Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 16 Rovetta - Bormio

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 16 Wegwedstrijd Rovetta - Bormio
Datum dinsdag 23 mei 2017, 10:40
Afstand 222 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida 6:24:22
2 Mikel Landa Team Sky z.t.
3 Nairo Quintana Movistar Team +12
4 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +24
5 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +34
6 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:26
7 Bauke Mollema Trek - Segafredo +1:35
8 Bob Jungels Quick-Step Floors +1:35
9 Adam Yates Orica - Scott +1:35
10 Thibaut Pinot FDJ +1:35
11 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +1:35
12 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +1:35
13 Tom Dumoulin Team Sunweb +2:18
14 Jan Polanc UAE Team Emirates +5:10
15 Maxime Monfort Lotto - Soudal +5:17
16 Simone Petilli UAE Team Emirates +5:19
17 Sébastien Reichenbach FDJ +6:07
18 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +6:41
19 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +6:41
20 Dario Cataldo Astana Pro Team +7:30
21 Winner Anacona Movistar Team +7:46
22 Andrey Amador Movistar Team +7:46
23 Igor Antón Team Dimension Data +7:46
24 Gorka Izagirre Movistar Team +7:46
25 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +7:46
26 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +7:52
27 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +12:05
28 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +13:10
29 Tejay van Garderen BMC Racing Team +16:36
30 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +16:36
31 Eros Capecchi Quick-Step Floors +18:38
32 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +18:38
33 Laurens ten Dam Team Sunweb +20:27
34 Jesús Hernández Trek - Segafredo +20:42
35 Rubén Plaza Orica - Scott +20:42
36 François Bidard AG2R La Mondiale +21:51
37 Jesper Hansen Astana Pro Team +22:17
38 Manuel Senni BMC Racing Team +22:27
39 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +22:27
40 Silvan Dillier BMC Racing Team +22:27
41 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +22:27
42 Laurens De Plus Quick-Step Floors +22:27
43 Daniel Martínez Wilier Triestina - Selle Italia +23:23
44 José Mendes BORA - hansgrohe +23:23
45 Peter Stetina Trek - Segafredo +23:23
46 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +23:42
47 Rui Costa UAE Team Emirates +24:33
48 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +24:33
49 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +24:37
50 Natnael Berhane Team Dimension Data +24:52
51 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +25:03
52 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +25:14
53 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25:51
54 Simon Geschke Team Sunweb +29:48
55 Chad Haga Team Sunweb +29:48
56 José Herrada Movistar Team +30:07
57 Philip Deignan Team Sky +30:07
58 Sebastián Henao Team Sky +30:07
59 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +33:08
60 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +33:08
61 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +33:08
62 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +33:08
63 Carlos Verona Orica - Scott +33:08
64 Víctor De la Parte Movistar Team +33:08
65 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +33:08
66 Steve Morabito FDJ +33:08
67 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +33:08
68 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +33:08
69 Rudy Molard FDJ +33:08
70 Julien Bernard Trek - Segafredo +33:08
71 Jérémy Roy FDJ +33:08
72 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +33:08
73 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +33:08
74 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +33:08
75 Francisco Ventoso BMC Racing Team +33:08
76 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +33:25
77 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +33:58
78 Edward Ravasi UAE Team Emirates +34:44
79 Luis León Sánchez Astana Pro Team +34:44
80 Vasil Kiryienka Team Sky +36:10
81 Pello Bilbao Astana Pro Team +37:18
82 Omar Fraile Team Dimension Data +37:18
83 Georg Preidler Team Sunweb +40:01
84 José Joaquín Rojas Movistar Team +40:26
85 Rory Sutherland Movistar Team +40:26
86 Andrey Zeits Astana Pro Team +40:26
87 Sindre Lunke Team Sunweb +40:26
88 Dylan Teuns BMC Racing Team +40:26
89 Pieter Serry Quick-Step Floors +40:26
90 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +40:26
91 Valerio Conti UAE Team Emirates +40:26
92 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +40:26
93 Benoît Vaugrenard FDJ +40:26
94 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +47:08
95 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +47:08
96 Moreno Hofland Lotto - Soudal +47:08
97 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +47:08
98 Jan Bárta BORA - hansgrohe +47:08
99 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +47:08
100 Sam Bennett BORA - hansgrohe +47:08
101 Manuel Quinziato BMC Racing Team +47:08
102 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +47:22
103 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +47:22
104 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +47:22
105 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +47:22
106 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +47:22
107 Salvatore Puccio Team Sky +47:22
108 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +47:22
109 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +47:22
110 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +47:22
111 Diego Rosa Team Sky +47:22
112 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +47:22
113 Marco Marcato UAE Team Emirates +47:22
114 Michael Hepburn Orica - Scott +47:22
115 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +47:22
116 Svein Tuft Orica - Scott +47:22
117 Matthieu Ladagnous FDJ +47:22
118 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +47:22
119 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +47:22
120 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +47:22
121 Adam Hansen Lotto - Soudal +47:22
122 Joey Rosskopf BMC Racing Team +47:22
123 Jasper De Buyst Lotto - Soudal +47:22
124 Tobias Ludvigsson FDJ +47:22
125 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +47:22
126 Michal Golas Team Sky +47:22
127 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +47:22
128 Matej Mohoric UAE Team Emirates +47:22
129 Luka Mezgec Orica - Scott +47:22
130 Julien Bérard AG2R La Mondiale +47:22
131 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +47:22
132 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +47:22
133 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +47:22
134 Mads Pedersen Trek - Segafredo +47:22
135 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +47:22
136 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +47:39
137 Manuele Boaro Bahrain - Merida +47:39
138 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +51:21
139 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +51:21
140 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +51:21
141 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +51:21
142 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +51:21
143 Luka Pibernik Bahrain - Merida +51:21
144 Phil Bauhaus Team Sunweb +51:21
145 Davide Martinelli Quick-Step Floors +51:21
146 Lars Bak Lotto - Soudal +51:21
147 Johann Van Zyl Team Dimension Data +51:21
148 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +51:21
149 Sacha Modolo UAE Team Emirates +51:21
150 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +51:21
151 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +51:21
152 Tom Stamsnijder Team Sunweb +51:21
153 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +51:21
154 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +51:21
155 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +51:21
156 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +52:04
157 Mirco Maestri Bardiani - CSF +52:08
158 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +52:08
159 Enrico Barbin Bardiani - CSF +52:08
160 Simone Andreetta Bardiani - CSF +52:15
161 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +52:15
162 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +52:18
163 Iljo Keisse Quick-Step Floors +52:18
164 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +52:22
165 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +52:22
166 Nicola Boem Bardiani - CSF +52:22
167 Dries Devenyns Quick-Step Floors +52:28
168 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +52:28
169 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +52:32
Ben Hermans BMC Racing Team Niet gefinished