Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 13 Reggio Emilia - Tortona

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 13 Wegwedstrijd Reggio Emilia - Tortona
Datum vrijdag 19 mei 2017, 13:30
Afstand 167 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Fernando Gaviria Quick-Step Floors 3:47:45
2 Sam Bennett BORA - hansgrohe z.t.
3 Jasper Stuyven Trek - Segafredo z.t.
4 Roberto Ferrari UAE Team Emirates z.t.
5 Ryan Gibbons Team Dimension Data z.t.
6 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
7 Sacha Modolo UAE Team Emirates z.t.
8 Caleb Ewan Orica - Scott z.t.
9 André Greipel Lotto - Soudal z.t.
10 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin z.t.
11 Phil Bauhaus Team Sunweb z.t.
12 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors z.t.
13 Jakub Mareczko Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
14 Ivan Savitsky Gazprom - RusVelo z.t.
15 Luka Mezgec Orica - Scott z.t.
16 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo z.t.
17 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale z.t.
18 Enrico Barbin Bardiani - CSF z.t.
19 Salvatore Puccio Team Sky z.t.
20 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
21 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
22 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
23 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
24 Adam Yates Orica - Scott z.t.
25 Matej Mohoric UAE Team Emirates z.t.
26 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe z.t.
27 Michal Golas Team Sky z.t.
28 Georg Preidler Team Sunweb z.t.
29 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
30 Tobias Ludvigsson FDJ z.t.
31 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data z.t.
32 Francisco Ventoso BMC Racing Team z.t.
33 Luka Pibernik Bahrain - Merida z.t.
34 Dario Cataldo Astana Pro Team z.t.
35 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
36 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida z.t.
37 Kristian Sbaragli Team Dimension Data z.t.
38 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
39 Bob Jungels Quick-Step Floors z.t.
40 Davide Martinelli Quick-Step Floors z.t.
41 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
42 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo z.t.
43 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
44 José Joaquín Rojas Movistar Team z.t.
45 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
46 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF z.t.
47 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
48 Andrey Zeits Astana Pro Team z.t.
49 William Bonnet FDJ z.t.
50 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
51 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
52 Ben Hermans BMC Racing Team z.t.
53 Andrey Amador Movistar Team z.t.
54 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
55 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
56 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
57 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
58 Laurens De Plus Quick-Step Floors z.t.
59 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
60 Thibaut Pinot FDJ z.t.
61 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
62 Tanel Kangert Astana Pro Team z.t.
63 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo z.t.
64 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo z.t.
65 Maxime Monfort Lotto - Soudal z.t.
66 Rui Costa UAE Team Emirates z.t.
67 Simone Petilli UAE Team Emirates z.t.
68 Tejay van Garderen BMC Racing Team z.t.
69 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
70 Chad Haga Team Sunweb z.t.
71 Jasper De Buyst Lotto - Soudal z.t.
72 Benoît Vaugrenard FDJ z.t.
73 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
74 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
75 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo z.t.
76 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
77 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
78 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice z.t.
79 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal z.t.
80 Joey Rosskopf BMC Racing Team z.t.
81 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
82 José Mendes BORA - hansgrohe z.t.
83 Manuel Quinziato BMC Racing Team z.t.
84 Daniele Bennati Movistar Team z.t.
85 Laurens ten Dam Team Sunweb z.t.
86 Eros Capecchi Quick-Step Floors z.t.
87 Hubert Dupont AG2R La Mondiale z.t.
88 Svein Tuft Orica - Scott z.t.
89 Jesper Hansen Astana Pro Team z.t.
90 Rudy Molard FDJ z.t.
91 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia z.t.
92 Jan Bárta BORA - hansgrohe z.t.
93 Alexander Edmondson Orica - Scott +16
94 Adam Hansen Lotto - Soudal +22
95 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +29
96 Sindre Lunke Team Sunweb +29
97 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +29
98 Manuel Senni BMC Racing Team +29
99 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +29
100 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +41
101 Moreno Hofland Lotto - Soudal +41
102 Simon Geschke Team Sunweb +49
103 Lars Bak Lotto - Soudal +49
104 Peter Stetina Trek - Segafredo +49
105 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +49
106 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +49
107 Iljo Keisse Quick-Step Floors +53
108 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +55
109 Manuele Boaro Bahrain - Merida +55
110 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +55
111 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +55
112 Julien Bernard Trek - Segafredo +55
113 Julien Bérard AG2R La Mondiale +55
114 Dries Devenyns Quick-Step Floors +1:03
115 Bart De Clercq Lotto - Soudal +1:06
116 Diego Rosa Team Sky +1:06
117 Michael Hepburn Orica - Scott +1:06
118 Sebastián Henao Team Sky +1:06
119 Mikel Landa Team Sky +1:06
120 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:06
121 Víctor De la Parte Movistar Team +1:06
122 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +1:06
123 Mirco Maestri Bardiani - CSF +1:06
124 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:06
125 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +1:06
126 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:06
127 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +1:06
128 Silvan Dillier BMC Racing Team +1:06
129 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +1:06
130 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +1:25
131 Nicola Boem Bardiani - CSF +1:27
132 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +1:27
133 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +1:30
134 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +1:30
135 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +1:30
136 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +1:30
137 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +1:30
138 Pello Bilbao Astana Pro Team +1:30
139 Sébastien Reichenbach FDJ +1:30
140 Kenny Elissonde Team Sky +1:30
141 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +1:30
142 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +1:30
143 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +1:30
144 Tom Stamsnijder Team Sunweb +1:30
145 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:30
146 Marco Marcato UAE Team Emirates +1:40
147 Simone Andreetta Bardiani - CSF +2:07
148 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +2:07
149 Philip Deignan Team Sky +2:07
150 Omar Fraile Team Dimension Data +2:07
151 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +2:07
152 Rory Sutherland Movistar Team +3:09
153 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +3:09
154 Winner Anacona Movistar Team +3:09
155 José Herrada Movistar Team +3:09
156 Rubén Plaza Orica - Scott +3:09
157 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +3:09
158 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +3:09
159 Mads Pedersen Trek - Segafredo +3:09
160 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +3:09
161 Steve Morabito FDJ +3:09
162 Jérémy Roy FDJ +3:09
163 Dylan Teuns BMC Racing Team +3:09
164 Natnael Berhane Team Dimension Data +3:09
165 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +3:09
166 Johann Van Zyl Team Dimension Data +3:09
167 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:09
168 Vasil Kiryienka Team Sky +3:09
169 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:09
170 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +3:09
171 Igor Antón Team Dimension Data +3:09
172 Jesús Hernández Trek - Segafredo +3:09
173 Pieter Serry Quick-Step Floors +3:09
174 Carlos Verona Orica - Scott +3:09
175 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +3:09
176 Edward Ravasi UAE Team Emirates +3:09
177 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +3:09
178 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +3:09
179 Sean De Bie Lotto - Soudal +7:27
180 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +7:27
181 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +7:27
182 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +7:29
183 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +7:29
184 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +7:29
185 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +7:30
Geraint Thomas Team Sky