Uitslag Tour Down Under 2017: Stage 2 Stirling - Paracombe

Evenement Tour Down Under 2017
Stage 2 Wegwedstrijd Stirling - Paracombe
Datum woensdag 18 januari 2017, 01:19
Afstand 148,5 km

Uitslag

# Naam Team Tijd
1 Richie Porte BMC Racing Team 3:46:06
2 Gorka Izagirre Movistar Team +16
3 Esteban Chaves Orica - Scott +16
4 Rohan Dennis BMC Racing Team +19
5 Nathan Haas Team Dimension Data +19
6 Diego Ulissi UAE Team Emirates +19
7 Ruben Guerreiro Trek - Segafredo +19
8 Michael Storer Australië +19
9 Michael Woods Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +19
10 Luis León Sánchez Astana Pro Team +19
11 Nathan Earle Australië +19
12 Sergio Henao Team Sky +19
13 Jesús Herrada Movistar Team +19
14 Jay McCarthy BORA - hansgrohe +19
15 Domenico Pozzovivo AG2R La Mondiale +19
16 Rafael Valls Lotto - Soudal +19
17 Enric Mas Quick-Step Floors +19
18 Wilco Kelderman Team Sunweb +19
19 Robert Gesink Team LottoNL - Jumbo +19
20 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin +19
21 Odd Christian Eiking FDJ +29
22 Peter Stetina Trek - Segafredo +30
23 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo +35
24 Giovanni Visconti Bahrain - Merida +35
25 Patrick Bevin Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35
26 Lachlan Morton Team Dimension Data +35
27 Petr Vakoc Quick-Step Floors +35
28 Jai Hindley Australië +35
29 Lucas Hamilton Australië +35
30 Ondrej Cink Bahrain - Merida +35
31 Dries Devenyns Quick-Step Floors +35
32 Chris Hamilton Team Sunweb +35
33 Jan Bakelants AG2R La Mondiale +35
34 Tom-Jelte Slagter Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +35
35 Sven Erik Bystrøm Team Katusha - Alpecin +47
36 Marc Soler Movistar Team +50
37 Anthony Roux FDJ +50
38 Simon Gerrans Orica - Scott +50
39 Ben O'Connor Team Dimension Data +55
40 Gianluca Brambilla Quick-Step Floors +57
41 Jack Bauer Quick-Step Floors +57
42 Daryl Impey Orica - Scott +57
43 Sander Armée Lotto - Soudal +57
44 Geraint Thomas Team Sky +57
45 José Herrada Movistar Team +57
46 Paul Martens Team LottoNL - Jumbo +57
47 Louis Meintjes UAE Team Emirates +57
48 Eros Capecchi Quick-Step Floors +57
49 José Gonçalves Team Katusha - Alpecin +1:06
50 Lars Bak Lotto - Soudal +1:06
51 Michael Valgren Astana Pro Team +1:21
52 Maurits Lammertink Team Katusha - Alpecin +1:21
53 Clément Chevrier AG2R La Mondiale +1:24
54 James Shaw Lotto - Soudal +1:24
55 Laurent Didier Trek - Segafredo +1:26
56 Tiago Machado Team Katusha - Alpecin +1:26
57 Sean De Bie Lotto - Soudal +1:34
58 Damiano Caruso BMC Racing Team +1:34
59 Samuel Jenner Australië +1:34
60 Ben Swift UAE Team Emirates +1:34
61 Yukiya Arashiro Bahrain - Merida +1:48
62 Artyom Zakharov Astana Pro Team +1:48
63 Janez Brajkovic Bahrain - Merida +2:06
64 Vegard Laengen UAE Team Emirates +2:06
65 Matteo Montaguti AG2R La Mondiale +2:18
66 Jérémy Maison FDJ +2:24
67 Alexey Vermeulen Team LottoNL - Jumbo +2:25
68 Simon Geschke Team Sunweb +2:52
69 Cameron Meyer Australië +2:59
70 Víctor De la Parte Movistar Team +3:16
71 Gregor Mühlberger BORA - hansgrohe +3:21
72 Adam Hansen Lotto - Soudal +3:21
73 Enrico Battaglin Team LottoNL - Jumbo +3:28
74 Jacques Janse Van Rensburg Team Dimension Data +3:31
75 Ben Gastauer AG2R La Mondiale +3:31
76 Peter Sagan BORA - hansgrohe +3:42
77 Danilo Wyss BMC Racing Team +3:57
78 Amaël Moinard BMC Racing Team +3:57
79 Manuele Mori UAE Team Emirates +3:59
80 Marco Marcato UAE Team Emirates +3:59
81 Matthieu Ladagnous FDJ +4:16
82 Ángel Vicioso Team Katusha - Alpecin +4:50
83 Martin Velits Quick-Step Floors +5:33
84 Thomas De Gendt Lotto - Soudal +6:01
85 Jasha Sütterlin Movistar Team +6:01
86 Koen de Kort Trek - Segafredo +6:01
87 Miles Scotson BMC Racing Team +6:03
88 Jaco Venter Team Dimension Data +6:57
89 Edward Theuns Trek - Segafredo +7:08
90 Baptiste Planckaert Team Katusha - Alpecin +7:17
91 Lorrenzo Manzin FDJ +7:33
92 François Bidard AG2R La Mondiale +7:33
93 Nikias Arndt Team Sunweb +8:27
94 Lennard Hofstede Team Sunweb +8:27
95 Carlos Barbero Movistar Team +8:27
96 Tsgabu Grmay Bahrain - Merida +8:27
97 Callum Scotson Australië +8:27
98 Niccolò Bonifazio Bahrain - Merida +8:27
99 Alex Howes Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +9:23
100 Matti Breschel Astana Pro Team +9:23
101 Caleb Ewan Orica - Scott +9:28
102 Feng Chun Kai Bahrain - Merida +9:28
103 Luke Durbridge Orica - Scott +10:17
104 Damien Howson Orica - Scott +10:17
105 William Clarke Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:17
106 Tom Scully Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +10:17
107 Phil Bauhaus Team Sunweb +10:56
108 Michal Kolár BORA - hansgrohe +10:59
109 Sam Bennett BORA - hansgrohe +11:01
110 Rüdiger Selig BORA - hansgrohe +11:01
111 Mark Renshaw Team Dimension Data +11:23
112 Laurens De Vreese Astana Pro Team +11:23
113 Robert Wagner Team LottoNL - Jumbo +11:23
114 Roger Kluge Orica - Scott +11:23
115 Francisco Ventoso BMC Racing Team +11:23
116 Paolo Tiralongo Astana Pro Team +11:23
117 Bert-Jan Lindeman Team LottoNL - Jumbo +11:23
118 Sebastián Henao Team Sky +11:23
119 Tyler Farrar Team Dimension Data +11:23
120 Tom Van Asbroeck Cannondale - Drapac Professional Cycling Team +11:23
121 Marko Kump UAE Team Emirates +11:23
122 Lukas Pöstlberger BORA - hansgrohe +11:23
123 Arnaud Courteille FDJ +11:23
124 Kenny Elissonde Team Sky +11:23
125 Julien Bérard AG2R La Mondiale +11:51
126 Ian Stannard Team Sky +13:13
127 Luke Rowe Team Sky +13:13
128 Koen Bouwman Team LottoNL - Jumbo +14:41
129 Danny van Poppel Team Sky +14:51
130 Oscar Gatto Astana Pro Team +17:15
131 Johannes Fröhlinger Team Sunweb +17:15
132 Mads Pedersen Trek - Segafredo +17:15