Trek - Segafredo +10:26
131 Sindre Lunke Team Sunweb +10:26
132 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +10:26
133 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +10:26
134 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +10:26
135 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +10:26
136 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +10:26
137 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +10:26
138 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +10:26
139 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +10:26
140 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +10:26
141 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +10:26
142 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +10:26
143 William Bonnet FDJ +10:26
144 Pieter Serry Quick-Step Floors +10:26
145 Tom Stamsnijder Team Sunweb +10:26
146 Kenny Elissonde Team Sky +10:26
147 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +10:26
148 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:26
149 André Greipel Lotto - Soudal +10:26
150 Michael Hepburn Orica - Scott +10:26
151 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +10:26
152 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +10:26
153 Manuel Quinziato BMC Racing Team +10:26
154 Phil Bauhaus Team Sunweb +10:26
155 Davide Martinelli Quick-Step Floors +10:26
156 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +10:26
157 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +10:26
158 Sacha Modolo UAE Team Emirates +10:26
159 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +10:26
160 Matej Mohoric UAE Team Emirates +10:56
161 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +10:56
162 Luka Mezgec Orica - Scott +10:56
163 Svein Tuft Orica - Scott +10:56
164 Alexander Edmondson Orica - Scott +10:56
165 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +10:56
166 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +13:02
167 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +13:02
168 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:02
169 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:02
170 Carlos Verona Orica - Scott +13:02
171 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +13:02
172 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +13:02
173 Iljo Keisse Quick-Step Floors +13:11
174 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +13:17
175 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +13:17
176 Sean De Bie Lotto - Soudal +13:23
177 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +13:23
178 Sam Bennett BORA - hansgrohe +13:23
179 Jan Bárta BORA - hansgrohe +13:23
180 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +13:25
181 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +13:25
182 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +13:25
183 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +13:25
184 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +13:25
185 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +13:25
186 Simone Andreetta Bardiani - CSF +13:29
187 Caleb Ewan Orica - Scott +13:37
188 Dries Devenyns Quick-Step Floors +13:59
189 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +13:59
190 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +18:49
191 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +18:49