Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 11 Florence - Bagno di Romagna

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 11 Wegwedstrijd Florence - Bagno di Romagna
Datum woensdag 17 mei 2017, 12:35
Afstand 161 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Omar Fraile Team Dimension Data 4:23:14
2 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
3 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
4 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
5 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
6 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
7 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
8 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
9 Maxime Monfort Lotto - Soudal +3
10 Laurens De Plus Quick-Step Floors +3
11 Andrey Amador Movistar Team +3
12 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +3
13 Rubén Plaza Orica - Scott +1:37
14 Sébastien Reichenbach FDJ +1:37
15 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +1:37
16 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +1:37
17 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +1:37
18 Thibaut Pinot FDJ +1:37
19 Tom Dumoulin Team Sunweb +1:37
20 Nairo Quintana Movistar Team +1:37
21 Winner Anacona Movistar Team +1:37
22 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +1:37
23 Adam Yates Orica - Scott +1:37
24 Bauke Mollema Trek - Segafredo +1:37
25 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +1:37
26 Laurens ten Dam Team Sunweb +1:37
27 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:37
28 Bob Jungels Quick-Step Floors +1:37
29 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +2:25
30 Jan Polanc UAE Team Emirates +2:25
31 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +2:25
32 Philip Deignan Team Sky +2:25
33 Luis León Sánchez Astana Pro Team +2:25
34 Geraint Thomas Team Sky +2:25
35 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +2:25
36 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +2:25
37 Jesper Hansen Astana Pro Team +2:25
38 José Joaquín Rojas Movistar Team +2:25
39 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +4:27
40 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +4:27
41 Rudy Molard FDJ +4:27
42 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +4:27
43 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +4:27
44 Manuel Senni BMC Racing Team +4:27
45 Pello Bilbao Astana Pro Team +4:27
46 Igor Antón Team Dimension Data +4:27
47 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +4:27
48 Bart De Clercq Lotto - Soudal +4:27
49 José Mendes BORA - hansgrohe +4:27
50 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +4:27
51 Jesús Hernández Trek - Segafredo +4:27
52 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +4:27
53 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:27
54 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +4:27
55 Carlos Verona Orica - Scott +4:27
56 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +4:27
57 Edward Ravasi UAE Team Emirates +7:06
58 Eros Capecchi Quick-Step Floors +7:06
59 Silvan Dillier BMC Racing Team +7:06
60 Simon Geschke Team Sunweb +7:06
61 Peter Stetina Trek - Segafredo +7:06
62 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +7:06
63 Julien Bernard Trek - Segafredo +9:26
64 Natnael Berhane Team Dimension Data +9:26
65 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:26
66 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +9:26
67 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +9:26
68 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +9:26
69 Steve Morabito FDJ +9:26
70 Kenny Elissonde Team Sky +9:26
71 Sebastián Henao Team Sky +9:26
72 Gorka Izagirre Movistar Team +9:26
73 José Herrada Movistar Team +9:26
74 Dries Devenyns Quick-Step Floors +10:22
75 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +10:56
76 Pieter Serry Quick-Step Floors +10:56
77 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +10:56
78 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +10:56
79 Víctor De la Parte Movistar Team +10:56
80 Diego Rosa Team Sky +13:26
81 Mikel Landa Team Sky +13:26
82 Vasil Kiryienka Team Sky +13:26
83 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:26
84 François Bidard AG2R La Mondiale +14:25
85 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +14:25
86 Georg Preidler Team Sunweb +14:25
87 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +14:25
88 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +15:39
89 Salvatore Puccio Team Sky +15:39
90 Rory Sutherland Movistar Team +15:39
91 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +15:39
92 Jérémy Roy FDJ +15:57
93 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +16:18
94 Manuele Boaro Bahrain - Merida +16:18
95 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +16:18
96 Marco Marcato UAE Team Emirates +16:18
97 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +16:18
98 Jan Bárta BORA - hansgrohe +16:18
99 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +16:18
100 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +16:18
101 Sindre Lunke Team Sunweb +16:18
102 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +16:18
103 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +16:18
104 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +16:18
105 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +16:18
106 Andrey Zeits Astana Pro Team +18:27
107 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +19:18
108 Joey Rosskopf BMC Racing Team +21:20
109 Tejay van Garderen BMC Racing Team +21:20
110 Chad Haga Team Sunweb +21:20
111 Benoît Vaugrenard FDJ +21:20
112 Matthieu Ladagnous FDJ +21:20
113 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21:20
114 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +21:20
115 Daniele Bennati Movistar Team +21:20
116 Francisco Ventoso BMC Racing Team +21:20
117 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +21:20
118 Enrico Barbin Bardiani - CSF +21:20
119 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +25:58
120 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +25:58
121 Simone Andreetta Bardiani - CSF +25:58
122 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +25:58
123 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +25:58
124 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +25:58
125 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25:58
126 Adam Hansen Lotto - Soudal +25:58
127 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +25:58
128 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +25:58
129 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +25:58
130 Lars Bak Lotto - Soudal +25:58
131 William Bonnet FDJ +25:58
132 Tobias Ludvigsson FDJ +25:58
133 Michael Hepburn Orica - Scott +25:58
134 André Greipel Lotto - Soudal +25:58
135 Moreno Hofland Lotto - Soudal +25:58
136 Dylan Teuns BMC Racing Team +25:58
137 Davide Martinelli Quick-Step Floors +25:58
138 Mirco Maestri Bardiani - CSF +25:58
139 Manuel Quinziato BMC Racing Team +25:58
140 Johann Van Zyl Team Dimension Data +25:58
141 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +25:58
142 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +25:58
143 Ryan Gibbons Team Dimension Data +25:58
144 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25:58
145 Luka Pibernik Bahrain - Merida +25:58
146 Luka Mezgec Orica - Scott +25:58
147 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +25:58
148 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +25:58
149 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +25:58
150 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +25:58
151 Svein Tuft Orica - Scott +25:58
152 Tom Stamsnijder Team Sunweb +25:58
153 Sean De Bie Lotto - Soudal +25:58
154 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +25:58
155 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +25:58
156 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +25:58
157 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25:58
158 Mads Pedersen Trek - Segafredo +25:58
159 Sam Bennett BORA - hansgrohe +25:58
160 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +25:58
161 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +25:58
162 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +25:58
163 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +25:58
164 Iljo Keisse Quick-Step Floors +25:58
165 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +25:58
166 Matej Mohoric UAE Team Emirates +25:58
167 Sacha Modolo UAE Team Emirates +25:58
168 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +25:58
169 Valerio Conti UAE Team Emirates +25:58
170 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +25:58
171 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +25:58
172 Nicola Boem Bardiani - CSF +25:58
173 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +31:03
174 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +31:03
175 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia +31:03
176 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +31:03
177 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +31:03
178 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +31:03
179 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +31:03
180 Michal Golas Team Sky +31:03
181 Julien Bérard AG2R La Mondiale +31:03
182 Alexander Edmondson Orica - Scott +31:03
183 Caleb Ewan Orica - Scott +31:03
184 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +31:03
185 Phil Bauhaus Team Sunweb +31:03
186 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +31:03
Nathan Haas Team Dimension Data Niet gefinished