Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 10 Foligno - Montefalco

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 10 Individuele tijdrit Foligno - Montefalco
Datum dinsdag 16 mei 2017, 12:45
Afstand 39,8 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Tom Dumoulin Team Sunweb 50:37
2 Geraint Thomas Team Sky +49
3 Bob Jungels Quick-Step Floors +56
4 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:40
5 Vasil Kiryienka Team Sky +2:00
6 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +2:07
7 Maxime Monfort Lotto - Soudal +2:13
8 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +2:15
9 Andrey Amador Movistar Team +2:16
10 Bauke Mollema Trek - Segafredo +2:17
11 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +2:18
12 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +2:19
13 Michael Hepburn Orica - Scott +2:23
14 Georg Preidler Team Sunweb +2:27
15 Jan Polanc UAE Team Emirates +2:35
16 Jan Bárta BORA - hansgrohe +2:36
17 Adam Yates Orica - Scott +2:39
18 Ben Hermans BMC Racing Team +2:41
19 Thibaut Pinot FDJ +2:42
20 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +2:43
21 Rui Costa UAE Team Emirates +2:50
22 Tanel Kangert Astana Pro Team +2:51
23 Nairo Quintana Movistar Team +2:53
24 Dario Cataldo Astana Pro Team +2:54
25 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +2:56
26 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +2:56
27 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +3:07
28 Rubén Plaza Orica - Scott +3:08
29 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +3:14
30 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +3:17
31 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +3:38
32 Salvatore Puccio Team Sky +3:38
33 Lars Bak Lotto - Soudal +3:39
34 Bart De Clercq Lotto - Soudal +3:50
35 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +3:54
36 José Mendes BORA - hansgrohe +3:57
37 Daniele Bennati Movistar Team +4:00
38 Mikel Landa Team Sky +4:02
39 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:04
40 Laurens ten Dam Team Sunweb +4:07
41 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +4:07
42 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +4:14
43 Tejay van Garderen BMC Racing Team +4:16
44 Manuel Quinziato BMC Racing Team +4:20
45 Jérémy Roy FDJ +4:29
46 Omar Fraile Team Dimension Data +4:32
47 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +4:56
48 Steve Morabito FDJ +4:56
49 Peter Stetina Trek - Segafredo +4:59
50 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +5:03
51 Diego Rosa Team Sky +5:03
52 Sebastián Henao Team Sky +5:06
53 Francisco Ventoso BMC Racing Team +5:07
54 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +5:10
55 Gorka Izagirre Movistar Team +5:13
56 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +5:15
57 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:16
58 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +5:17
59 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +5:19
60 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +5:21
61 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +5:24
62 Julien Bernard Trek - Segafredo +5:24
63 Alexander Edmondson Orica - Scott +5:26
64 José Joaquín Rojas Movistar Team +5:28
65 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +5:28
66 Winner Anacona Movistar Team +5:30
67 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +5:31
68 Chad Haga Team Sunweb +5:36
69 Ryan Gibbons Team Dimension Data +5:40
70 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +5:41
71 Silvan Dillier BMC Racing Team +5:41
72 Laurens De Plus Quick-Step Floors +5:48
73 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +5:55
74 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +5:57
75 Benoît Vaugrenard FDJ +6:00
76 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +6:05
77 André Greipel Lotto - Soudal +6:07
78 Manuele Boaro Bahrain - Merida +6:08
79 Víctor De la Parte Movistar Team +6:09
80 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +6:10
81 Eros Capecchi Quick-Step Floors +6:11
82 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +6:11
83 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +6:12
84 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +6:13
85 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +6:15
86 Matthieu Ladagnous FDJ +6:15
87 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +6:16
88 Iljo Keisse Quick-Step Floors +6:17
89 Andrey Zeits Astana Pro Team +6:19
90 Philip Deignan Team Sky +6:20
91 Marco Marcato UAE Team Emirates +6:21
92 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:23
93 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6:25
94 Tobias Ludvigsson FDJ +6:33
95 Tom Stamsnijder Team Sunweb +6:34
96 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +6:35
97 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +6:36
98 Sébastien Reichenbach FDJ +6:37
99 Nathan Haas Team Dimension Data +6:39
100 Dries Devenyns Quick-Step Floors +6:40
101 Luka Pibernik Bahrain - Merida +6:40
102 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +6:44
103 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +6:45
104 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +6:47
105 José Herrada Movistar Team +6:51
106 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +6:52
107 Johann Van Zyl Team Dimension Data +6:58
108 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +7:00
109 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +7:03
110 Igor Antón Team Dimension Data +7:04
111 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +7:04
112 Simone Petilli UAE Team Emirates +7:06
113 Adam Hansen Lotto - Soudal +7:07
114 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +7:09
115 Rudy Molard FDJ +7:10
116 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +7:11
117 Laurent Didier Trek - Segafredo +7:11
118 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +7:12
119 William Bonnet FDJ +7:13
120 Pieter Serry Quick-Step Floors +7:16
121 Svein Tuft Orica - Scott +7:16
122 Manuel Senni BMC Racing Team +7:17
123 Carlos Verona Orica - Scott +7:20
124 Natnael Berhane Team Dimension Data +7:20
125 Kenny Elissonde Team Sky +7:24
126 Sindre Lunke Team Sunweb +7:24
127 Simon Geschke Team Sunweb +7:29
128 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +7:29
129 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +7:31
130 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +7:32
131 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +7:36
132 Joey Rosskopf BMC Racing Team +7:38
133 Sacha Modolo UAE Team Emirates +7:38
134 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +7:42
135 Rory Sutherland Movistar Team +7:42
136 Moreno Hofland Lotto - Soudal +7:46
137 Jesper Hansen Astana Pro Team +7:47
138 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +7:48
139 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +7:50
140 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +7:51
141 Mirco Maestri Bardiani - CSF +7:54
142 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +7:57
143 Sean De Bie Lotto - Soudal +7:58
144 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:00
145 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +8:02
146 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +8:05
147 Dylan Teuns BMC Racing Team +8:06
148 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:09
149 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +8:09
150 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +8:10
151 Pello Bilbao Astana Pro Team +8:11
152 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +8:15
153 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +8:15
154 Michal Golas Team Sky +8:16
155 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +8:17
156 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +8:18
157 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +8:18
158 Mads Pedersen Trek - Segafredo +8:18
159 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +8:21
160 François Bidard AG2R La Mondiale +8:29
161 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +8:31
162 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +8:33
163 Edward Ravasi UAE Team Emirates +8:36
164 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +8:39
165 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +8:39
166 Julien Bérard AG2R La Mondiale +8:51
167 Davide Martinelli Quick-Step Floors +8:54
168 Jesús Hernández Trek - Segafredo +8:54
169 Phil Bauhaus Team Sunweb +9:07
170 Nicola Boem Bardiani - CSF +9:12
171 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +9:25
172 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +9:26
173 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +9:27
174 Enrico Barbin Bardiani - CSF +9:42
175 Sam Bennett BORA - hansgrohe +9:43
176 Luka Mezgec Orica - Scott +10:00
177 Giacomo Nizzolo Trek - Segafredo +10:25
178 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +10:30
179 Valerio Conti UAE Team Emirates +10:36
180 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +10:37
181 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +10:50
182 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +10:52
183 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +11:02
184 Simone Andreetta Bardiani - CSF +11:03
185 Matej Mohoric UAE Team Emirates +11:04
186 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +11:06
187 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +11:20
188 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +11:41
189 Caleb Ewan Orica - Scott +12:56
Matteo Pelucchi BORA - hansgrohe +16:18