Uitslag Tour Down Under 2017: Stage 1 Unley - Lyndoch

Evenement Tour Down Under 2017
Stage 1 Wegwedstrijd Unley - Lyndoch
Datum dinsdag 17 januari 2017, 01:31
Afstand 118,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Caleb Ewan Orica - Scott 3:24:18
2 Danny van Poppel Team Sky z.t.
3 Sam Bennett BORA - hansgrohe z.t.
4 Marko Kump UAE Team Emirates z.t.
5 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida z.t.
6 Nikias Arndt Team Sunweb z.t.
7 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin z.t.
8 Edward Theuns Trek - Segafredo z.t.
9 Miles Scotson BMC Racing Team z.t.
10 Sean De Bie Lotto - Soudal z.t.
11 Mark Renshaw Team Dimension Data z.t.
12 Jay McCarthy BORA - hansgrohe z.t.
13 Lorrenzo Manzin FDJ z.t.
14 Anthony Roux FDJ z.t.
15 Carlos Barbero Movistar Team z.t.
16 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo z.t.
17 Jasha Sütterlin Movistar Team z.t.
18 Peter Sagan BORA - hansgrohe z.t.
19 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
20 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin z.t.
21 Chris Hamilton Team Sunweb z.t.
22 Matti Breschel Astana Pro Team z.t.
23 Jack Bauer Quick-Step Floors z.t.
24 Nathan Haas Team Dimension Data z.t.
25 Rafael Valls Lotto - Soudal z.t.
26 Nathan Earle Australië z.t.
27 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo z.t.
28 Petr Vakoc Quick-Step Floors z.t.
29 Diego Ulissi UAE Team Emirates z.t.
30 Lars Bak Lotto - Soudal z.t.
31 Luis León Sánchez Astana Pro Team z.t.
32 Martin Velits Quick-Step Floors z.t.
33 Geraint Thomas Team Sky z.t.
34 Matthieu Ladagnous FDJ z.t.
35 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo z.t.
36 Ben Swift UAE Team Emirates z.t.
37 Rohan Dennis BMC Racing Team z.t.
38 Richie Porte BMC Racing Team z.t.
39 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors z.t.
40 Arnaud Courteille FDJ z.t.
41 Danilo Wyss BMC Racing Team z.t.
42 Cameron Meyer Australië z.t.
43 Luke Rowe Team Sky z.t.
44 Simon Gerrans Orica - Scott z.t.
45 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin z.t.
46 Lucas Hamilton Australië z.t.
47 Michael Valgren Astana Pro Team z.t.
48 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo z.t.
49 Wilco Kelderman Team Sunweb z.t.
50 Esteban Chaves Orica - Scott z.t.
51 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale z.t.
52 Daryl Impey Orica - Scott z.t.
53 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida z.t.
54 Odd Christian Eiking FDJ z.t.
55 François Bidard AG2R La Mondiale z.t.
56 Francisco Ventoso BMC Racing Team z.t.
57 Clément Chevrier AG2R La Mondiale z.t.
58 Janez Brajkovic Bahrain - Merida z.t.
59 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale z.t.
60 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe z.t.
61 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
62 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin z.t.
63 Sergio Henao Team Sky z.t.
64 Kenny Elissonde Team Sky z.t.
65 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo z.t.
66 Louis Meintjes UAE Team Emirates z.t.
67 Johannes Fröhlinger Team Sunweb z.t.
68 Koen de Kort Trek - Segafredo z.t.
69 Jan Bakelants AG2R La Mondiale z.t.
70 Roger Kluge Orica - Scott z.t.
71 Vegard Laengen UAE Team Emirates z.t.
72 Samuel Jenner Australië z.t.
73 Sebastián Henao Team Sky z.t.
74 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
75 Enric Mas Quick-Step Floors z.t.
76 Amaël Moinard BMC Racing Team z.t.
77 Jérémy Maison FDJ z.t.
78 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
79 Artyom Zakharov Astana Pro Team z.t.
80 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe z.t.
81 Víctor De la Parte Movistar Team z.t.
82 Gorka Izagirre Movistar Team z.t.
83 Damiano Caruso BMC Racing Team z.t.
84 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
85 Paolo Tiralongo Astana Pro Team z.t.
86 Laurent Didier Trek - Segafredo z.t.
87 Marco Marcato UAE Team Emirates z.t.
88 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo z.t.
89 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin z.t.
90 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin z.t.
91 James Shaw Lotto - Soudal z.t.
92 Jai Hindley Australië z.t.
93 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data z.t.
94 Giovanni Visconti Bahrain - Merida z.t.
95 Manuele Mori UAE Team Emirates z.t.
96 Ben Gastauer AG2R La Mondiale z.t.
97 Simon Geschke Team Sunweb z.t.
98 Ondrej Cink Bahrain - Merida z.t.
99 Marc Soler Movistar Team z.t.
100 Eros Capecchi Quick-Step Floors z.t.
101 Michael Storer Australië z.t.
102 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida z.t.
103 Callum Scotson Australië z.t.
104 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo z.t.
105 Sander Armée Lotto - Soudal z.t.
106 Peter Stetina Trek - Segafredo z.t.
107 Jesús Herrada Movistar Team z.t.
108 Adam Hansen Lotto - Soudal z.t.
109 Mads Pedersen Trek - Segafredo z.t.
110 José Herrada Movistar Team z.t.
111 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo z.t.
112 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
113 Lachlan Morton Team Dimension Data z.t.
114 Julien Bérard AG2R La Mondiale z.t.
115 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe z.t.
116 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin z.t.
117 Thomas De Gendt Lotto - Soudal z.t.
118 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team z.t.
119 Dries Devenyns Quick-Step Floors z.t.
120 Ben O'Connor Team Dimension Data z.t.
121 Michal Kolár BORA - hansgrohe +15
122 Phil Bauhaus Team Sunweb +15
123 Feng Chun Kai Bahrain - Merida +23
124 Tyler Farrar Team Dimension Data +26
125 Jaco Venter Team Dimension Data +30
126 Ian Stannard Team Sky +32
127 Lennard Hofstede Team Sunweb +50
128 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +50
129 Luke Durbridge Orica - Scott +50
130 Damien Howson Orica - Scott +3:35
131 Oscar Gatto Astana Pro Team +3:35
132 Laurens De Vreese Astana Pro Team +6:56
Johan Le Bon FDJ Niet gefinished