Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 15 Valdengo - Bergamo

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 15 Wegwedstrijd Valdengo - Bergamo
Datum zondag 21 mei 2017, 12:20
Afstand 199 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Bob Jungels Quick-Step Floors 4:16:51
2 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
3 Thibaut Pinot FDJ z.t.
4 Adam Yates Orica - Scott z.t.
5 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
6 Patrick Konrad BORA - hansgrohe z.t.
7 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
8 Tom Dumoulin Team Sunweb z.t.
9 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
10 Bauke Mollema Trek - Segafredo z.t.
11 Jan Polanc UAE Team Emirates z.t.
12 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo z.t.
13 Sébastien Reichenbach FDJ +14
14 Mikel Landa Team Sky +14
15 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +14
16 Laurens De Plus Quick-Step Floors +25
17 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +25
18 Ben Hermans BMC Racing Team +25
19 Gorka Izagirre Movistar Team +25
20 Andrey Amador Movistar Team +25
21 Tejay van Garderen BMC Racing Team +25
22 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +25
23 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +25
24 Simon Geschke Team Sunweb +25
25 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +40
26 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +40
27 Jesper Hansen Astana Pro Team +40
28 Maxime Monfort Lotto - Soudal +40
29 Rudy Molard FDJ +40
30 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +40
31 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +54
32 Dario Cataldo Astana Pro Team +1:01
33 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +1:07
34 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:07
35 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +1:10
36 Jesús Hernández Trek - Segafredo +1:10
37 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +1:25
38 Philip Deignan Team Sky +1:30
39 Sebastián Henao Team Sky +1:30
40 Manuele Boaro Bahrain - Merida +1:44
41 Peter Stetina Trek - Segafredo +1:54
42 Valerio Conti UAE Team Emirates +1:54
43 Laurens ten Dam Team Sunweb +2:17
44 Víctor De la Parte Movistar Team +2:34
45 Steve Morabito FDJ +2:34
46 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +3:41
47 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +3:41
48 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +4:19
49 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:23
50 Julien Bernard Trek - Segafredo +4:23
51 Joey Rosskopf BMC Racing Team +4:23
52 François Bidard AG2R La Mondiale +4:23
53 Rubén Plaza Orica - Scott +4:30
54 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +4:30
55 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:30
56 Carlos Verona Orica - Scott +4:44
57 Eros Capecchi Quick-Step Floors +6:04
58 Rui Costa UAE Team Emirates +8:54
59 Dylan Teuns BMC Racing Team +8:54
60 Silvan Dillier BMC Racing Team +8:54
61 Winner Anacona Movistar Team +8:54
62 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +8:54
63 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +8:54
64 Simone Petilli UAE Team Emirates +10:05
65 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +11:53
66 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +11:53
67 Salvatore Puccio Team Sky +11:53
68 Pello Bilbao Astana Pro Team +11:53
69 Enrico Barbin Bardiani - CSF +11:53
70 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +13:04
71 Georg Preidler Team Sunweb +13:04
72 Tobias Ludvigsson FDJ +13:04
73 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +13:04
74 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +13:04
75 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +13:04
76 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +13:04
77 Sean De Bie Lotto - Soudal +13:04
78 Andrey Zeits Astana Pro Team +13:04
79 José Joaquín Rojas Movistar Team +13:04
80 José Mendes BORA - hansgrohe +13:04
81 Pieter Serry Quick-Step Floors +13:04
82 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +13:04
83 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +13:04
84 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +13:04
85 Adam Hansen Lotto - Soudal +13:04
86 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +13:04
87 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +13:04
88 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +13:04
89 José Herrada Movistar Team +13:04
90 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +13:04
91 Rory Sutherland Movistar Team +13:04
92 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +13:04
93 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +13:04
94 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +13:44
95 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +13:44
96 Diego Rosa Team Sky +13:44
97 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +13:44
98 Kenny Elissonde Team Sky +14:50
99 Luka Pibernik Bahrain - Merida +16:49
100 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +16:49
101 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +16:49
102 Davide Martinelli Quick-Step Floors +16:49
103 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +16:49
104 Edward Ravasi UAE Team Emirates +16:49
105 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +16:49
106 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +16:49
107 Igor Antón Team Dimension Data +16:49
108 Matthieu Ladagnous FDJ +16:49
109 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +16:49
110 Dries Devenyns Quick-Step Floors +16:49
111 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +16:49
112 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +19:05
113 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +19:05
114 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +19:05
115 Ryan Gibbons Team Dimension Data +19:05
116 Francisco Ventoso BMC Racing Team +19:05
117 Jérémy Roy FDJ +19:05
118 Moreno Hofland Lotto - Soudal +19:05
119 Chad Haga Team Sunweb +19:05
120 Manuel Quinziato BMC Racing Team +19:05
121 Lars Bak Lotto - Soudal +19:05
122 Benoît Vaugrenard FDJ +19:05
123 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +19:05
124 Michal Golas Team Sky +19:05
125 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +19:05
126 Natnael Berhane Team Dimension Data +19:05
127 Omar Fraile Team Dimension Data +19:05
128 Vasil Kiryienka Team Sky +19:05
129 Iljo Keisse Quick-Step Floors +19:05
130 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +19:05
131 Julien Bérard AG2R La Mondiale +19:05
132 Manuel Senni BMC Racing Team +19:05
133 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +19:05
134 Sindre Lunke Team Sunweb +19:05
135 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF +19:05
136 Tom Stamsnijder Team Sunweb +19:05
137 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +19:05
138 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +19:05
139 Phil Bauhaus Team Sunweb +19:05
140 William Bonnet FDJ +19:05
141 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +19:05
142 Marco Marcato UAE Team Emirates +19:05
143 Victor Campenaerts Team LottoNL - Jumbo +19:05
144 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +19:05
145 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +19:05
146 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +19:05
147 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +19:05
148 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +19:05
149 Daniele Bennati Movistar Team +19:05
150 Jan Bárta BORA - hansgrohe +19:05
151 Sam Bennett BORA - hansgrohe +19:05
152 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +19:05
153 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +19:05
154 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +19:05
155 Johann Van Zyl Team Dimension Data +19:05
156 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:05
157 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:05
158 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19:05
159 Mirco Maestri Bardiani - CSF +19:05
160 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +19:05
161 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +19:05
162 Matej Mohoric UAE Team Emirates +19:05
163 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +19:05
164 Sacha Modolo UAE Team Emirates +19:05
165 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +19:05
166 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +19:05
167 Simone Andreetta Bardiani - CSF +19:05
168 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +19:05
169 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +19:42
170 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +19:46
171 Nicola Boem Bardiani - CSF +19:53
172 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +20:21
173 Mads Pedersen Trek - Segafredo +20:21
174 Michael Hepburn Orica - Scott +22:02
175 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +22:02
176 Alexander Edmondson Orica - Scott +22:02
177 Svein Tuft Orica - Scott +22:02
178 Luka Mezgec Orica - Scott +22:02
Tanel Kangert Astana Pro Team Niet gefinished