Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 9 Montenero di Bisaccia - Blockhaus

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 9 Wegwedstrijd Montenero di Bisaccia - Blockhaus
Datum zondag 14 mei 2017, 13:08
Afstand 149 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Nairo Quintana Movistar Team 3:44:51
2 Thibaut Pinot FDJ +24
3 Tom Dumoulin Team Sunweb +24
4 Bauke Mollema Trek - Segafredo +41
5 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +1:00
6 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +1:18
7 Tanel Kangert Astana Pro Team +2:02
8 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +2:14
9 Sébastien Reichenbach FDJ +2:28
10 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:35
11 Andrey Amador Movistar Team +2:43
12 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +2:43
13 Dario Cataldo Astana Pro Team +3:00
14 Jan Polanc UAE Team Emirates +3:28
15 Bob Jungels Quick-Step Floors +3:30
16 Ben Hermans BMC Racing Team +3:46
17 Tejay van Garderen BMC Racing Team +3:46
18 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +3:46
19 José Mendes BORA - hansgrohe +4:03
20 Winner Anacona Movistar Team +4:17
21 Laurens ten Dam Team Sunweb +4:28
22 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +4:38
23 Adam Yates Orica - Scott +4:39
24 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +4:39
25 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +4:39
26 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +4:39
27 Maxime Monfort Lotto - Soudal +4:39
28 Rui Costa UAE Team Emirates +5:06
29 Geraint Thomas Team Sky +5:08
30 Igor Antón Team Dimension Data +5:08
31 Jesper Hansen Astana Pro Team +5:08
32 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +6:08
33 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:50
34 Simone Petilli UAE Team Emirates +6:50
35 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +6:50
36 Valerio Conti UAE Team Emirates +6:50
37 François Bidard AG2R La Mondiale +7:01
38 Peter Stetina Trek - Segafredo +7:20
39 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +7:20
40 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +7:58
41 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:16
42 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +8:49
43 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +8:49
44 Rudy Molard FDJ +9:14
45 Philip Deignan Team Sky +9:24
46 Laurens De Plus Quick-Step Floors +9:32
47 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +9:32
48 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +10:58
49 Julien Bernard Trek - Segafredo +11:10
50 Jesús Hernández Trek - Segafredo +11:10
51 Manuel Senni BMC Racing Team +12:01
52 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:15
53 Rubén Plaza Orica - Scott +13:18
54 Carlos Verona Orica - Scott +13:18
55 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +14:32
56 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +14:32
57 Adam Hansen Lotto - Soudal +14:32
58 Manuele Boaro Bahrain - Merida +14:32
59 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +14:32
60 Tobias Ludvigsson FDJ +14:32
61 Eros Capecchi Quick-Step Floors +14:32
62 Silvan Dillier BMC Racing Team +15:07
63 Joey Rosskopf BMC Racing Team +15:07
64 Chad Haga Team Sunweb +15:07
65 Natnael Berhane Team Dimension Data +15:07
66 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +15:07
67 Jérémy Roy FDJ +15:07
68 Bart De Clercq Lotto - Soudal +15:27
69 José Herrada Movistar Team +15:40
70 Víctor De la Parte Movistar Team +16:32
71 Sebastián Henao Team Sky +16:32
72 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +16:32
73 Diego Rosa Team Sky +17:17
74 Salvatore Puccio Team Sky +17:17
75 Georg Preidler Team Sunweb +17:17
76 Edward Ravasi UAE Team Emirates +17:17
77 Lars Bak Lotto - Soudal +17:17
78 Dries Devenyns Quick-Step Floors +17:17
79 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +18:06
80 Gorka Izagirre Movistar Team +18:40
81 Pieter Serry Quick-Step Floors +18:40
82 Laurent Didier Trek - Segafredo +19:16
83 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +20:10
84 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +20:10
85 José Joaquín Rojas Movistar Team +20:10
86 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +20:10
87 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +20:10
88 Steve Morabito FDJ +20:10
89 Mads Pedersen Trek - Segafredo +20:10
90 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +20:10
91 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +21:03
92 Andrey Zeits Astana Pro Team +21:03
93 Nathan Haas Team Dimension Data +21:03
94 Julien Bérard AG2R La Mondiale +21:03
95 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +21:03
96 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +21:03
97 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21:03
98 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +21:03
99 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +21:03
100 Dylan Teuns BMC Racing Team +21:27
101 Rory Sutherland Movistar Team +21:59
102 Luka Pibernik Bahrain - Merida +22:06
103 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +22:09
104 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +22:09
105 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +22:09
106 Benoît Vaugrenard FDJ +22:16
107 Matthieu Ladagnous FDJ +22:16
108 Johann Van Zyl Team Dimension Data +22:22
109 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +22:22
110 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +22:24
111 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +23:31
112 Kenny Elissonde Team Sky +23:51
113 Francisco Ventoso BMC Racing Team +24:55
114 Luis León Sánchez Astana Pro Team +24:55
115 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +24:55
116 Omar Fraile Team Dimension Data +24:55
117 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +24:55
118 Pello Bilbao Astana Pro Team +24:55
119 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +24:55
120 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +25:32
121 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +26:37
122 Manuel Quinziato BMC Racing Team +26:37
123 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +26:37
124 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +26:37
125 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26:37
126 Sindre Lunke Team Sunweb +26:37
127 Michal Golas Team Sky +26:37
128 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +26:37
129 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +26:37
130 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +26:37
131 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +26:37
132 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +26:37
133 Moreno Hofland Lotto - Soudal +26:37
134 Ryan Gibbons Team Dimension Data +26:37
135 Michael Hepburn Orica - Scott +26:37
136 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +26:37
137 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +26:37
138 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +26:37
139 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +26:37
140 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +26:37
141 Mirco Maestri Bardiani - CSF +26:37
142 Enrico Barbin Bardiani - CSF +26:37
143 Tom Stamsnijder Team Sunweb +26:37
144 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +26:37
145 Matej Mohoric UAE Team Emirates +26:37
146 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +26:37
147 Svein Tuft Orica - Scott +26:37
148 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +26:37
149 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +26:37
150 Jan Bárta BORA - hansgrohe +26:37
151 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +26:37
152 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +26:37
153 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +26:37
154 Simon Geschke Team Sunweb +26:37
155 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +26:37
156 Vasil Kiryienka Team Sky +26:37
157 Caleb Ewan Orica - Scott +26:37
158 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26:37
159 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +26:37
160 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26:37
161 Iljo Keisse Quick-Step Floors +26:37
162 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +26:37
163 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +26:37
164 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +26:37
165 Mikel Landa Team Sky +26:56
166 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +27:08
167 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +27:19
168 André Greipel Lotto - Soudal +27:50
169 Daniele Bennati Movistar Team +27:50
170 Luka Mezgec Orica - Scott +27:50
171 Sam Bennett BORA - hansgrohe +27:50
172 Alexander Edmondson Orica - Scott +27:56
173 Sean De Bie Lotto - Soudal +27:56
174 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +27:56
175 William Bonnet FDJ +27:59
176 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +27:59
177 Nicola Boem Bardiani - CSF +29:49
178 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +29:49
179 Marco Marcato UAE Team Emirates +31:08
180 Simone Andreetta Bardiani - CSF +31:08
181 Sacha Modolo UAE Team Emirates +31:08
182 Davide Martinelli Quick-Step Floors +31:08
183 Phil Bauhaus Team Sunweb +31:08
184 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +31:23
185 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +31:32
186 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +31:41
187 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +31:52
188 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +34:05
189 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +34:05
190 Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +35:18
Wilco Kelderman Team Sunweb Niet gefinished