Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 12 Forlì - Reggio Emilia

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 12 Wegwedstrijd Forlì - Reggio Emilia
Datum donderdag 18 mei 2017, 11:45
Afstand 229 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Fernando Gaviria Quick-Step Floors 5:18:55
2 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
3 Sam Bennett BORA - hansgrohe z.t.
4 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
5 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
6 Ryan Gibbons Team Dimension Data z.t.
7 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
8 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
9 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
10 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
11 Enrico Barbin Bardiani - CSF z.t.
12 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
13 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo z.t.
14 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
15 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
16 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
17 Adam Yates Orica - Scott z.t.
18 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
19 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +6
20 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +6
21 Andrey Amador Movistar Team +6
22 Luka Pibernik Bahrain - Merida +6
23 Nairo Quintana Movistar Team +6
24 Jan Polanc UAE Team Emirates +6
25 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +6
26 Tobias Ludvigsson FDJ +6
27 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6
28 Laurens De Plus Quick-Step Floors +6
29 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +6
30 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6
31 Maxime Monfort Lotto - Soudal +6
32 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +6
33 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +6
34 Joey Rosskopf BMC Racing Team +6
35 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +6
36 Gorka Izagirre Movistar Team +6
37 Dario Cataldo Astana Pro Team +6
38 Bauke Mollema Trek - Segafredo +6
39 Tom Dumoulin Team Sunweb +6
40 Bob Jungels Quick-Step Floors +6
41 Tanel Kangert Astana Pro Team +6
42 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +6
43 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +6
44 Thibaut Pinot FDJ +6
45 Rudy Molard FDJ +6
46 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +6
47 Andrey Zeits Astana Pro Team +6
48 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +6
49 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +6
50 Rui Costa UAE Team Emirates +6
51 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +6
52 Matej Mohoric UAE Team Emirates +6
53 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +6
54 Simone Petilli UAE Team Emirates +6
55 Matthieu Ladagnous FDJ +6
56 William Bonnet FDJ +6
57 Manuele Boaro Bahrain - Merida +6
58 Georg Preidler Team Sunweb +6
59 Tejay van Garderen BMC Racing Team +6
60 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +6
61 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +6
62 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +6
63 François Bidard AG2R La Mondiale +6
64 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +6
65 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +6
66 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +6
67 Ben Hermans BMC Racing Team +6
68 Francisco Ventoso BMC Racing Team +6
69 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +6
70 Michal Golas Team Sky +6
71 Peter Stetina Trek - Segafredo +6
72 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +6
73 Víctor De la Parte Movistar Team +6
74 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +6
75 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +6
76 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo +6
77 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +6
78 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +6
79 Simon Geschke Team Sunweb +6
80 Steve Morabito FDJ +6
81 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +6
82 Caleb Ewan Orica - Scott +6
83 Daniele Bennati Movistar Team +6
84 Davide Martinelli Quick-Step Floors +18
85 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +20
86 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +22
87 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +23
88 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +23
89 Laurens ten Dam Team Sunweb +26
90 Pello Bilbao Astana Pro Team +26
91 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28
92 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +28
93 Adam Hansen Lotto - Soudal +28
94 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +28
95 Jan Bárta BORA - hansgrohe +28
96 Moreno Hofland Lotto - Soudal +28
97 Iljo Keisse Quick-Step Floors +31
98 Diego Rosa Team Sky +31
99 Geraint Thomas Team Sky +31
100 Salvatore Puccio Team Sky +31
101 José Mendes BORA - hansgrohe +31
102 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +31
103 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +31
104 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +31
105 Mikel Landa Team Sky +31
106 Rubén Plaza Orica - Scott +31
107 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +31
108 Alexander Edmondson Orica - Scott +38
109 Vasil Kiryienka Team Sky +49
110 Dries Devenyns Quick-Step Floors +58
111 Michael Hepburn Orica - Scott +58
112 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +58
113 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +1:13
114 Lars Bak Lotto - Soudal +1:21
115 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +1:25
116 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +1:26
117 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +1:32
118 Jesper Hansen Astana Pro Team +1:32
119 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +1:32
120 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +1:38
121 Mirco Maestri Bardiani - CSF +1:42
122 Tom Stamsnijder Team Sunweb +1:42
123 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +1:42
124 José Herrada Movistar Team +1:42
125 Jérémy Roy FDJ +1:42
126 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +1:42
127 Natnael Berhane Team Dimension Data +1:42
128 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +1:42
129 Kenny Elissonde Team Sky +1:42
130 Sébastien Reichenbach FDJ +1:42
131 Julien Bérard AG2R La Mondiale +1:42
132 Sindre Lunke Team Sunweb +1:42
133 Manuel Quinziato BMC Racing Team +1:42
134 José Joaquín Rojas Movistar Team +1:42
135 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:42
136 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +1:42
137 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:42
138 Winner Anacona Movistar Team +1:42
139 Julien Bernard Trek - Segafredo +1:42
140 Igor Antón Team Dimension Data +1:42
141 Chad Haga Team Sunweb +1:42
142 Manuel Senni BMC Racing Team +1:42
143 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +1:42
144 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +1:42
145 Sebastián Henao Team Sky +1:42
146 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +1:42
147 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +1:42
148 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +1:42
149 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +1:42
150 Dylan Teuns BMC Racing Team +1:42
151 Silvan Dillier BMC Racing Team +1:42
152 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +1:42
153 Mads Pedersen Trek - Segafredo +1:42
154 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:42
155 Benoît Vaugrenard FDJ +1:42
156 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:42
157 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:42
158 Eros Capecchi Quick-Step Floors +1:42
159 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +1:42
160 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +2:15
161 Johann Van Zyl Team Dimension Data +2:17
162 Philip Deignan Team Sky +2:17
163 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +2:17
164 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +2:17
165 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +2:26
166 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:26
167 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +2:33
168 Simone Andreetta Bardiani - CSF +2:47
169 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +3:34
170 Rory Sutherland Movistar Team +3:34
171 Jesús Hernández Trek - Segafredo +3:34
172 Omar Fraile Team Dimension Data +3:34
173 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +3:34
174 Edward Ravasi UAE Team Emirates +3:34
175 Svein Tuft Orica - Scott +3:34
176 Bart De Clercq Lotto - Soudal +3:34
177 Sean De Bie Lotto - Soudal +3:34
178 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +3:34
179 Marco Marcato UAE Team Emirates +3:40
180 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +4:46
181 Nicola Boem Bardiani - CSF +4:46
182 Pieter Serry Quick-Step Floors +4:52
183 Carlos Verona Orica - Scott +4:54
184 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +4:54
185 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +8:00
186 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +8:00