Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 19 Innichen - Piancavallo

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 19 Wegwedstrijd Innichen - Piancavallo
Datum vrijdag 26 mei 2017, 12:10
Afstand 191 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Mikel Landa Team Sky 4:53:00
2 Rui Costa UAE Team Emirates +1:49
3 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +1:54
4 Pello Bilbao Astana Pro Team +2:12
5 Sebastián Henao Team Sky +3:06
6 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +3:51
7 Luis León Sánchez Astana Pro Team +3:51
8 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +5:05
9 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +5:05
10 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +6:44
11 Thibaut Pinot FDJ +8:09
12 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +8:15
13 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +8:15
14 Bob Jungels Quick-Step Floors +8:21
15 Adam Yates Orica - Scott +8:21
16 Nairo Quintana Movistar Team +8:21
17 Bauke Mollema Trek - Segafredo +8:23
18 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +8:23
19 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +8:23
20 José Herrada Movistar Team +8:58
21 Rubén Plaza Orica - Scott +9:18
22 Tom Dumoulin Team Sunweb +9:30
23 Sébastien Reichenbach FDJ +9:30
24 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:30
25 José Joaquín Rojas Movistar Team +9:30
26 Rudy Molard FDJ +9:41
27 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +9:56
28 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +10:41
29 Jan Polanc UAE Team Emirates +10:41
30 Steven Kruijswijk Team LottoNL - Jumbo +10:41
31 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +10:58
32 Laurens De Plus Quick-Step Floors +11:47
33 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +11:47
34 Maxime Monfort Lotto - Soudal +12:08
35 Jesús Hernández Trek - Segafredo +12:08
36 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +12:08
37 Nicola Boem Bardiani - CSF +12:41
38 François Bidard AG2R La Mondiale +13:16
39 Eros Capecchi Quick-Step Floors +13:41
40 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +13:59
41 Julien Bernard Trek - Segafredo +13:59
42 Dario Cataldo Astana Pro Team +13:59
43 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +13:59
44 Andrey Zeits Astana Pro Team +13:59
45 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +16:05
46 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +16:05
47 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +17:12
48 Winner Anacona Movistar Team +19:26
49 Simon Geschke Team Sunweb +19:26
50 Tejay van Garderen BMC Racing Team +19:26
51 Jesper Hansen Astana Pro Team +19:26
52 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +19:26
53 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +19:26
54 Pieter Serry Quick-Step Floors +19:38
55 Georg Preidler Team Sunweb +20:59
56 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +20:59
57 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +20:59
58 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +22:31
59 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +22:31
60 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +22:31
61 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +23:23
62 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +23:23
63 Manuel Senni BMC Racing Team +23:23
64 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +23:23
65 Carlos Verona Orica - Scott +23:23
66 Omar Fraile Team Dimension Data +23:23
67 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +23:23
68 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +23:23
69 Steve Morabito FDJ +23:23
70 Jérémy Roy FDJ +23:23
71 Víctor De la Parte Movistar Team +23:23
72 Igor Antón Team Dimension Data +23:23
73 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +23:23
74 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +23:23
75 Marco Marcato UAE Team Emirates +23:23
76 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +23:23
77 Peter Stetina Trek - Segafredo +23:23
78 Adam Hansen Lotto - Soudal +23:23
79 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +23:23
80 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +23:23
81 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +23:23
82 Luka Pibernik Bahrain - Merida +23:28
83 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +25:12
84 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +25:12
85 Manuele Boaro Bahrain - Merida +25:41
86 Simone Andreetta Bardiani - CSF +25:41
87 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +26:23
88 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +28:11
89 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +28:11
90 Tobias Ludvigsson FDJ +28:11
91 Matthieu Ladagnous FDJ +28:11
92 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +28:11
93 José Mendes BORA - hansgrohe +28:11
94 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +28:11
95 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +28:11
96 Diego Rosa Team Sky +28:11
97 Moreno Hofland Lotto - Soudal +28:11
98 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:11
99 Salvatore Puccio Team Sky +28:11
100 Dylan Teuns BMC Racing Team +28:11
101 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +28:11
102 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:11
103 Sindre Lunke Team Sunweb +28:11
104 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +28:11
105 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +28:11
106 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +28:11
107 Enrico Barbin Bardiani - CSF +28:11
108 Mirco Maestri Bardiani - CSF +28:11
109 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +28:11
110 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +28:11
111 Matej Mohoric UAE Team Emirates +28:11
112 Valerio Conti UAE Team Emirates +28:11
113 Philip Deignan Team Sky +28:11
114 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +28:11
115 Simone Petilli UAE Team Emirates +28:11
116 Michael Hepburn Orica - Scott +28:11
117 Rory Sutherland Movistar Team +28:11
118 Julien Bérard AG2R La Mondiale +28:11
119 Chad Haga Team Sunweb +28:11
120 Edward Ravasi UAE Team Emirates +28:11
121 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:11
122 Joey Rosskopf BMC Racing Team +28:11
123 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:11
124 Natnael Berhane Team Dimension Data +28:11
125 Luka Mezgec Orica - Scott +28:11
126 Michal Golas Team Sky +28:11
127 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +28:11
128 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +28:11
129 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +28:11
130 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +28:11
131 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:11
132 Jan Bárta BORA - hansgrohe +28:11
133 Johann Van Zyl Team Dimension Data +28:11
134 Lars Bak Lotto - Soudal +28:11
135 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +28:11
136 Laurens ten Dam Team Sunweb +28:11
137 Vasil Kiryienka Team Sky +28:11
138 Dries Devenyns Quick-Step Floors +28:11
139 Manuel Quinziato BMC Racing Team +28:11
140 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +28:11
141 Iljo Keisse Quick-Step Floors +28:11
142 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +28:11
143 Silvan Dillier BMC Racing Team +28:11
144 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +28:11
145 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +28:11
146 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:11
147 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +28:11
148 Benoît Vaugrenard FDJ +28:11
149 Gorka Izagirre Movistar Team +28:11
150 Francisco Ventoso BMC Racing Team +28:11
151 Andrey Amador Movistar Team +28:11
152 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +28:11
153 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:11
154 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +28:11
155 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +28:11
156 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +28:11
157 Svein Tuft Orica - Scott +28:11
158 Mads Pedersen Trek - Segafredo +29:54
159 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +29:54
160 Davide Martinelli Quick-Step Floors +29:54
161 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +29:54
162 Sam Bennett BORA - hansgrohe +29:54
163 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +29:54
164 Tom Stamsnijder Team Sunweb +30:25
Bram Tankink Team LottoNL - Jumbo Niet gefinished