Het liveverslag is afgelopen. Liveverslag gemist?

Uitslag Giro d'Italia 2017: Etappe 21 Monza - Milaan

Evenement Giro d'Italia 2017
Etappe 21 Individuele tijdrit Monza - Milaan
Datum zondag 28 mei 2017, 13:48
Afstand 29,3 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Jos van Emden Team LottoNL - Jumbo 33:08
2 Tom Dumoulin Team Sunweb +15
3 Manuel Quinziato BMC Racing Team +27
4 Vasil Kiryienka Team Sky +31
5 Joey Rosskopf BMC Racing Team +35
6 Jan Bárta BORA - hansgrohe +39
7 Georg Preidler Team Sunweb +51
8 Bob Jungels Quick-Step Floors +54
9 Jan Tratnik CCC - Sprandi - Polkowice +57
10 Andrey Amador Movistar Team +1:02
11 Marcin Bialoblocki CCC - Sprandi - Polkowice +1:04
12 Mads Pedersen Trek - Segafredo +1:04
13 Vincenzo Nibali Bahrain - Merida +1:09
14 Tobias Ludvigsson FDJ +1:09
15 Michael Hepburn Orica - Scott +1:13
16 Stef Clement Team LottoNL - Jumbo +1:14
17 Chad Haga Team Sunweb +1:16
18 Jurgen Van den Broeck Team LottoNL - Jumbo +1:17
19 Silvan Dillier BMC Racing Team +1:17
20 Svein Tuft Orica - Scott +1:18
21 Tejay van Garderen BMC Racing Team +1:21
22 Jasper Stuyven Trek - Segafredo +1:31
23 Rubén Plaza Orica - Scott +1:36
24 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +1:36
25 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +1:37
26 Francisco Ventoso BMC Racing Team +1:37
27 Nairo Quintana Movistar Team +1:39
28 Thibaut Pinot FDJ +1:42
29 Patrick Konrad BORA - hansgrohe +1:44
30 Twan Castelijns Team LottoNL - Jumbo +1:46
31 Bauke Mollema Trek - Segafredo +1:46
32 Martijn Keizer Team LottoNL - Jumbo +1:48
33 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin +1:49
34 Jérémy Roy FDJ +1:49
35 Luis León Sánchez Astana Pro Team +1:49
36 Diego Rosa Team Sky +1:50
37 Maxime Monfort Lotto - Soudal +1:54
38 Maxim Belkov Team Katusha - Alpecin +1:54
39 Maciej Paterski CCC - Sprandi - Polkowice +1:57
40 Lars Bak Lotto - Soudal +1:58
41 José Mendes BORA - hansgrohe +2:06
42 Rui Costa UAE Team Emirates +2:15
43 Dario Cataldo Astana Pro Team +2:15
44 Mikel Landa Team Sky +2:15
45 Jan Polanc UAE Team Emirates +2:16
46 Kristijan Koren Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +2:18
47 Valerio Conti UAE Team Emirates +2:21
48 Salvatore Puccio Team Sky +2:24
49 Matej Mohoric UAE Team Emirates +2:25
50 Evgeniy Shalunov Gazprom - RusVelo +2:27
51 Adam Yates Orica - Scott +2:28
52 Marco Marcato UAE Team Emirates +2:28
53 Christopher Juul-Jensen Orica - Scott +2:31
54 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +2:32
55 Manuel Senni BMC Racing Team +2:35
56 Daniel Teklehaimanot Team Dimension Data +2:37
57 Julien Bernard Trek - Segafredo +2:39
58 Sam Bennett BORA - hansgrohe +2:48
59 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +2:49
60 Iljo Keisse Quick-Step Floors +2:49
61 Matthieu Ladagnous FDJ +2:55
62 Tomasz Marczynski Lotto - Soudal +2:57
63 Sebastián Henao Team Sky +2:58
64 Edward Ravasi UAE Team Emirates +2:58
65 Carlos Verona Orica - Scott +2:58
66 Sébastien Reichenbach FDJ +3:00
67 Gorka Izagirre Movistar Team +3:01
68 Manuele Boaro Bahrain - Merida +3:01
69 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +3:01
70 Benoît Vaugrenard FDJ +3:02
71 Fernando Gaviria Quick-Step Floors +3:03
72 Víctor De la Parte Movistar Team +3:03
73 Luka Pibernik Bahrain - Merida +3:05
74 Simon Geschke Team Sunweb +3:09
75 Alexey Tsatevich Gazprom - RusVelo +3:09
76 Franco Pellizotti Bahrain - Merida +3:10
77 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +3:11
78 Andrey Zeits Astana Pro Team +3:12
79 José Joaquín Rojas Movistar Team +3:12
80 Laurens De Plus Quick-Step Floors +3:15
81 Dylan Teuns BMC Racing Team +3:15
82 Cesare Benedetti BORA - hansgrohe +3:17
83 Omar Fraile Team Dimension Data +3:28
84 Johann Van Zyl Team Dimension Data +3:29
85 Davide Formolo Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:30
86 Eugenio Alafaci Trek - Segafredo +3:31
87 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +3:33
88 Michal Golas Team Sky +3:33
89 Eros Capecchi Quick-Step Floors +3:35
90 José Herrada Movistar Team +3:37
91 Julen Amezqueta Wilier Triestina - Selle Italia +3:39
92 Ivan Rovnyi Gazprom - RusVelo +3:39
93 Moreno Hofland Lotto - Soudal +3:39
94 Pieter Serry Quick-Step Floors +3:40
95 Laurens ten Dam Team Sunweb +3:42
96 Kanstantsin Siutsou Bahrain - Merida +3:43
97 Pavel Brutt Gazprom - RusVelo +3:44
98 Simone Petilli UAE Team Emirates +3:44
99 Rory Sutherland Movistar Team +3:44
100 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +3:46
101 Pello Bilbao Astana Pro Team +3:46
102 Sergey Firsanov Gazprom - RusVelo +3:48
103 Dmitry Kozonchuk Gazprom - RusVelo +3:48
104 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +3:48
105 Tom Stamsnijder Team Sunweb +3:49
106 Lukasz Owsian CCC - Sprandi - Polkowice +3:50
107 Philip Deignan Team Sky +3:52
108 Hubert Dupont AG2R La Mondiale +3:56
109 Michal Schlegel CCC - Sprandi - Polkowice +3:58
110 Igor Antón Team Dimension Data +3:58
111 Rudy Molard FDJ +3:59
112 Jan Hirt CCC - Sprandi - Polkowice +3:59
113 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin +4:03
114 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:03
115 Alexander Foliforov Gazprom - RusVelo +4:04
116 Kristian Sbaragli Team Dimension Data +4:06
117 Davide Martinelli Quick-Step Floors +4:06
118 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +4:08
119 Luka Mezgec Orica - Scott +4:08
120 Felix Großschartner CCC - Sprandi - Polkowice +4:15
121 Winner Anacona Movistar Team +4:17
122 Joe Dombrowski Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:20
123 Jesper Hansen Astana Pro Team +4:22
124 Giuseppe Fonzi Wilier Triestina - Selle Italia +4:23
125 Julien Bérard AG2R La Mondiale +4:25
126 Cristián Rodríguez Wilier Triestina - Selle Italia +4:26
127 Adam Hansen Lotto - Soudal +4:26
128 Alberto Losada Team Katusha - Alpecin +4:26
129 Eugert Zhupa Wilier Triestina - Selle Italia +4:27
130 Ilia Koshevoy Wilier Triestina - Selle Italia +4:29
131 Enrico Barbin Bardiani - CSF +4:30
132 Steve Morabito FDJ +4:31
133 Maximiliano Richeze Quick-Step Floors +4:32
134 Branislav Samoilav CCC - Sprandi - Polkowice +4:33
135 Peter Stetina Trek - Segafredo +4:34
136 Nicola Boem Bardiani - CSF +4:36
137 Natnael Berhane Team Dimension Data +4:36
138 Dries Devenyns Quick-Step Floors +4:38
139 Robert Kišerlovski Team Katusha - Alpecin +4:41
140 Enrico Gasparotto Bahrain - Merida +4:45
141 Mirco Maestri Bardiani - CSF +4:47
142 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +4:48
143 François Bidard AG2R La Mondiale +4:53
144 Valerio Agnoli Bahrain - Merida +4:54
145 Roberto Ferrari UAE Team Emirates +5:02
146 Giulio Ciccone Bardiani - CSF +5:11
147 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +5:11
148 Simone Ponzi CCC - Sprandi - Polkowice +5:12
149 Matteo Busato Wilier Triestina - Selle Italia +5:14
150 Davide Villella Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:15
151 Jesús Hernández Trek - Segafredo +5:19
152 Sergey Lagutin Gazprom - RusVelo +5:23
153 Quentin Jauregui AG2R La Mondiale +5:24
154 Pierre Rolland Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:27
155 Filippo Pozzato Wilier Triestina - Selle Italia +5:29
156 Sindre Lunke Team Sunweb +5:37
157 Hugh Carthy Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +5:40
158 Zhandos Bizhigitov Astana Pro Team +5:41
159 Lorenzo Rota Bardiani - CSF +5:43
160 Matvey Mamykin Team Katusha - Alpecin +5:50
161 Simone Andreetta Bardiani - CSF +6:44
Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin