Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 20 Pordenone - Asiago

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 20 Wegwedstrijd Pordenone - Asiago
Datum zaterdag 27 mei 2017, 12:07
Afstand 190 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Thibaut Pinot FDJ 4:57:58
2 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin z.t.
3 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida z.t.
4 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
5 Nairo Quintana Movistar Team z.t.
6 Bob Jungels Quick-Step Floors +15
7 Adam Yates Orica - Scott +15
8 Sébastien Reichenbach FDJ +15
9 Bauke Mollema Trek - Segafredo +15
10 Tom Dumoulin Team Sunweb +15
11 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +20
12 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +2:35
13 Omar Fraile Team Dimension Data +2:35
14 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +2:35
15 Jan Polanc UAE Team Emirates +2:35
16 Philip Deignan Team Sky +2:35
17 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +4:17
18 Jesper Hansen Astana Pro Team +4:18
19 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:18
20 Dario Cataldo Astana Pro Team +4:18
21 José Mendes BORA - hansgrohe +4:18
22 Andrey Amador Movistar Team +4:18
23 Mikel Landa Team Sky +4:18
24 Maxime Monfort Lotto - Soudal +6:41
25 Simone Petilli UAE Team Emirates +6:41
26 Tejay van Garderen BMC Racing Team +6:41
27 Luka Mezgec Orica - Scott +6:41
28 Jesús Hernández Trek - Segafredo +6:41
29 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +6:41
30 Dylan Teuns BMC Racing Team +6:41
31 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +7:54
32 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +7:54
33 François Bidard AG2R La Mondiale +7:54
34 Laurens De Plus Quick-Step Floors +7:54
35 Carlos Verona Orica - Scott +7:54
36 Sebastián Henao Team Sky +7:54
37 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +12:32
38 Manuel Senni BMC Racing Team +12:32
39 Steve Morabito FDJ +12:32
40 Andrey Zeits Astana Pro Team +12:32
41 Diego Rosa Team Sky +12:32
42 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:32
43 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:32
44 Simon Geschke Team Sunweb +12:32
45 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +12:32
46 Rubén Plaza Orica - Scott +12:32
47 Víctor De la Parte Movistar Team +12:32
48 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +12:32
49 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +12:32
50 Julien Bernard Trek - Segafredo +14:50
51 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +14:50
52 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +16:41
53 Edward Ravasi UAE Team Emirates +16:46
54 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +16:46
55 Matthieu Ladagnous FDJ +16:46
56 Laurens ten Dam Team Sunweb +16:46
57 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +16:46
58 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +16:46
59 Dries Devenyns Quick-Step Floors +17:10
60 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +21:42
61 Luis León Sánchez Astana Pro Team +21:42
62 José Joaquín Rojas Movistar Team +21:42
63 Gorka Izagirre Movistar Team +21:42
64 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +21:42
65 Pieter Serry Quick-Step Floors +21:42
66 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +21:42
67 Manuele Boaro Bahrain - Merida +21:42
68 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +21:42
69 Jérémy Roy FDJ +22:12
70 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +22:12
71 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +22:16
72 Adam Hansen Lotto - Soudal +25:53
73 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +25:53
74 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +25:53
75 Winner Anacona Movistar Team +25:53
76 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +25:53
77 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +25:53
78 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +25:53
79 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +25:53
80 Rory Sutherland Movistar Team +25:53
81 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +25:53
82 Luka Pibernik Bahrain - Merida +25:53
83 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +28:38
84 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +35:57
85 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +35:57
86 Marco Marcato UAE Team Emirates +35:57
87 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +35:57
88 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +35:57
89 Lars Bak Lotto - Soudal +35:57
90 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +35:57
91 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +35:57
92 Joey Rosskopf BMC Racing Team +35:57
93 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +35:57
94 Moreno Hofland Lotto - Soudal +35:57
95 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +35:57
96 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +35:57
97 Julien Bérard AG2R La Mondiale +35:57
98 Enrico Barbin Bardiani - CSF +35:57
99 Mirco Maestri Bardiani - CSF +35:57
100 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +35:57
101 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +35:57
102 Georg Preidler Team Sunweb +35:57
103 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +35:57
104 Rui Costa UAE Team Emirates +35:57
105 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +35:57
106 Matej Mohoric UAE Team Emirates +35:57
107 Valerio Conti UAE Team Emirates +35:57
108 Sindre Lunke Team Sunweb +35:57
109 Tobias Ludvigsson FDJ +35:57
110 Igor Antón Team Dimension Data +35:57
111 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +35:57
112 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +35:57
113 Tom Stamsnijder Team Sunweb +35:57
114 Silvan Dillier BMC Racing Team +35:57
115 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +35:57
116 Eros Capecchi Quick-Step Floors +35:57
117 Francisco Ventoso BMC Racing Team +35:57
118 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +35:57
119 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +35:57
120 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +35:57
121 Pello Bilbao Astana Pro Team +35:57
122 Natnael Berhane Team Dimension Data +35:57
123 Peter Stetina Trek - Segafredo +35:57
124 Michal Golas Team Sky +35:57
125 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +35:57
126 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +35:57
127 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo +35:57
128 Manuel Quinziato BMC Racing Team +35:57
129 Rudy Molard FDJ +35:57
130 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +35:57
131 Chad Haga Team Sunweb +35:57
132 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +35:57
133 Salvatore Puccio Team Sky +35:57
134 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +35:57
135 Benoît Vaugrenard FDJ +35:57
136 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +35:57
137 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +35:57
138 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +35:57
139 José Herrada Movistar Team +35:57
140 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +35:57
141 Davide Martinelli Quick-Step Floors +35:57
142 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +35:57
143 Jan Bárta BORA - hansgrohe +35:57
144 Sam Bennett BORA - hansgrohe +35:57
145 Johann Van Zyl Team Dimension Data +35:57
146 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +35:57
147 Iljo Keisse Quick-Step Floors +35:57
148 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +35:57
149 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +35:57
150 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +35:57
151 Nicola Boem Bardiani - CSF +35:57
152 Vasil Kiryienka Team Sky +35:57
153 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +35:57
154 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35:57
155 Simone Andreetta Bardiani - CSF +35:57
156 Mads Pedersen Trek - Segafredo +35:57
157 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +35:57
158 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +35:57
159 Svein Tuft Orica - Scott +35:57
160 Michael Hepburn Orica - Scott +35:57
161 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35:57
162 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +35:57
Giovanni Visconti Bahrain - Merida Niet gefinished