Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 18 Moena - Ortisei

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 18 Wegwedstrijd Moena - Ortisei
Datum donderdag 25 mei 2017, 13:09
Afstand 137 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Tejay van Garderen BMC Racing Team 3:54:04
2 Mikel Landa Team Sky z.t.
3 Thibaut Pinot FDJ +8
4 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +8
5 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +11
6 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +24
7 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +34
8 Bauke Mollema Trek - Segafredo +34
9 Tom Dumoulin Team Sunweb +1:06
10 Nairo Quintana Movistar Team +1:06
11 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +1:06
12 Adam Yates Orica - Scott +1:12
13 Sébastien Reichenbach FDJ +1:12
14 Dario Cataldo Astana Pro Team +1:48
15 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:48
16 Winner Anacona Movistar Team +2:20
17 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:20
18 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +3:06
19 Bob Jungels Quick-Step Floors +3:55
20 Andrey Amador Movistar Team +3:55
21 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +4:28
22 Natnael Berhane Team Dimension Data +4:28
23 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:48
24 Maxime Monfort Lotto - Soudal +5:06
25 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +5:06
26 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +5:44
27 Jan Polanc UAE Team Emirates +6:57
28 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +6:57
29 Diego Rosa Team Sky +6:57
30 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +6:57
31 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +7:40
32 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +7:40
33 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +8:44
34 Rubén Plaza Orica - Scott +8:44
35 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:23
36 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +10:16
37 Gorka Izagirre Movistar Team +14:18
38 Laurens ten Dam Team Sunweb +18:37
39 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +18:37
40 Joey Rosskopf BMC Racing Team +18:37
41 Carlos Verona Orica - Scott +18:48
42 Sebastián Henao Team Sky +18:48
43 Philip Deignan Team Sky +18:48
44 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +18:48
45 José Joaquín Rojas Movistar Team +21:59
46 Rory Sutherland Movistar Team +32:57
47 Michael Hepburn Orica - Scott +32:57
48 Tobias Ludvigsson FDJ +32:57
49 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +32:57
50 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +32:57
51 Luka Mezgec Orica - Scott +32:57
52 Sindre Lunke Team Sunweb +32:57
53 Simone Petilli UAE Team Emirates +32:57
54 Peter Stetina Trek - Segafredo +32:57
55 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +32:57
56 Luka Pibernik Bahrain - Merida +32:57
57 Rui Costa UAE Team Emirates +32:57
58 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +32:57
59 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +32:57
60 Julien Bernard Trek - Segafredo +32:57
61 Georg Preidler Team Sunweb +32:57
62 Silvan Dillier BMC Racing Team +32:57
63 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +32:57
64 Dylan Teuns BMC Racing Team +32:57
65 Simon Geschke Team Sunweb +32:57
66 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +32:57
67 Steve Morabito FDJ +32:57
68 Jérémy Roy FDJ +32:57
69 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +32:57
70 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +32:57
71 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +32:57
72 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +32:57
73 Víctor De la Parte Movistar Team +32:57
74 Jan Bárta BORA - hansgrohe +32:57
75 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +32:57
76 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +32:57
77 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +32:57
78 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +32:57
79 Eros Capecchi Quick-Step Floors +32:57
80 Chad Haga Team Sunweb +32:57
81 Mads Pedersen Trek - Segafredo +32:57
82 Jesús Hernández Trek - Segafredo +32:57
83 José Mendes BORA - hansgrohe +32:57
84 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +32:57
85 Jesper Hansen Astana Pro Team +32:57
86 Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo +32:57
87 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +32:57
88 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +32:57
89 François Bidard AG2R La Mondiale +32:57
90 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +32:57
91 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +32:57
92 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +32:57
93 Laurens De Plus Quick-Step Floors +32:57
94 Omar Fraile Team Dimension Data +32:57
95 José Herrada Movistar Team +32:57
96 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +32:57
97 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +32:57
98 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +32:57
99 Igor Antón Team Dimension Data +32:57
100 Pello Bilbao Astana Pro Team +32:57
101 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +32:57
102 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +32:57
103 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +33:09
104 Manuel Quinziato BMC Racing Team +35:55
105 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +35:55
106 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +35:55
107 Valerio Conti UAE Team Emirates +35:55
108 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +35:55
109 Moreno Hofland Lotto - Soudal +35:55
110 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +35:55
111 Adam Hansen Lotto - Soudal +35:55
112 Matthieu Ladagnous FDJ +35:55
113 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +35:55
114 Manuel Senni BMC Racing Team +35:55
115 Marco Marcato UAE Team Emirates +35:55
116 Salvatore Puccio Team Sky +35:55
117 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +35:55
118 Benoît Vaugrenard FDJ +35:55
119 Lars Bak Lotto - Soudal +35:55
120 Julien Bérard AG2R La Mondiale +35:55
121 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35:55
122 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +35:55
123 Andrey Zeits Astana Pro Team +35:55
124 Tom Stamsnijder Team Sunweb +35:55
125 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +35:55
126 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +35:55
127 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +35:55
128 Edward Ravasi UAE Team Emirates +35:55
129 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +35:55
130 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +35:55
131 Pieter Serry Quick-Step Floors +35:55
132 Luis León Sánchez Astana Pro Team +35:55
133 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +35:55
134 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +35:55
135 Michal Golas Team Sky +35:55
136 Sam Bennett BORA - hansgrohe +35:55
137 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35:55
138 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +35:55
139 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +35:55
140 Francisco Ventoso BMC Racing Team +35:55
141 Matej Mohoric UAE Team Emirates +35:55
142 Svein Tuft Orica - Scott +35:55
143 Nicola Boem Bardiani - CSF +35:55
144 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +35:55
145 Davide Martinelli Quick-Step Floors +35:55
146 Mirco Maestri Bardiani - CSF +35:55
147 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +35:55
148 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +35:55
149 Manuele Boaro Bahrain - Merida +35:55
150 Johann Van Zyl Team Dimension Data +35:55
151 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +35:55
152 Rudy Molard FDJ +35:55
153 Dries Devenyns Quick-Step Floors +35:55
154 Simone Andreetta Bardiani - CSF +35:55
155 Vasil Kiryienka Team Sky +35:55
156 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +35:55
157 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +35:55
158 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +35:55
159 Iljo Keisse Quick-Step Floors +35:55
160 Enrico Barbin Bardiani - CSF +35:55
161 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +35:55
162 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +35:55
163 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +35:55
164 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +35:55
165 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +35:55
Jasper De Buyst Lotto - Soudal Niet gefinished